افسانه های افزایش قد

دانلود اپلیکیشن افزایش قد

((دانلود اپلیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر))

شتر مرغ بزرگترین پرندگان زنده است. نر بالغ 8 فوت قد و وزن بیش از 300 پوند دارد. مرغ ها کمی کوچکتر هستند شش نرخ جغرافیایی با اندازه کمی متفاوت است ، از نظر رنگ پوست رانهای برهنه ، سر و گردن و از نظر اندازه و بافت تخم آنها. اینها همه اعضای یک گونه واحد هستند ، تنها نماینده سفارش آنها. تا همین اواخر شتر مرغ ها از بیابان های عرب و صحرای جنوبی به سمت شمال آفریقا دور بودند.

خانواده شترمرغ یک باستان است. پنج گونه فسیل شناخته شده است ، قدیمی ترین آنها از اوایل دوره سوم (حدود 50 – 60 میلیون سال پیش). این شترمرغ های باستانی جنوب اروپا و آسیا و همچنین آفریقا را اشغال کردند و تا شمال بیابان های مغول زندگی می کردند. تمدن فرزندان خود را به وحشی ترین قسمت های محدوده سابق خود سوق داده است. احتمالاً شترمرغ عرب از بین رفته است – آخرین گزارش یکی از کشته شدگان توسط عرب ها در عربستان سعودی در جنگ جهانی دوم کشته و خورده شد. شترمرغ هایی که در گذشته در بیابان های مصر ، نوبیان و آفریقای جنوبی زندگی می کردند تقریبا ناپدید شده اند. بیشتر پرندگان وحشی در آفریقای مرکزی خشک ، جایی که هنوز در پارک های ملی محافظت می شوند ، زنده می مانند.

شترمرغ ها در کشور باز و خشک زندگی می کنند و معمولاً در گروههای 10 تا 50 پرنده مسافرت می کنند. آنها با نوعی جنس ، گورخر ، آنتلوپ و دیگر پستانداران بزرگ چرند در نوعی اتحاد متقابل گرد هم می آیند. حیوانات در حال مشاهده حشرات ، خزندگان کوچک و جوندگان شترمرغها را به هم می زنند. شترمرغ ها نیز به نوبه خود با قد مساعد خود ، نقطه ای را به خطر نزدیک می كنند. شترمرغ ها همچنین میوه ، گیاهان و دانه ها می خورند.

شترمرغ ها تا حدی با هوشیاری و خجالتی بودن ، تا حدودی با مهارت جنگیدن ، اما عمدتاً با سرعتشان موفق شده اند در قاره ای زندگی کنند که با شکارچیان بزرگ روبرو می شوند. داستان های دویدن آنها با سرعت 60 مایل در ساعت اغراق شده است. پیاده روی با اتومبیل حدود نیمی از این سرعت را حداکثر نشان می دهد. گرچه آنها ترجیح می دهند از خطر فرار کنند ، شتر مرغ ها در صورت لزج می جنگند و می توانند آنتاگونیست های نیرومند باشند. آنها با پاهای خود می جنگند ، با ضربات شریرانه از پنجه های سنگین خود بیرون می زنند و به پایین می روند که می توانند به راحتی شیر یا مردی را باز کنند.

شتر مرغ تنها پرنده ای است که دو تا از چهار انگشت پا را که بیشتر پرندگان مدرن در آن قرار دارند از دست داده است. یکی از این دو انگشت پا باقیمانده بسیار کوچکتر از دیگری است و ممکن است در روند تکاملی تولید یک جوراب پا تک پا نیز ناپدید شود ، همانطور که اسب چندی پیش این کار را نکرد.

همانطور که از بزرگترین پرندگان برخوردار است ، شتر مرغ بزرگترین تخم هر پرنده زنده را تخم می گذارد. به اندازه کافی عجیب و غریب ، تخم شترمرغ از نظر اندازه پرنده ای که تخم گذاری می کند یکی از کوچکترین آنهاست. از 6 تا 8 اینچ طول و وزن آن تا 3 پوند ، تنها یک درصد از وزن خانم ها است. تخم ها از سفید تا زرد متفاوت هستند و سطح براق آن سخت با منافذ سطحی در اندازه ها و شکل های مختلف سوراخ می شود.

برای یک لانه ، شترمرغ ماده از افسردگی بزرگی در ماسه بیرون می زند که در آن 10 تا 12 تخم گذاشته است. لانه هایی که 25 تا 30 تخم دارند ناشی از چندین زن است که در آنها تخم گذاری می شود. فراوانی چنین لانه ها این اعتقاد را به وجود آورده است که شتر مرغ چندشکوه است ، که هنوز اثبات نشده است. مانند اکثر موشهای سفید ، خروس اکثر جوجه کشی ها را انجام می دهد و هر شب با ایمان روی تخم ها می نشیند. مرغ شتر مرغ نیز همیشه جوجه کشی می کند ، همیشه روز به روز که رنگ کس ((دانلود اپلیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر)) ل کننده او از خاصیت محافظتی برخوردار است. غالباً تخمها در طول روز تا حدی از شن پوشیده می شوند تا آفتاب گرم شود.

جوجه کشی 40 تا 42 روز است. جوجه های محکم و دوپا ، پس از استراحت کوتاهی از کار خود برای پیمایش به دنیا ، به زودی قادر به سفر با والدین خود هستند. در حدود یک پا بلند ، هنگامی که تخم زده می شوند ، ماهانه حدود یک پا رشد می کنند تا زمانی که سرعت رشد کند شود ، به 5 تا 6 پا برسند. یک شتر مرغ 3 تا 4 سال طول می کشد تا کاملاً بالغ شود.

اگرچه به زودی پس از جوجه کشی می توانند به شدت دویدن کنند ، جوجه ها معمولاً صاف دراز می شوند ، هنگامی که خطر را تهدید می کند ، گردن را دراز می کند و “بازی اسب بخار” می کند. احتمالاً عادت شناخته شده جوجه ها در مرگ مهلک مرگ ، منشأ قیچی مکرراً مکرر بود که شتر مرغ ها با نزدیک شدن به خطر ، سر خود را در ماسه ها دفن می کردند. البته ، این طور نیست.

شترمرغ ساکنان بزرگ و آشکار سرزمین بود ((دانلود اپلیکیشن افزایش قد مقاله قبل تر)) ند که تمدن ما ، جنوب و شرق مدیترانه را گشودند. در اینجا آنها از زمان طلوع تاریخ رکورد خود را به جا گذاشته اند. فنجان تخم شترمرغ در قبرهای آشوری با قدمت 3000 B.C یافت شده است. مصریان ، چینی ها و یونانیان باستان نیز می توانند پوسته های محكم ساخته شده از ظروف مفید را پیدا كنند.

در امپراتوری روم شترمرغ کباب یک مسیر اصلی مناسب برای جشن های امپراطور به حساب می آمد. پزشکان رومی از چربی شترمرغ به عنوان دارویی استفاده می کردند و سنگهای سنگدان را به عنوان درمانی برای بیماری های چشم تجویز می کردند. یکی از فولکلت های باستانی و ماندگار ، که در گیاهان قرون وسطایی ثبت شده و حتی توسط شکسپیر نیز ذکر شده است ، این عقیده است که شتر مرغ ها می توانند فلز را هضم کنند. این ، مانند افسانه دفن سر ، در واقع مبنایی دارد. شترمرغ های اسیر توسط اشیاء درخشان جذب می شوند و ساعت ، بروشس ، بطری و قطعات کوچک فلزی o را می بلعند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد