افسانه های افزایش قد

تکنولوژی افزایش قد

((تکنولوژی افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا قصد دارید در یک سفر زمستانی در هیمالیا بروید؟ و شما می خواهید یک بارش برف را تجربه کرده و در برف اردو بزنید و سپس این سفر برای شما مناسب است. هنگامی که در مورد پیاده روی در هند صحبت می کنید ، نمی توانید قله Kedarkantha را از دست بدهید زیرا این یکی از مکانهای مورد پسند پیاده روی در اینجا است.

این تردد در ارتفاع 3800 متری از سطح دریا در اوتاراکند واقع شده است ، این سفر تجربه جالب توجه با منظره درختان کاج زیبا و مراتع مزین به برف را از ماه دسامبر تا آخر ماه آوریل ارائه می دهد.

پیاده روی Kedarkantha به طور معمول از Sankri شروع می شود ، که به راحتی از دهرادون قابل دسترسی است. از آنجا ، شما را از میان قله های کوهستانی پوشیده از برف ، مزارع پوشیده از برف ، حوضچه یخ زده – به صورت تفریحی – از این مکان سوار می کند همه مناظر دیدنی و جذاب را برای هر نوع گشت و گذار در آنجا می تواند ارائه دهد.

سفر Kedarkantha به همان اندازه برای دوستداران طبیعت و عکاسان منظره حیرت انگیز است. مطمئناً در طول دوره 4 روزه با نمایش های نفس گیر و تجربه های هیجان انگیز پاداش خواهید گرفت.

همچنین می توانید در این سفر هیمالیا ، تعدادی از زیباترین اردوگاه ها مانند Juda ka Talab ، پایگاه Kedarkantha و Hargaon را تجربه کنید. منظره های زیبا و پانورامای خورشید که در آسمان صبح کوه های هیمالیا را در آسمان صبح بوسیدند و قله های آراسته برفی آنها در انتظار شما هستند وقتی به قله Kedarkantha می رسید. ((تکنولوژی افزایش قد مقاله قبل تر)) 

از آنجا که این سفر زمستانی در هیمالیا به اندازه کافی برف دارد ، این سفر برای افرادی که برای اولین بار در حال برف زدن برف هستند ، مناسب است. از آنجا که درجه حرارت در زمستان در شب در این مسیر هیمالیا می تواند به حدود -7 کاهش یابد ، حمل لایه های بیشتر برای جلوگیری از هیپوترمی توصیه می شود. هرکسی بالاتر از هفت سال سن دارد می تواند برای این زمستان پیاده روی کند.

جاده در سراسر به زیبایی از برف ، دریاچه های آرام و تکه های مزارع پوشیده شده است و بهترین نمای کلی از هیمالیا را به شما می دهد. همچنین یکی از بهترین مکان های اسکی به شمار می رود زیرا به شما امکان می دهد نگاهی به مناظر آسمانی از ارتفاع داشته باشید. آرامش این مکان احساسی بی نظیر الهی را به سارقین می بخشد. قله های کوه بلند در آسمان و منظره کیهانی از آسمان مطمئناً شما را احساس می کند که در بالای جهان هستید. جنگل های متراکم پوشیده از برف نیز به تجربه آرامش بخش می بخشد و روح را آرام می کند.

نکات برجسته تورهای پیاده روی Kedarkantha ((تکنولوژی افزایش قد مقاله قبل تر)) 

هنگامی که از علامت 10،000 پا عبور می کنید ، کوه و مراتع برفی را در هر جهت تجربه خواهید کرد.
اردوگاه هایی که در این سفر زمستانی پوشیده شده اند ، دلخوشی برای تردد کنندگان است.
این جاده کمتر طی شده و یکی از خیره کننده ترین و بی سر و صدا ترین کوه های کوهستانی است.
با رسیدن به قله Kedarkantha ، از مناظر خیره کننده هیمالیا پاداش می گیرید.
بنابراین بدون شک Kedarkantha Trek به عنوان کوه نوردی باشکوه هیمالیا در هند در نظر گرفته می شود. این مربا مملو از تجربیات مسحور کننده و پرتلاش برای سفرهای کوهنوردی است و یکی از بهترین مناطق کوه نوردی در کشور است.

امیدوارم که از خواندن لذت برده باشید.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9571807

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد