افسانه های افزایش قد

داروهای افزایش قد

((داروهای افزایش قد مقاله قبل تر))

وقتی صحبت از افزایش تمرینات بلندتر می شود ، مردم همیشه تعجب می کنند که آیا لگد زدن در واقع در سفر برای افزایش قد شما مؤثر است یا خیر ، جواب مثبت است. لگد زدن روشی بسیار مؤثر است که می توانید هر روز از طریق آن کار کنید که نه تنها سرگرم کننده است بلکه شما را نیز مناسب می کند و با طی کردن آن از مزایای رشد نیز بهره مند می شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمرینات ، قد بلندتر بخوانید.

بنابراین وقتی پای لگد زدن پایین آمد ، روش خاصی وجود دارد که برای انجام این کار باید دنبال کنید. اگر کیسه پانچ دارید ، می خواهید نتایج بهتری را از نتایج بدست آورید ، زیرا می خواهید ساق و ران ها را حتی بیشتر از آنچه می خواهید انجام دهید ، کار کنید.

برای کسانی که کیسه پانچ ندارند می خواهید فقط یک ضربه محکم و ناگهانی استاندارد را انجام دهند همانطور که آن را در کاراته می نامند. اگر نمی دانید این چیست ، این روش بالا بردن زانو ، لیز خوردن ساق و پا است (هدف قرار دادن آن در یک فرد خیالی در وسط شکم) و سپس آوردن مجدد آن به حالت بلند شده زانو و بعد به پایین برگردید این کار را چند بار روی یک پا تکرار کنید و سپس به پای دیگر ادامه دهید. این کار را برای هر پا چند بار تکرار کنید و سپس روز دیگر را متوقف کنید و این کار را انجام دهید (به یاد داشته باشید که روزهایی استراحت کنید که بتوانید زیرا آنها برای بهبود و رشد بسیار مهم هستند). ((داروهای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

آنچه که این ضربه را انجام می دهد این است که ران های شما را هدف قرار می دهد و این ضربه می تواند به کمی قد اضافی از این ضربه کمک کند.

ضربه دیگری که برای این کار نیز موثر است ، لگد آونگ است که در واقع شما می توانید مانند یک آونگ ، پا را در هوا بپیچانید و یک بار دیگر این کار ران شما را نیز هدف قرار می دهد (اضافه کردن وزن مچ پا می تواند به افزایش دشواری و بهبود نتایج برای این).

برای کسانی از شما که دارای یک کیسه پانچ هستند می توانید در ضربات خانه دور هم شلیک کنید. خانه گرد در واقع مانند یک ضربه محکم و ناگهانی یک طرفه است. با انجام این کار روی کیسه پانچ ، ران ها را دراز می کنید اما در حال ایجاد شکستگی های میکرو در ساق پا هستید که به عقب قوی تر می شوند و بلندتر می شوند.

اینها تنها تمریناتی برای بلندتر شدن نیست که م ((داروهای افزایش قد مقاله قبل تر)) ی توانید امتحان کنید. موارد دیگری وجود دارد که همان اصل را مانند طناب پرش و اسپرینتینگ اعمال می کنند ، این تمرینات بر ایجاد شکستگی های میکرو تمرکز دارد و پس از دوره استراحت و ریکاوری آنها دوباره قوی تر شده و طولانی تر می شوند.

دوچرخه سواری تمرین دیگری است که ران ها را هدف قرار می دهد و این یک روش عالی است که اگر دوچرخه سواری بخشی از مراسم روزانه شما باشد یا اینکه می خواهید خود را سالم تر کنید یا به اطراف خود سفر کنید ، تغییراتی جزئی مانند افزایش قد صندلی و میله های دسته می توانند واقعاً مؤثر باشند و با انجام این کار می توانید به راحتی در تمرینات بلندتر در برنامه روز خود قرار بگیرید.

تمرین های بلندتر در حال رشد بسیار مؤثر تر وجود دارد که می توانید از طریق آن بگذرید یا به آن توجه کنید. اگر واقعاً می خواهید وبلاگ ما را بررسی کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7128623

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد