افسانه های افزایش قد

حجامت افزایش قد بزرگسالان

((حجامت افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر))

عمل جراحی افزایش طول پا در چندین کشور از جمله ایالات متحده ، هند ، ایتالیا ، آلمان ، فرانسه ، برزیل و روسیه و همچنین چند کشور دیگر انجام می شود. به نظر می رسد که این روش بیشتر مورد توجه جمعیت هایی است که تمایل دارند به طور طبیعی کوتاه تر باشند ، مانند آنچه که به طور سنتی در مورد آسیایی ها اتفاق می افتد. احترام بسیار زیاد و احترام آمیز به قد – همراه با یک عرصه حرفه ای کاملاً رقابتی – باعث شده است که بسیاری از افراد ساکن آسیا در این نوع جراحی قد خود را افزایش دهند. ((حجامت افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر)) 

عمل جراحی افزایش طول پا خیلی تغییر نکرده است زیرا اصول اولیه آن سالها پیش در تلاش برای ترمیم اندامهای کوتاه شده و یا آسیب دیده به دلیل نقص هنگام تولد ایجاد شده است. بیمار تحت بیهوشی قرار می گیرد و برش بزرگی در پاها ایجاد می شود. استخوان ساق پا به طور کامل دیده می شود و سپس یک پایه نگهدارنده در اطراف شکستگی قرار می گیرد که بیمار بعد از اتمام عمل تا یک سال می پوشد. هر هفته یا همین حدود ، بیمار یک کلید را درون داخل براکت وارد کرده و آن را فقط کمی روشن می کند ، که باعث افزایش ناحیه استخوان شکستگی می شود. بدن می رود بلافاصله به “بهبودی” این استخوان شکسته عمل کند تا با گذشت زمان – و با چرخش کافی کلید – تا حدود دو اینچ قد در طی یک دوره شش ماه تا یک سال بدست آید.

اما در طی این مدت ، بیمار به دلیل بریس های بزرگ و دست و پا گیر که به پاهای او می رسد ، مجبور است در انزوا زندگی کند. علاوه بر این ، بیمار در طول مدت زمان دچار درد شدید می شود ((حجامت افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر))  و کاملاً به مصنوعی متصل است ، زیرا فقط می توانند فشار زیادی را روی پاهای خود وارد کنند.

چین عمل طولانی شدن اندام را در سال 2006 ممنوع اعلام کرد ، زیرا تعداد بیماران از رویه ای که به طور دائم از عمل جراحی ناپدید شده بودند به نسبت همه گیر افزایش یافت. برخی منابع تخمین می زنند که حدود 30٪ از بیماران افزایش یافته اندام از اثرات منفی ناشی از عمل جراحی رنج می برند.

هزینه نیز یک عامل است. قیمت عمل دهها هزار دلار هزینه دارد و قیمت آن علاوه بر دستمزدهای احتمالی از دست رفته در خارج از کار تا یک سال کامل بعد از عمل است. علاوه بر این ، درد ناخوشایند ، جداسازی پس از عمل ، و خطر کلی تمسخر دائمی ، و جراحی افزایش طول اندام به نظر نمی رسد راه حلی مناسب برای رشد قد دو اینچ باشد.

بیاموزید که چگونه Taller رشد کنیم [http: // gro

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4052145

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد