تمرینات کششی برای افزایش قد

تمرینات کششی برای افزایش قد – توانایی بدن را برای رشد بلندتر افزایش دهید

تمرینات کششی برای افزایش قد – توانایی بدن را برای رشد بلندتر افزایش دهید . این وضعیت شما است: شما اکنون در بزرگسالی هستید ، از بلوغ گذشته. دوستان شما از همه قد بلندتر شده اند ، و این واقعیت باعث می شود احساس کمتری نسبت به آنها داشته باشید. اگر تنها راهی وجود داشته باشد می توانید بدن خود را مجبور به بلندتر شدن قد طبیعی کنید …

 

حدس بزن چی شده؟ تو می توانی! با انجام تمرینات کششی برای افزایش قد ، در واقع می توانید خود را از نظر جسمی بلندتر کنید … احتمالاً تا 4 اینچ! و این هیچ خسته کننده نیست – افزایش قد از طریق کشش یک واقعیت اثبات شده علمی است.

 

پاسخ پتانسیل افزایش وزن بدن بزرگسالان در ستون فقرات شما وجود دارد که به طور کلی حدود 40٪ از کل قد بدن شما را تشکیل می دهد.

 

به عنوان یک کودک ، ستون فقرات شما به طور طبیعی مستقیم تشکیل می شود. اما هرچه بزرگتر می شوید و یاد می گیرید صاف و ایستاده بنشینید ، ستون فقرات شما از حمایت از وزن سر و نیم تنه شما سنگین می شود. این باعث می شود که ستون فقرات شما فشرده شود و 3 منحنی فیزیولوژیکی ایجاد کند – یکی در گردن ، دیگری در وسط پشت و دیگری در قسمت تحتانی کمر.

 

به غیر از انحنای ستون فقرات ، دیسک های مهره ای که در بین مهره های شما قرار دارند نیز بیش از پیش فشرده می شوند. در کل ، آنها شما را از حداکثر ارتفاع بالقوه شما دور می کنند.

 

با انجام یک مجموعه خاص از تمرینات کششی ، در واقع می توانید انحنای ستون فقرات خود را صاف کرده و کمتر کنید. این به آرامی ستون فقرات شما را گسترش می دهد تا به طور طبیعی به حداکثر طول ممکن خود برسد.

 

افزایش طول نخاع شما به معنای افزایش قد بدن شما نیز است

 

به یاد داشته باشید ذکر کردم که ستون فقرات شما 40٪ از قد بدن شما را تحت تأثیر قرار می دهد؟ این بدان معنی است که افزایش طول ستون فقرات به طور مستقیم به شما در افزایش قد به میزان قابل توجهی کمک خواهد کرد.

 

در صورت تکمیل آنها با یک رژیم غذایی سالم و ایجاد وضعیت مناسب ، تمرینات کششی برای افزایش قد بهتر است. اگر به درستی انجام شود ، باید فقط از چند هفته تا الان تا 4 اینچ بلندتر شوید.

 

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد