افسانه های افزایش قد

تلگرام افزایش قد

((تلگرام افزایش قد مقاله قبل تر))

اگرچه در چارچوب دریای مدیترانه منحصر به فرد نیست ، جامعه مالتی اغلب ، اگر در گروگان نماند ، از اهمیت نان روزانه و ترس همه جا از گرسنگی کنترل می شد. تأمین منابع کافی دانه همیشه مورد توجه مدیران این جزایر بوده است. هر وقت این منبع کمبود را تجربه می کرد ، جزایر با خطر قریب الوقوع گرسنگی مواجه می شدند و ثبات جزایر در معرض خطر بود.

در دوره قرون وسطی ، Universita یا نمایندگان مالتی ، برای تهیه غلات معاهداتی با سیسیل انجام دادند. این عمل در زمان سلطنت دستور St.John حتی اگر آنها می دانستند که این می تواند اقتدار آنها را در قلمرو جزیره تضعیف کند ، حفظ شد.

در مرحله بعد ، استراتژی این دستورالعمل نه تنها تأمین گندم بلکه حفظ و ذخیره فرآوری دانه بود. انبارهای زیرزمینی عظیم و مرطوب که اطمینان از ذخیره و تهیه دانه مناسب دارند ، هنوز هم در غرفه های غیرقابل نفوذ شهرهای بندرگاه موجود هستند.

برجستگی آسیاب های بادی در مناطق حاشیه شهر سنگلا از نقاشی های چرخه نقاشی دیواری محاصره Matteo Perez d’Aleccio که در کاخ استاد بزرگ در والتا یافت می شود ، به تصویر کشیده شده است.

برج گرد بادی آسیاب بادی به یکی از خصوصیات شهری افق مالت تبدیل شد و برتری گنبد و راهروهای کلیسای کلیسا را ​​به چالش کشید. در دهکده ها آنها مراکز تجمع بودند که افراد محلی در آن ملاقات کردند و از سرعت آرام زندگی برخوردار بودند. آسیاب های بادی معمولاً برای داشتن دسترسی بدون مانع از باد ، معمولاً کمی از مرکز شهر یا روستا ایستاده بودند. اگرچه کمبود باد باعث از کار افتادن کارخانه آسیاب های بادی می شود که باعث ایجاد آسیب به ساختار و سازوکار شده است.

هنگامی که هوا اجازه می دهد ، به عموم مردم با استفاده از صدای باس شنیده شده اطلاع رسانی می شد که در همه گوشه و کنار روستا پخش می شود و این پیام را ارسال می کنند که آسیاب بادی در حال کار است. این اعلان نتیجه ضربه میلر از “برنز” بود که مانند یک ترومپت بود.

در زمان سلطنت دستور سنت جون ، تولید گندم به عنوان یک بازار سودآور در نظر گرفته می شد و بدین ترتیب با انحصار این دستور به دست می آمد. سود جمع آوری شده در درجه اول برای تأمین بودجه سرمایه و هزینه های جاری به روزرسانی قلعه ها بوده است.

استاد بزرگ نیکلاس کوتونر یک چارچوب قانونگذاری به بنیاد کوتونر داد که به او متعهد شد آسیاب های بادی جدید بسازد و با بهره برداری از عملیات آسیاب های بادی اداره کند. در طی حدود نیم قرن بین 1674 – 1727 ، تعداد آسیاب های بادی در مالت به 33 مورد افزایش یافت ، که یکی از آنها هنوز در Xewkija در Gozo یافت می شود.

در آغاز قرن هجدهم ، این دستور تصمیم گرفت تا ضمن حفظ عملکردهای نظارتی ، نقش عملیاتی آسیاب های بادی را به افراد محلی منتقل کند. در سال 1724 ، بنیاد Carafa ، اجاره 10 آسیاب بادی خود را به کارگران مالتیایی حراج داد ، در حالی که در سال 1783 “باندو” توسط جنرال موتورز مانوئل روهان صادر شد و از همه کارگران خواست تا از سنگ زنی دانه هایی که توسط عناصر خارجی آلوده شده بودند ، رها کنند. به سلامت عمومی آسیب برساند ((تلگرام افزایش قد مقاله قبل تر)) 

به مأموریتها وضعیت ترجیحی داده شد و از وظایف نگهبانی که توسط شوالیه ها به جمعیت مردان تحمیل شده بودند معاف شد. علاوه بر این ، پس از دوره های بدون باد ، کارگران به دلیل عدم رعایت یکشنبه ها و روزهای استراحت مقدس با استفاده از مجوزهای ویژه کلیسایی بهانه شدند.

در سال 1838 ، دولت انگلیس انحصار کارخانه های بادی را لغو کرد. اهمیت آسیاب های بادی با زنده شدن در آسیاب های دارای حیوانات رقیق شد. از اسبها برای هدایت دستگاه مخلوط کردن خمیر استفاده شد. اسب به پین ​​چوبی شافت گره خورده بود و اسب می چرخید تا چرخ دنده دستگاه بچرخد. چشمان اسب معمولاً برای جلوگیری از سرگیجه پوشانده شده بود.

به طور معمول از دو اسب استفاده می شد. یک اسب برای استفاده توسط خزر خیابانی نانوا و دیگری برای مخلوط کردن خمیر نگهداری می شد.

با ظهور شبکه ملی برقی ماشینهای اختلاط  ((تلگرام افزایش قد مقاله قبل تر)) خمیر نانوایی دیگر توسط اسبها اداره نمی شدند و در طی سفارشات خاموشی WW II ، این دستگاه ها بر روی یک بسته بندی احتمالی که از موتور بنزینی محور و با استفاده از سیستم های قرقره کار می کردند ، اداره می شدند.

در اوج طوفان سال 1942 ، مالت به اندازه کافی از مواد غذایی بسیار کم رنج برد ، به طوری که نان مالتیایی منطقی شد. کمبود مواد غذایی به حدی رسیده است که در یک مقطع تنها ده روز مواد غذایی باقی مانده است. هر شهروند فقط روزانه محدود به یک قطعه نان بود.

امروز ، خوشبختانه ، ما دیگر از خط نان صحبت نمی کنیم. حتی فقیرترین برادران ما بیش از یک پوسته نان تحمل می شوند. نان روزانه ما دیگر به خودی خود یک وعده غذایی نیست بلکه صرفاً همراهی آن است. با این حال ، اهمیت نان هنوز هم غالب است زیرا بیشتر وعده های غذایی نان را به خود جذب می کنند.

اگر شامل نان سنتی محلی ترد نیست ، غذاهای مالتی را نمی توان کاملاً قدردانی کرد. اگر در یک عصرانه یا یکشنبه یک نوار روستایی معمولی برای یک بطری شراب یا آبجو بازدید می کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد