افسانه های افزایش قد

تمرینات برای افزایش قد

((تمرینات برای افزایش قد مقاله قبل تر))

بسیاری از افراد تصور می كنند كه فقط به این دلیل كه رشد خود را متوقف كرده اند ، دیگر افزایش قد شما امكان پذیر نیست. برای پاک کردن این اسطوره ، می خواهم بیان کنم که حتی در صورت رشد و پیشرفت شما امکان افزایش قد وجود دارد.

در حالی که بله ، بیشتر استخوان های افراد در حدود 18 سالگی متوقف نمی شوند ، هنوز هم کارهای طبیعی وجود دارد که می توانیم قد بلندتر کنیم. این تکنیک ها و فعالیت ها در واقع شما را بلندتر می کند ، با این وجود باید برای توسعه جنبه هایی که به شما قد بلندتر می کند ، سخت تلاش کنید.

هنرهای رزمی – کونگ فو

هنرهای رزمی که بر روی وضعیت های متمرکز تمرکز می کنند بسیار کار می کنند تا به مرور زمان قد شما افزایش یابد. من تقریباً 4 سال است که کونگ فو را گرفته ام ، و از زمان شروع اولین بار متوجه شده ام که قد من تقریباً یک اینچ افزایش یافته است. این بدان دلیل است که من از وضعیت من و وضعیت استقرار مناسب آگاه هستم. کونگ فو همچنین در جهت تقویت قدرت مورد استفاده در راست نگه داشتن شما کار می کند. این به شما کمک می کند تا هنگام توسعه قد بلندتر شوید. یکی دیگر از هنرهای خوب  ((تمرینات برای افزایش قد مقاله قبل تر)) رزمی برای این کاراته است زیرا تأکید بر وضعیت استقرار دارد.

یوگا

من در تالارهای گفتگو خوانده ام كه ​​افراد با تمرین یوگا موفق به بلند شدن می شوند. با این حال ، شما باید حداقل یک سال تمرین کنید تا متوجه افزایش قد شوید.

حرکات کششی و تمرینهایی که مستقیماً باعث افزایش قد می شوند

اگر به دنبال یک راه حل سریعتر هستید که قد شما را تا 2 اینچ افزایش دهد ، کشش ها و تمرین های بسیار خوبی وجود دارد که ما می توانیم انجام دهیم. از جمله این موارد می توان به کشش عقرب عقرب و کشش قلم ایستاده اشاره کرد. اینها برای افزایش فضای بین هر مهره در ستون فقرات کار می کنند. بعد از افزایش فضای بدن ، بد ((تمرینات برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ن شما را با غضروف مفصل اضافی پر می کند که بعداً باعث کاهش مشکلات کمر در زندگی می شود. امتدادهای زیادی وجود دارد که بطور خاص برای کمک به رشد قد و وضعیت شما ساخته شده است.

در حالی که روش های زیادی وجود دارد که می توانید قد خود را افزایش دهید ، موارد مورد علاقه من آنهایی که رایگان و طبیعی هستند. من فکر می کنم آنها بهترین کار را می کنند ، با این حال برای شما برای به دست آوردن منافع کامل با اینها ، باید در این بخش ها کار کنید. من صحبت نمی کنم انجام این کار چند دقیقه در روز به مدت یک ماه. پیش بینی می کنید برای به دست آوردن نتایج مناسب ، 15-20 دقیقه در روز به مدت 2 تا 3 ماه وقت بگذارید. اگر واقعاً آسانتر از قد بلند باشد ، همه این کار را می کردند. اگر با انگیزه بمانید و تمایل واقعی به بلندتر شدن داشته باشید ، به هیچ وجه مشکلی نخواهید داشت!

به دنبال توضیحات مربوط به s

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2108253

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد