افسانه های افزایش قد

تمرینات بدنسازی برای افزایش قد

((تمرینات بدنسازی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

شما عاشق سفر به مقصدهای پرماجرا در سراسر جهان هستید ، سپس می توانید اکوادور را به عنوان مقصدی برای تعطیلات آینده خود انتخاب کنید. از تورهای جنگل گرفته تا غواصی های غواصی ، از پیاده روی تا دوچرخه سواری در کوهستان ، دوست دارید در این بخش از جهان فعالیت های گسترده ای را انجام دهید.

این کشور از منطقه ساحلی ، ارتفاعات ، کوهستانها و جنگلهای بارانی آمازون برکت دارد که همه این بهشت ​​برای دوستداران طبیعت و جویندگان ماجراجویی است. علاوه بر موقعیت جغرافیایی متنوع ، اکوادور برای تجربه آب و هوای معتدل در طول سال شناخته شده است.

این ممکن است یکی از دلایلی باشد که کشور توجه گسترده توریستهایی را که به دنبال تجربه های تعطیلاتی غیر معمولی هستند به خود جلب می کند. از آنجا که این کشور از مکان های جالب بسیاری برخوردار است ، بسیاری از گردشگران با توجه به سلیقه و خلق و خو خود ، در انتخاب مکان ها مشکل دارند. ((تمرینات بدنسازی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

اگر جزء آنها هستید ، می توانید در مورد مکانهایی که می توانند بخشی از برنامه سفر شما باشند ، مطالعه کنید:

• پارک ملی Cuyabeno: در حالی که برنامه ریزی سفرهای ماجراجویی به منطقه آمازون اکوادور دارید ، می توانید در مورد اضافه کردن پارک ملی Cuyabeno به برنامه سفر خود فکر کنید. این منطقه در شمال شرقی کشور واقع شده و از برکت رودخانه ها ، تالاب ها و جنگل های بارانی گرمسیری برخوردار است. در حالی که از طریق این منطقه از حیات وحش می گذرید ، برخی از گونه های پرنده عجیب و غریب ، پستانداران وحشی ، خزندگان و دوزیستان را مشاهده خواهید کرد. برای اینکه بیابان ها را به بهترین شکل ممکن تجربه کنید ، می توانید برای اقامت در خانه های جنگل برنامه ریزی کنید. برای رزرو اقامتگاه ها با قیمت های مقرون به صرفه ، می توانید از اپراتورهای تور در اکوادور کمک بگیرید.

كوتوپاكی: كوتوپاكی كوهی كوپوكسی بهشتی است كه از کوهنوردان كوهستان در اکوادور برخوردار است این کوه در فاصله 28 كیلومتری جنوب كیتو قرار دارد و در میان آتشفشانهای فعال جهان ((تمرینات بدنسازی برای افزایش قد مقاله قبل تر))  قرار دارد. ارتفاع آن حدود 5،897 متر است و به عنوان دومین قله مرتفع کشور در نظر گرفته می شود. با رسیدن به اوج کوه می توانید منظره ای دیدنی از کویتو و مناطق همجوار داشته باشید. علاوه بر کوهنوردی ، می توانید برای دوچرخه سواری در کوهستان به سمت پارک ملی Cotopoxi ، که در فاصله چند مایلی از کوه آتشفشانی واقع شده است ، برنامه ریزی کنید.

• جزایر گالاپاگوس: تورهای غواصی در جزایر گالاپاگوس راهی برای کشف زیبایی های موجودات دریایی شگفت انگیز در ذخایر دریایی گالاپاگوس است. برای ماجراجویی غواصی ، می توانید از جزایر مانند شمال سیمور ، گرگ یا جزیره داروین و جزیره سانتا کروس دیدن کنید. علاوه بر این که می توانید تورهای غواصی خود هدایت شده در اقیانوس وسیع اقیانوس آرام را انجام دهید ، می توانید به دنبال راهنمایی استادان غواصی باشید که توسط اپراتورهای تور در اکوادور تهیه شده است.

بنابراین ، ge

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6181057

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد