افسانه های افزایش قد

ذکر افزایش قد

((ذکر افزایش قد مقاله قبل تر))

بعضی از افراد فقط از نظر ژنتیکی مهندسی شده اند تا قدری کوتاه تر از همسالان خود باشند. اشکالی ندارد که کوتاه باشد ، اما اگر می خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش داده و کمی به اوج خود بیفتید ، چند سانتی متر بیشتر صدمه نمی بیند. قد بلند بودن هم بسیار مهم است که وقتی دختران را از پای در بیاورید آن را خاموش کنید. مهم نیست که شما نمونه اولیه شرک هستید یا خیر. دختران از بچه هایی که قد کمی بلندتر از حد متوسط ​​دارند استقبال می کنند.

توجه داشته باشید اگرچه این رشد فقط تا سن 25 سالگی اتفاق می افتد. برای زنان ، 21 سال است. اگر از مرحله رشد پیش بروید ، کارهای بیشتری نمی توانید انجام دهید. اما اگر در سن سی سالگی خود هستید ، شانس دارید ، شما قبلاً ازدواج کرده اید ، به هر حال مهم نیست.

در اینجا نکات مفیدی در مورد چگونگی رشد قد چند سانتی متر وجود دارد:

1. عادت به نوشیدن روزانه یک لیوان شیر را تمرین کنید. اگر بخواهید آن را سه لیوان درست کنید. اما مطمئن شوید که هر سه لیوان را به طور همزمان نخورید. بیش از حد شیر در سیستم شما در یک زمان معین ، به نوعی مانع از جذب ویتامین ها و مواد معدنی در بدن شما می شود. هنگام خرید ، مارک هایی را انتخاب کنید که به طور خاص چیزی در مورد رشد طبیعی در برچسب می گوید.

2. با یک متخصص تغذیه قرار ملاقات کنید. یک فرد دارای مجوز برای ارزیابی تمایل رشد افراد مختلف بسته به سن و ساختار بدنی آنها آموزش دیده است. او دقیقاً می داند چه مولتی ویتامین ای را برای سرعت بخشیدن به ر ((ذکر افزایش قد مقاله قبل تر)) وند استفاده می کنید.

3-خواب را به صورت اعمالی نگیرید. این چیزی است که بدن شما به منظور حفظ رشد طبیعی به آن نیاز دارد. هشت ساعت خواب باید توسط بزرگسالان مشاهده شود در حالی که ده ساعت برای کودکان و نوجوانان توصیه می شود. برای یک خواب راحت ، مطمئن شوید که درب شما بسته است و هیچ گونه مزاحم آزار دهنده ای وجود ندارد که به طور بالقوه بتواند شما را در وسط خواب بیدار کند.

4- زیاد ورزش کنید. فقط وقتی عضلات و استخوانهای شما کشیده شود ، حتی از دورترین تمایل به رشد خواهید داشت. اگر حوصله تمرینات کششی گاه به گاه دارید ، بسکتبال یا والیبال بازی کنید و تا حد امکان به اطراف پرش کنید. پرش یک شکل مناسب برای کشش است ، به شما این امکان را می دهد تا سرعت رو به بالا و گرانش به سمت پایین تا حدودی مفاصل و تاندون های بدن خود را از هم جدا کنید تا رشد را تسهیل کند.

5- هر روز از خودارضایی خودداری کنید. استمناء  ((ذکر افزایش قد مقاله قبل تر)) می تواند باعث شود مواد مغذی رشد لازم را از دست داده و از این طریق در راه اهداف خود قرار بگیرید. این مسئله هم در مورد آقایان و هم زنان صدق می کند. این یکی از نکات غیرمعمول در مورد چگونگی رشد قد است. مایع منی که هنگام استمناء رها می شوید ممکن است حاوی عناصر رشد اساسی باشد که فقط ضرر آنست که آن را از سیستم خود خارج کنید. درعوض ، انرژی جنسی خود را به سمت ورزش هدایت کنید و خودتان را دقیقه ای بلندتر می کنید.

همچنین در اینجا چیز مهمی وجود دارد که شما نمی خواهید آن را از دست بدهید!

آیا می دانید در مدت زمان 6 هفته می توانید 1 تا 4 اینچ قد بلندتر داشته باشید؟ این ممکن است برای شما غیرممکن به نظر برسد اما صد در صد حقیقت است. یک راز علمی اثبات شده وجود دارد که بتواند بدون در نظر گرفتن سن ، قد و جنسیت فعلی شما را به طور طبیعی رشد کند. اگر می خواهید یاد بگیرید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3442124

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد