افسانه های افزایش قد

تلقین برای افزایش قد

((تلقین برای افزایش قد مقاله قبل تر))

شما یک رویا برای صعود به Kilimanjaro دارید ، پیوستن به افرادی که قبلاً از کوه کلیمانجارو صعود کرده اند ، بسیار سرگرم کننده خواهد بود. این کار بدنی به آمادگی زیادی نیاز دارد.

ارتفاع این کوه 5،895 متر است. علاوه بر این ، آن را بلندترین کوه جهان می داند که آزاد است. همچنین در لیست کوهنوردان ترین و پیموده شده ترین کوه ها قرار دارد. در زیر به چند نکته اشاره می کنید که اگر قصد صعود از این کوه را دارید باید دنبال کنید.

1. بودجه تنظیم کنید

معمولاً ممکن است این سفر بین 2400 تا 5000 دلار برای هر سر شما هزینه داشته باشد. و این رقم شامل حمل و نقل ، هزینه های پارک ، حمل و نقل ، راهنمای کوهستان ، غذا ، محل اقامت ، کمپینگ و پرواز است.

بنابراین ایده خوبی است که با یک اپراتور تور خوب همکاری کنید. در حقیقت ، اگر قصد استخدام تور تور آگاه و با تجربه را دارید ، ایده خوبی است.

2. زمان سفر خود را

اگرچه می توانید برنامه ریزی خود را برای سفر در هر زمان از سال انجام دهید ، اما توصیه نمی شود برنامه خود را در ماه آوریل ، مه یا نوامبر انجام دهید. خیلی بهتر است که بین ژانویه و مارس به آنجا بروید. در این ماه ها ، جاده ها کمتر شلوغ می شوند و هوا دلپذیر است.

3. بهترین مسیر را انتخاب کنید

می توانید از هفت مسیر انتخاب کنید. هر مسیر مجموعه ای از ویژگی های خاص خود را دارد مانند طول ، محبوبیت ، مناظر و مشکل. بنابراین بهتر است مسیر صحیح را بر اساس توانایی خود انتخاب کنید.

حتی اگر کوتاهترین مسیر را انتخاب کنید ، حداقل پنج روز برای رسیدن به صعود نیاز دارید.

4- وسایل غیر ضروری را بسته بندی نکنید ((تلقین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

اطمینان حاصل کنید که وسایل مورد نیاز خود را نتوانسته اید یا نمی توانید در طول صعود خود حمل کنید. بنابراین ، ایده آل است که هنگام بسته بندی وسایل خود انتخابی باشید. این برای موفقیت سفر شما مهم است.

تور اپراتور شما ممکن است درگاه خود را برای شما فراهم کند. معمولاً به آنها مجاز است تا 15 کیلوگرم از مواد شما را حمل کنند. اگر نیاز به حمل چیزهای بیشتری دارید ، مجبور خواهید بود که آن را روی پشت خود حمل کنید. در حالت ایده آل ، شما ممکن است بخواهید حداکثر 20 پوند را حمل کنید.

5. آموزش برای ماجراجویی

صعود از کلیمانجارو کار آسانی نیست. این که آیا شما تعمیر شده اید یا نه ، مشکل خواهد بود. در حقیقت ، این سطح دشواری است که بیشتر مردم را از رسیدن به قله کوه باز می دارد. ((تلقین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

بنابراین مهم است که اگر می خواهید با موفقیت از نظر جسمی خود متناسب باشید. با گفتن این موضوع ، ممکن است بخواهید چند روز قبل از سفر خود را آموزش دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تمرین کوهنوردی را تا آنجا که می توانید انجام دهید.

6. چرخ دنده درست را بدست آورید

قبل از روز بزرگ حتماً وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید. در واقع صعود بدون تجهیزات لازم برای پیاده روی یک اشتباه بزرگ است. بنابراین سرمایه گذاری در چرخ دنده های با کیفیت بسیار ایده آل است.

بنابراین ، این چند نکته است که ممکن است هنگام صعود برای اولین بار از Kilimanjaro بخواهید به خاطر بسپارید.

اگر شما

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/10166575

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد