افسانه های افزایش قد

تمرین افزایش قد

((تمرین افزایش قد مقاله قبل تر)) ((تمرین افزایش قد مقاله قبل تر)) 

نوجوانان خوشبخت هستند که هنوز هم می توانند با قد خود مشکلات را برطرف کنند ، اما در مورد بزرگسالان فرق می کند. آیا بزرگسالان می توانند قد بلندتر کنند؟ پاسخ اصلی این است که بله آنها می توانند ، اما مطمئناً تلاش بیشتری برای این اتفاق صورت می گیرد.

راهی برای بزرگتر شدن بزرگسالان وجود دارد که اساسی ترین آن اطمینان از دریافت مقدار کافی ویتامین ها ، مواد معدنی و به ویژه کلسیم است. همچنین باید به اندازه کافی بخوابید و فعالیت بدنی نیز داشته باشید. همچنین راهی وجود دارد که بتوانید به سطح HGH یا هورمون رشد انسانی در بدن اضافه کنید تا به طور طبیعی بتوانید اینچ را به قد اضافه کنید.

برای افزایش هورمون رشد انسانی در بدن ، باید تمرینات مخصوصی انجام دهید ، اگرچه انجام تمرینات منظم و حرکات کششی می تواند همین ترفند را انجام دهد. راز این است که در تمرینات با شدت زیاد تمرین کنید. تمرینی که بیش از شدت آستانه لاکتات باشد همان کاری است که شما برای افزایش قد باید انجام دهید و این کار بای ((تمرین افزایش قد مقاله قبل تر)) د حدود ده دقیقه انجام شود.

خبر خوب این است که بزرگسالان اکنون می توانند قد بلندتر رشد کنند حتی اگر قبلاً چندین سال از رشد خود متوقف شده باشند. این برای نوجوانان نیز توصیه می شود ، بنابراین آنها مطمئناً می توانند در بزرگسالان قد بلندتر نیز رشد کنند. و مهم نیست که سن شما باشد ، بزرگسال یا نوجوان مطمئناً می توانید اینچ را به قد خود اضافه کنید.

بنابراین بزرگسالان می توانند قد بلندتر کنند؟ بله آنها می توانند تا زمانی که آنها روشهای صحیحی را بدانند تا بتوانند این کار را انجام دهند. فقط به یاد داشته باشید که این روند یک مورد یک شبه نیست. برای دیدن نتایج ، طی روزها و هفته ها آماده سازی و فداکاری است. بنابراین به دنبال یک معجزه یک شبه نباشید.

می خواهید قد 1-4 اینچ قد بلندتر کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4093291

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد