افسانه های افزایش قد

دکتر برای افزایش قد

((دکتر برای افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا می خواهید قد بلندتر شوید و از قد فعلی خود متنفر هستید؟ قد شما برخلاف تصور ع ((دکتر برای افزایش قد مقاله قبل تر)) امه ، در واقع بدون در نظر گرفتن سن شماست. دلیل این امر آن است که رشد شما ناشی از هورمونی است که به نام هورمون رشد انسانی (HGH) شناخته می شود. هنگامی که این هورمون تحریک می شود ، شما نوع رشدی را که در دوران بلوغ با قد شما ایجاد می شود دریافت می کنید. این بدان معنی است که شما در واقع می توانید قد خود را در هر سنی افزایش دهید. در اینجا چگونه می توانید سریع تر قد بلند شوید …

بدون بالش زیر گردن خود بخوابید – این کار برای درست نگه داشتن ستون فقرات و بدن است. اگر احساس ناراحتی کردید ، با یک بالش نازک تر شروع کنید. همیشه در یک موقعیت کشیده خواب بخوابید و در صورت امکان پاهای خود را بالا ببرید. به طوری که هنگام خواب ، بدن خود را فشرده نمی کنید. جاذبه از قبل قاب اسکلتی شما را فشرده می کند ، بنابراین می خواهید هنگام خواب ، این اثر را برعکس کنید.

رژیم غذایی – باید رژیم غذایی زیادی کلسیم و پروتئین داشته باشید. پروتئین های لازم که از طریق رژیم غذایی برای مصرف شما توصیه می شود ، به 6 اسید آمینه ضروری دیگر می دهد که ((دکتر برای افزایش قد مقاله قبل تر))  بدن شما به خودی خود قادر به تولید آن نیست. شیر و فرآورده های شیر می توانند اسیدهای آمینه و همچنین کلسیم لازم برای رشد استخوان و افزایش قد را تأمین کنند.

تمرین های رشد – بسیاری از محصولات جعلی در آنجا وجود دارند که فقط باعث درد می شوند. با این وجود چند ترفند شناخته شده وجود دارد که به شما کمک می کند قد بلندتر و لاغر شوید. جلو بکشید و به خوبی حلق آویز شوید. و از آنجا که توسط بدنسازان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند ، در صورت انجام صحیح صدمه ای وارد نمی کنند. به همین ترتیب می توانید از یک تخته وارونگی برای کار کردن قسمت تحتانی تنه خود و طولانی تر کردن بدن خود استفاده کنید.

این را به هر قیمتی از دست ندهید- آیا می دانید یک ترفند تضمین شده و اثبات شده وجود دارد که می توانید با استفاده از آن برای رشد طولانی تر در فقط 6 ما

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2420661

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد