افسانه های افزایش قد

تمرین برای افزایش قد

((تمرین برای افزایش قد مقاله قبل تر))

انجام حرکات کششی خاصی بخش اساسی هر برنامه موفقی است که برای بلندتر شدن از آن استفاده می کنید. آنها ستون فقرات را کشیده ، عضلات را کشیده و استخوانها را تقویت می کنند. بهترین قسمت این است که می توانید آنها را در خانه انجام دهید و برای انجام آنها نیازی به تجهیزات خاصی ندارید.

با این حال ، شما باید واقعاً بر روی انجام آنها با فرم خوب تمرکز کنید تا بیشترین اثربخشی را داشته باشید. ثابت شده است که تمرینات زیر در افزودن اینچ به قد فرد بسیار مؤثر است.

1. تعظیم کنید – با دستهایی که در پشت گردن خود نگه دارید ، بایستید. تا جایی که می توانید سر خود را به سمت بالا و عقب خم کنید. مراقب باشید خیلی سخت نکشید ، فقط تا جایی که ستون فقرات به شما اجازه دهد. هدف از تم ((تمرین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) رین این است که بدون احساس درد ، کشش را در ستون فقرات خود احساس کنید. 10 تکرار را انجام دهید. هر تکرار باید 5-15 ثانیه طول بکشد.

2. Super Stretch – ایستاده ، روبرو 4 سانتی متر (10 سانتی متر) از یک دیوار. در حالی که می توانید انگشتان خود را روی انگشتان خود قرار دهید ، تا حد ممکن با دستان خود به دیوار برسید. اگر سقف اتاق به اندازه کافی بلند نباشد ، می توانید بجای کشش مستقیم آنها ، بازوهای خود را (تشکیل Y) پخش کنید. 15 تکرار انجام دهید. هر تکرار باید حدود 3-5 ثانیه طول بکشد.

3. کشش دیوار – در برابر دیوار بایستید. در حالی که روی انگشتان پا ایستاده اید ، با دستان خود به اندازه بالایی برسید. ستون فقرات باید تا حد امکان در برابر دیوار صاف بماند. 10 تکرار را انجام دهید. هر تکرار باید بین 4-6 ثانیه طول بکشد. این کشش سخت تر از چیزی است که به نظر می رسد به دلیل این واقعیت است که چرخش ها باید در طول تمرین صاف در برابر دیوار صاف بمانند.

4- کشش گردن – در مقابل دیوار و صورت مستقی ((تمرین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) م جلو بروید. به آرامی سر خود را به سمت دیوار بکشید. سطح صورت خود را نگه دارید ، بدون اینکه به بالا یا پایین نگاه کنید ، گردن خود را به جلو بکشید. سپس آن را مستقیماً به داخل برگردانید. این کشش باید مانند یک لاک پشت احساس کند که سرش را به جلو و عقب در پوسته خود می کشد. 5 بار تکرار کنید.

لطفاً اینجا دقت کنید ،

اگر می خواهید سریع تر قد بلند شوید ، ورزش تنها یکی از مواردی است که باید در نظر بگیرید. وضعیت صحیح ، مکمل ، تغذیه و همچنین برخی عوامل مخفی ، همه قسمتهای مهم افزایش قد هستند. یک برنامه کامل را ببینید که همه آنها را در یک سیستم ساده و دارای اثبات علمی قرار می دهد و اینکه چگونه می توانید بدون توجه به سن ، قد فعلی یا جنسیت از آن استفاده کنید تا قد بلندتر شوید.

برو و ببین

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2394941

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد