افسانه های افزایش قد

داروی افزایش قد

((داروی افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید به جوانی خود برگردید و قد بلندتر از آنچه در حال حاضر است ، رشد کنید؟ معجزات مانند این اتفاق نمی افتد ، و شما آن را می دانید. اما آیا اکنون که دوران بلوغ خود را پشت سر گذاشته اید ، آیا می توانید دوباره قد خود را افزایش دهید؟

خوب … جراحی هایی وجود دارد که می تواند به طولانی تر شدن اندام شما کمک کند. اما مطمئناً این جراحی ها خطرناک هستند و به طور بالقوه می توانند صدمات بیشتری را نسبت به خوب بودن ایجاد کنند. لازم به ذکر نیست که آنها می توانند برای آسمان هزینه کنند – یک عمل جراحی افزایش طول اندام که در بیمارستان روسی انجام می شود می تواند تا 40،000 دلار هزینه داشته باشد!

راهی آسانتر و ایمن تر برای شما وجود دارد که قد خود را با چند اینچ یا بیشتر افزایش دهید و به هیچ وجه هزینه یا چیز زیادی ندارد. مطالعات علمی نشان داده و ثابت کرده است که تمرینات کششی در واقع می تواند به افزایش ((داروی افزایش قد مقاله قبل تر))  متوسط ​​حداقل 2 اینچ قد در طی چند هفته کمک کند.

علم همه اینها در کشش قسمتهای مختلف بدن به ویژه ستون فقرات برای رسیدن به حداکثر طول ممکن آنهاست. می بینید هرچه بزرگ شدید ، ستون فقرات شما به دلیل وزنی که باید در هر بار عمودی روی زمین (نشستن ، ایستادن) تحمل می کند ، فشرده می شوید.

همچنین ستون فقرات شما در نقاط مختلف خم می شود … گاهی بیش از حد خمیده است. این باعث می شود تا چند اینچ از ارتفاع بالقوه شما خاموش شود.

با انجام این تمرینات کششی ، شما در واقع اصلاح تراز و کاهش انحنای ستون فقرات خود را انجام می دهید. کشیدگی ها همچنین به آرامی ستون فقرات را گسترش داده و آن را به طور طبیعی طولانی تر می کند.

از آنجا که ستون فقرات شما 40٪ از کل قد شما را تشکیل می دهد ، این طولانی شدن طبیعی ستون فقرات شما قد شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این تمرینات را روزانه با  ((داروی افزایش قد مقاله قبل تر)) رژیم غذایی سرشار از پروتئین و کلسیم تکمیل کنید ، و شما در این راه هستید که چند هفته بعد تا 4 اینچ قد بلندتر باشید!

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

اینجا کاری است که امروز می توانید برای خود انجام دهید:

1) با افزایش این تمرینات کششی ساده به منظور افزایش قد [http://www.heightincreaseexercises.info] به طور طبیعی ، یا

2) سریعاً با چند برنامه افزایش قد حرفه ای رویاهای خود را در مورد بلندتر شدن طی کنید [http://www.getnaturallytaller.info].

اگر تصمیم دارید چنین کاری را انجام دهید قطعاً می توانید قد بلندتر کنید. در حال حاضر آغاز شده است!

ps ، من از همه راه برای تو ریشه دارم 🙂

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2811024

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد