افسانه های افزایش قد

تمرین های افزایش قد

((تمرین های افزایش قد مقاله قبل تر))

ماهیچه ها و کبد شما فقط گلیکوژن را ذخیره می کند که باید بعد از هر بار ورزش جایگزین شود. ورزشکاران استقامتی نگران هستند که ممکن است قبل از اتمام “به دیوار برخورد کنند” یا احساس خستگی شدید کنند. وقتی این اتفاق بیفتد ، آنها از گلیکوژن خارج نیستند. این همان چیزی است که ماهیچه های ما از قد بلندتر و افزایش استقامت با استفاده از توانایی تکرار بیشتر استفاده می کنند!

هرچه گلیکوژن بیشتری در خود ذخیره کنید ، دیگر می توانید در تمرینات وزنه برداری دوام بیاورید و عضلات بلندتر و بزرگتری رشد کنید. بارگیری کربوهیدرات (یا بارگذاری گلیکوژن) ممکن است به شما کمک کند دو تا سه برابر بیشتر گلیکوژن در عضلات خود را برای فعالیت طولانی مدت ذخیره کنید. بارگیری کربوهیدرات باعث نمی شود پدال شما سخت تر شود یا سریعتر اجرا شود. اما ممکن است به شما کمک کند عملکرد بیشتری را قبل از خسته شدن انجام دهید.

اگر یک ورزشکار استقامتی هستید ، چگونه می توانید عضلات خود را “بلندتر” کنید تا قد بلندتر و بزرگتر شوید؟ آموزش ، استراحت و خوردن کربوهیدرات اضافی را با هم ترکیب کنید.

… چگونه می توان از “ضربه زدن به دیوار” خودداری کرد؟ هنگامی که ورزشکاران استقامتی از رشد گلوکز برای بلندتر و بزرگتر شدن عضلات خودداری می کنند ، برای ادامه فعالیت خود بیش از حد خسته می شوند. برای تأمین تأمین هر چه بیشتر در ورزش استقامتی ، از رژیم غذایی که کربوهیدرات بالایی دارد ، پیروی کنید. اگر تمرین شما یک ساعت یا بیشتر طول کشید ، یک نوشیدنی ورزشی بنوشید. هنگامی که بدن شما می تواند گلیکوژن را با سرعت بیشتری ذخیره کند ، یک میان وعده سرشار از کربوهیدرات بخورید. آموزش بدنی منظم برای افزایش قد نیز به شما کمک می کند. عضلات شما سازگار می شوند و به تدریج گلیکوژن بیشتری را برای تمرینات شدید ذخیره می کنند.

یک هفته قبل از رویداد استقامتی شروع کنید. در روز اول (شش روز قبل) ، در یک سطح عادی تمرین کنید تا گلیکوژن موجود در عضلات کار خود را تخلیه کنید. برای دو روز آینده (چهار و پنج روز جلوتر) تمرین را برای استراحت عضلات کاهش دهید تا آنها بتوانند گلیکوژن عضلانی را دوباره جمع کنند تا قد بلندتر و بزرگتر شوند. در طی آن چهار تا شش روز قبل ، یک رژیم غذایی ترکیبی معمولی با 5 گرم کربوهیدرات در هر کیلو وزن خود مصرف کنید.

به مدت سه روز قبل از این رویداد ، تمرین را قطع کنید و به تدریج کالری کربوهیدرات خود را به 10 گرم کربوهیدرات روزانه به ازای هر کیلوگرم وزن بدن افزایش دهید بدون اینکه کل کالری خود را افزایش دهید. بیشتر این “کربوهیدراتها” را پیچیده یا نشاسته درست کنید. استراحت دهید (بدون ورزش) روز قبل از مسابقه. اخیراً محققان سعی کرده اند بارگیری کربوهیدرات را با یک دوره کوتاه از ورزش با شدت بالا ، و سپس یک تا دو روز از خوردن “کربوهیدرات بالا” شبیه سازی کنند. تحقیقات بیشتری لازم است تا ببینید آیا این کار می کند برای ذخیره سازی گلیکوژن اضافی ماهیچه ها برای رشد عضلات بلندتر و بزرگتر.

به طور کلی ماهیچه های بیشتری دارند ، بدن آنها ظرفیت بیشتری برای ذخیره گلیکوژن اضافی دارند. ورزشکاران “گاه به گاه” یا “آخر هفته” ، و کسانی که در ورزش هایی که به استقامت طولانی نیاز ندارند ، نباید انتظار داشته باشند که رشد همان نتایج بلندتر باشد. یک روش خوب برای تمرین عضلات ، انجام وزنه برداری است. تنها راهی که می توانید توده عضلات خود را افزایش دهید ، ذخیره آن گلیکوژن در سیستم شما است.

برای چه ورزشهایی باید “بار سنگین” را انجام دهید؟ اگر یک ورزشکار آموزش دیده در روند طولانی تر رشد هستید ، آن را برای هر دو رویداد استقامتی مانند ماراتن ها و تریاتلون که بیش از نود دقیقه طول می کشد ، امتحان کنید یا برای رویدادهای روزانه مانند شنای جلسات ، یک سری مسابقات تنیس ، دوچرخه سواری از راه دور ، یا بازی های فوتبال برای وقایع کوتاه تر ، یک رویکرد طبیعی و غنی از کربوهیدرات برای خوردن غذا گلیکوژن کافی برای رشد عضلات بلندتر و بزرگتر فراهم می کند.

احتیاط: بارگیری کربوهیدرات برای کودکان در سن مدرسه ی ((تمرین های افزایش قد مقاله قبل تر)) ا نوجوانانی که قد بلندتر دارند توصیه نمی شود زیرا به مواد مغذی سالم تری نیاز دارند. اگر مبتلا به دیابت یا تری گلیسیرید خون بالا هستید ، قبل از امتحان این رژیم با پزشک خود و یک متخصص تغذیه ثبت شده صحبت کنید.

چربی همچنین عضلات در حال کار را بلندتر می کند. در واقع ، این یک منبع انرژی متمرکز تر است. و عملکردهای دیگر بدن مانند انتقال ویتامین های محلول در چربی و تهیه اسیدهای چرب ضروری را نیز انجام می دهد. برای سلامتی خوب ، چربی را به عنوان یکی از منابع سوخت مصرف کنید. به جای اینکه سعی کنید تقریباً “بدون چربی” بخورید ، باهوش باشید: کم چربی اشباع و چربی ترانس و در مصرف چربی متوسط ​​خود را نشان دهید.

از نظر انرژی ، چربی به فعالیتهای با قدرت طولانی تر مانند پیاده روی یا دویدن ماراتن کمک می کند. از آنجا که چربی به سرعت به عنوان کربوهیدرات ها به انرژی تبدیل نمی شود ، چربی به هیچ وجه دارای حباب های سریع انرژی مانند بازگشت به خدمت تنیس یا اجرای یک تیزه 100 حیاط نیست. ((تمرین های افزایش قد مقاله قبل تر)) 

برخلاف گلیکوژن ، چربی برای سوخت و ساز انرژی به اکسیژن احتیاج دارد. به همین دلیل است که ورزش های استقامتی که بخشی از آن از طریق چربی سوخت می شوند ، فعالیت های هوازی نامیده می شوند. “هوازی” به معنای اکسیژن است و فعالیتهای هوازی به شما کمک می کند قد بلندتر شوید و به مصرف مداوم اکسیژن نیاز دارید. هرچه بیشتر تمرین کنید تا قد بلندتر شوید ، در طول فعالیت طولانی تر نفس می کشید. اکسیژن موجود در بدن به تبدیل چربی به انرژی کمک می کند.

مهم نیست که کربوهیدرات ها ، پروتئین ها یا چربی های بدن از کجا بدن شما انرژی اضافی را به عنوان چربی بدن ذخیره می کند. این فروشگاه های چربی انرژی لازم برای فعالیت هوازی را افزایش می دهند تا قد بلندتر شود. حتی اگر لاغر باشید ، به احتمال زیاد به اندازه کافی فروشگاه های چربی برای سوختن به فعالیت طولانی مدت یا تحمل برای افزایش قد در سلامتی دارید. لازم نیست چربی بیشتری بخورید!

توصیه برای ورزشکارانی که قد بلندتری دارند ، همان است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد