افسانه های افزایش قد

داروی افزایش قد بزرگسالان

((داروی افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر))

اول از همه ، باید روشن کنیم که امکان افزایش قد شما به طور طبیعی وجود دارد. خدا را شکر ، زیرا چندین دهه است که از اعتماد به نفس کم رنج می برم. اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً می دانید که من درباره چه چیزی صحبت می کنم. من قبلاً احساس می کردم افراد قدبلند به نوعی “خوشبخت تر” یا “برکت تر” از من هستند. من آرزو داشتم که بسکتبالیست حرفه ای شوم اما با قد خودم …. به نظر کاملاً غیرممکن بود.

چگونه به طور طبیعی قد خود را بدست آوریم
عوامل زیادی وجود دارد که قد شما را تعیین می کند ، از جمله ژنتیک. با این حال ، هنوز هم می ((داروی افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر))  توان قد طبیعی و ایمن قد بلند کرد! شخص می تواند حدود دو اینچ (یعنی حدود 5 سانتی متر) به دست آورد یا اگر بیشتر کار کنید ، حتی می توانید چهار یا بیشتر از اینچ رشد کنید! و اگر من این کار را کردم ، هر کسی می تواند. تمام میزان افزایش قد بستگی به فداکاری زمان به فعالیتها ، عزم و علاقه جالب دارد.

اگر می خواهید قد خود را به طور طبیعی افزایش دهید ، روی چه چیزی تمرکز کنید
البته نکته اصلی که باید روی آن تمرکز کنید استخوانها بخصوص ستون فقرات و پاها هستند. این دو قسمت از بدن شما توانایی افزایش قد شما را دارند زیرا می توانند به راحتی از طریق وضعیت مناسب و ورزش مناسب کشیده شوند.

چرا با تمرکز روی استخوان ها می توانید قد خود را بدست آورید؟
در بین مهره های ستون فقرات غضروف وجود دارد که قادر به کشش و افزایش قد شما برای چند اینچ دیگر هستند. برای انجام این کار ، علاوه بر حرکات کششی و ورزش ، باید هنگام ایستادن و  ((داروی افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر)) نشستن حالت خوبی را حفظ کنید. شما همچنین هنگام خواب باید ناحیه پشت را صاف کنید ، این کار باعث می شود فشار کمتری روی ستون فقرات ایجاد شود که باعث می شود ستون فقرات طولانی تر و قوی تر شود. علاوه بر این ، پاهای شما نیز می تواند دراز شود.

برای افزایش قد خود چه کاری باید انجام دهید؟
اگر به طور مکرر ورزش کنید (در حدود 45-75 دقیقه در روز) ، شما می توانید در یک دوره بسیار کوتاه قد خود را افزایش دهید! من تمرینات را برای زمان پیشنهادی انجام دادم و با کمک Grow Taller 4 Idiots تقریباً 2 اینچ کسب کردم که این یک برنامه باورنکردنی است (که من در واقع خریدم و امتحان کردم)!

چگونه

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2327879

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد