افسانه های افزایش قد

تمرینات کششی برای افزایش قد

((تمرینات کششی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

روش های مختلفی برای یادگیری چگونگی افزایش قد وجود دارد. برخی از آنها مؤثرتر از سایرین هستند و توجه به این نکته ضروری است که می توان از این روشها به صورت هم افزایی – همه به طور هم زمان – برای ترویج سریعترین ، مؤثرترین و پایدارترین وسیله افزایش قد استفاده کرد.

اولین روش یادگیری چگونگی افزایش قد ، تمرینات کششی است. یادگیری نحوه رشد قد با تمرینات کششی کاملاً ممکن است. از آنجا که سه سطح توسعه وجود دارد ، زمان می برد اما این بهترین و موثرترین روش برای بلندتر شدن کارآمد است.

تمرین های بلندتر رشد کنید – به خودی خود – می توانید به طور دائم تا سه اینچ قد اضافه کنید. در حالی که تمرین های بی شماری وجود دارد که ستون فقرات را هدف قرار می دهد ، تحقیقات نشان داده اند که بهترین ترکیب ممکن تمرین های سبک یوگا که باعث تقویت ، تقویت و رشد عضلات تقویت کننده ستون فقرات می شود و منجر به افزایش قد می شود.

پس از رشد مناسب این عضلات ، ستون فقرات شروع به طولانی شدن می کنند و یک یا یک اینچ یا دو قطعه دیگر را از طریق رفع فشار ستون فقرات صاف می کنند. سپس با گذشت زمان و اجرای صحیح تمرینات ، دیسک های ستون فقرات و همچنین غضروفهایی که از بازوها ، پاها و ستون فقرات شما پشتیبانی می کنند شروع به ضخیم شدن می کنند که منجر به بدن متناسب و بلندتر می شود.

بیاموزید که چگونه با استفاده از تمرینات کششی قد بلندتر شوید تا اطلاعات بیشتری در مورد تمرینات حرکات کششی و فواید آنها کسب کنید.

از آنجا که باید بدن خود را به طور مناسب تغذیه کنید تا بتواند مواد غذایی مورد نیاز خود را بلندتر کند ، روش دوم یادگیری چگونگی رشد قد بیشتر ، مکمل مناسب است. به طور خلاصه ، تعادل صحیح مکمل های پشتیبانی از قد به اندازه اجرای مناس ((تمرینات کششی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ب تمرینات بلندتر اهمیت دارد. در حال حاضر مکمل های بیشماری وجود دارد اما بیشتر آنها حاوی عناصر حیاتی نیستند که باعث تحریک رشد می شوند.

خوشبختانه ، اکثر مکمل هایی که باعث رشد قد سالم می شوند در فروشگاه مواد غذایی محلی شما موجود هستند. لازم نیست صدها دلار برای قرص های گران قیمت سفارش داده شده از طریق اینترنت از شرکت های بی پروا هزینه کنید. در واقع ، اگر این کار را نکردید ، خیلی بهتر است. اکثریت قریب به اتفاق شرکتهایی که قرصهای به اصطلاح “قد بلندتر” را به صورت آنلاین می فروشند ، در بهترین حالت و در بدترین حالت کلاهبردار هستند. “خریدار مراقب باشید” هنگام خرید و فروش با هر شرکتی که هر مکمل دیگری را که وعده رشد قد را می دهد ، بفروشید.

یک روش که قطعاً در قد شما تفاوت ایجاد می کند ، اما به دلایل مختلف به هیچ وجه توصیه نمی شود ، طولانی شدن اندام است. طول کشیدن اندام یک عمل جراحی است که به میله های داخلی یا خارجی احتیاج دارد که درون اندام هایی قرار دارند که باید به صورت دوره ای تنظیم شوند. این روش در حال حاضر به دلایل زیبایی در خارج از ((تمرینات کششی برای افزایش قد مقاله قبل تر))  ایالات متحده انجام می شود. اگرچه طول اندام بسیار مؤثر است ، اما نیاز به بهبودی و زمان زیادی دارد. تقریباً می توان 1 میلی متر ارتفاع در روز اضافه کرد که به یک اینچ در هر ماه ترجمه می شود. داروهای ضد درد ، ماندن در بیمارستان و هزینه بالایی باعث می شود که این روش تقریباً بسیار گران و دور از دسترس بیشتر افراد باشد.

افزایش طول اندام بسیار گران ، بسیار دردناک است و ماه ها و ماه ها طول می کشد تا ارتفاع واقعی افزایش یابد. ریسک بالای عوارض جانبی جانبی این روشها شامل ناهنجاریهای جزئی ، کاهش کیفیت زندگی ، افزایش التهاب مفاصل و حتی فلج اندام است.

از طرف دیگر ، شما می توانید یاد بگیرید که چگونه با استفاده از ترکیبی از تمرینات ورزشی و کششی اثبات شده ، قد خود را افزایش دهید و در تنها چند ماه به سه تا چهار اینچ ارتفاع واقعی و طبیعی برسید. شما ده ها هزار دلار پس انداز خواهید کرد و فردی سالم تر خواهید بود.

بیاموزید که چگونه Taller رشد کنیم [http: // رشد کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3451308

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد