انرژی مثبت افزایش قد

تولید انرژی مثبت از ورزش (چی) تا رشد بلندتر و افزایش قد

 انرژی مثبت افزایش قد یکی از موثرترین راه های جلوگیری از استرس در زندگی شما ، ایجاد سیستم انرژی داخلی شما به حدی است که حتی برای پاسخ به استرس فیزیولوژیکی نیز دشوار باشد.

 

اگرچه شرکت در تمرینات سنتی غربی مانند دویدن یا وزنه برداری می تواند انرژی داخلی را تا حدی بسازد ، ما واقعاً باید یک سنت شرقی را کشف کنیم تا راهی برای ایجاد انرژی داخلی بی حد و مرز پیدا کنیم تا به رشد قد بلند ما کمک کند.

 

درک چی برای رشد بلندتر با شکوه

این مفهوم “chi” نامیده می شود و تمرین “chi kung” (اغلب “chi gong” یا “qigong” است).

 

 انرژی مثبت افزایش قد  چینی ها بر این باورند که “” نصف النهار انرژی “وجود دارد ، که از طریق بدن ما عبور می کنند ، و همچنین” کشتی های انرژی “نیز وجود دارند که انرژی موجود در نصف النهارها را ذخیره و هدایت می کنند. آنها این انرژی را “انرژی حیاتی” یا “نیروی حیاتی حیات” می نامند. “غربی ها غالباً درک این مفهوم را دشوار می دانند. از این گذشته ، هیچ کس نمی تواند چی را ببیند ، پس چرا کسی معتقد است که وجود دارد؟

 

احتمالاً آسانترین راه برای معرفی مفهوم ، اندیشیدن در مورد سه نفر است ، کسی که زنده و سالم است ، کسی که نزدیک به مرگ است و دیگری که اخیراً درگذشت. گفته می شود نفر اول از چی خوبی برخوردار است. کسی که در نزدیکی مرگ است ، فاصله کمی دارد. فردی که به تازگی درگذشت ، اصلاً چی ندارد. در واقع ، در مورد گذار از زندگی به مرگ فکر کنید. در حقیقت وقتی بدن فرد می میرد چه چیزی تغییر کرده است؟ یک دقیقه ، فرد زنده است. نفر بعدی ، مرده است. مهمترین تفاوت ، به گفته چینی ها ، این است که چی بدن جسد مردگان را رها کرده است.

 

اگر درک مفهوم هنوز دشوار است ، در مورد کاشت خانه فکر کنید. هنگامی که آنها با انرژی زنده هستند ، یک تنش طبیعی وجود دارد که برگها را حفظ می کند و به اندازه کافی قوی می شود تا از گرانش مقاومت کند و به سمت بالا یا بیرونی بلندتر شود. اما اگر گیاه شروع به مردن کرد ، چی به تدریج گیاه را ترک می کند. شما از این امر آگاه می شوید زیرا ساقه قدرت خود را از دست می دهد و شروع به خم شدن می کند ، و برگ های آن سفتی خود را از دست می دهند و شروع به ریزش می کنند. این حتی می تواند قبل از شروع برگ ها به رنگ قهوه ای رخ دهد. خم شدن و ریزش نشانه هایی از ضعیف بودن گیاه است.

 

چینی ها بر این باورند که با درگیر شدن در برخی از شیوه های ساخت و ساز ، می توانید به تدریج ذهن و بدن را برای دستیابی به سلامتی و طول عمر تقویت کنید و در عین حال آنقدر انرژی داخلی تولید کنید که در نهایت ذهن و بدن شما به طور کامل در مقابل مصونیت قرار گیرد. پاسخ استرس فیزیولوژیکی و فرآیندهای ذهنی که هنگام بلندتر شدن آن را ایجاد می کنند.

 

چینی ها بر این باورند که سه سطح انرژی در بدن وجود دارد. اینها “جینگ” (انرژی تولیدی) ، “چی” (انرژی حیاتی) و “shen” (انرژی روح) هستند. برای دستیابی به راحتی در بحث در اینجا ، هر سه انرژی وقتی مورد بحث قرار می گیرند ، به عنوان چی معرفی می شوند. وقتی کودکی سالم و سالم به دنیا می آید ، هر سه انرژی قوی هستند. هرچند که شیرخوار به بزرگسالی و سرانجام پیر شدن می رسد ، سه انرژی به تدریج شروع به از بین رفتن می کنند. جینگ در اثر فعالیت جنسی بیش از حد از دست می رود ، چی از طریق احساسات بیش از حد گم می شود و شنی در اثر فعالیت های ذهنی بیش از حد گم می شود. با کاهش این انرژی ها ، سطح کلی انرژی بدن کاهش می یابد و منجر به بیماری های مزمن برای برخی از افراد می شود. سرانجام ، هرچند ، برای همه ، مرگ اتفاق می افتد.

 

درمجموع ، یک کودک سالم و سالم نسبت به هرکس در هر سنی دیگر انرژی بیشتری (البته نه قدرت بدنی) دارد. من به یاد می آورم که در جوانی داستانی راجع به جیم تورپ ، ورزشکار درجه یک المپیک جهان از دهه 1910 و 1920 که از نظر جسمی مناسب ترین فرد جهان در آن زمان به حساب می آمد شنیدم. گفته می شود که از وی خواسته شده است تا زمانی که ممکن است فعالیت های یک نوزاد را تقلید کند. ظاهراً او پس از کمتر از یک ساعت از فرسودگی فرو ریخت ، اما شیرخوار همچنان قوی بود! باورش سخت است؟ خودتان انرا آزمایش کنید. ده دقیقه طول می کشد خوش شانس باشید. نوزادان سالم با chi در حال پیرایش هستند! همه ما افرادی را در دهه سی خود می شناسیم که به قدری کم انرژی به نظر می رسند که انگار در دهه هفتاد هستند. آنها به صورت مزمن مریض هستند ، اغلب به این دلیل که شمع را در هر دو انتها می سوزانند ، از بدن و ذهن خود سوء استفاده می کنند و دیگر وقت خود را برای بازسازی خود با عادات سالم نمی گذرانند. اینها افرادی هستند که در اثر کمبود میل جنسی (سطح پایین جینگ) ، خستگی مزمن (سطح پایینی چی) و بی حالی یا سردرگمی ذهنی رنج می برند.

برعکس ، ما افرادی را در دهه هشتاد می شناسیم که به نظر می رسد دارای انرژی بی حد و عاشقی برای زندگی هستند. اینها افرادی هستند که یاد گرفته اند که با استفاده از انرژی خود به دقت مدیریت کنند و همچنین راه هایی بصری پیدا کرده اند که بتواند جایگزین شود تا قد بلندتر شود. بدیهی است که این افراد (حداقل آنهایی که در دنیای غرب هستند) یاد نگرفتند که قد خود را جایگزین انرژی خود از طریق شیوه های کونگ کنند. شما همچنین ممکن است قادر به زندگی طولانی و پرانرژی بدون اتخاذ شیوه های کونگ برای افزایش قد باشید. با این حال ، فواید چی کونگ این است که شما می توانید همان نتایج را به دست بیاورید ، اما فرآیند بازسازی انرژی را در یک بازه زمانی کوتاه فشرده کنید تا قد بلندتر شود. در حالی که ممکن است بیشتر افراد سه یا چهار ساعت دوباره انرژی خود را با استفاده از پیاده روی های آرامش بخش ، ماهیگیری ، لذت بردن از وقت با دوستان و یا هر کاری که برای احیای انرژی خود انجام دهند ، احیا کند ، اما با پانزده دقیقه تمرین چی کونگ می توانید همان مقدار انرژی را دوباره احیا کنید. روز بلندتر شدن و با تمرین سی دقیقه در روز ، می توانید انرژی بیشتری از آنچه خرج می کنید ، ایجاد کنید و به وضعیتی منجر شود که با گذشت هر سال ، سالم تر شوید و نه سالم تر! در مجموع ، آنچه که چی کونگ انجام می دهد ، بازیابی سه انرژی است که به دلیل کاهش فشارهایی که در اثر فشارها و فشارهای زندگی روزمره ایجاد می شوند ، از دست می روند. طبق رسم چینی: جینگ در قشر آدرنال و اندامهای جنسی ذخیره می شود. سه عنصر اساسی جینگ وجود دارد. یکی خون و عناصر حیاتی موجود در جریان خون از جمله مواد مغذی برای بلندتر شدن است. دوم هورمون ها هستند که توسط غدد مختلف ترشح می شوند و رشد ، متابولیسم ، جنسی ، ایمنی و پیری را تنظیم می کنند. اینها شامل هورمونهای زن و مرد و همچنین اسپرم و تخمدان است. سوم مایعات ضروری (سنگین) مانند روان کننده های لنفاوی و مفاصل ، اشک ، تعریق و ادرار است. جینگ از طریق استرس ، فعالیت جنسی ، سوء تغذیه و بیماری کاهش می یابد.

 

راه های پر کردن جینگ حفظ رژیم غذایی سالم ، نوشیدن مقادیر زیادی آب و مشارکت در ورزش چی کونگ برای افزایش قد است. (بیشتر افراد به سادگی آب کافی دریافت نمی کنند. در حقیقت ، یکی از شایع ترین دلایل وخامت بدن در طی سال ها عدم هیدراتاسیون کافی است. شما باید به اندازه کافی آب بنوشید تا در هر یک یا دو ساعت ادرار شفاف تولید کنید). البته ، شما می خواهید به نوشیدن نوشیدنی در شب ، بنابراین شما تمام شب از خواب بلند نمی شوید!) چی در قلب ذخیره می شود و به صورت نفس ، گرما و نبض ظاهر می شود. چی به دلیل عواطف بیش از حد ، به ویژه حیا ، تعجب ، عصبانیت ، غم و اندوه ، ترس ، نگرانی و استرس از بین می رود. همچنین با تکنیک های نادرست تنفس (تنفس کوتاه و کم عمق) و یا تنفس هوای آلوده می توان از بین رفت.

 

رشد بلندتر و افزایش قد : Chi را می توان  با استفاده از مواد غذایی سالم ، آب ، مکمل ها ، تنفس مناسب (بعداً در مورد آن) و تمرین چی کونگ رشد کرد. شن در غده کاج (که در مغز قرار دارد اما در واقع بخشی از مغز نیست) ساکن است. شن شامل همه دانشکده های ذهنی ، از جمله فکر ، شهود ، روح ، اراده و نفس است. شن می تواند هنگام بمباران در اثر اختلالات ذهنی ، مانند یک نفس بزرگ ، دلبستگی به اشیاء (تملک) ، آشفتگی ذهنی مکرر و ذهن باریک (داشتن ذهن بسته ، تبعیض آمیز و غیره) پراکنده و ضعیف شود. می توان آن را از طریق مدیتیشن و با تمرین chi kung جوان کرد تا قد بلندتر شود.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد رشد بلندتر به طور طبیعی به greennoor.ir مراجعه کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد