افسانه های افزایش قد

تلقین افزایش قد

((تلقین افزایش قد مقاله قبل تر))

Western Hemlock Tree – اطلاعات عمومی

خراش غربی ، که نباید با آن سم کشنده گیاهی سمی کشنده اشتباه گرفته شود و هیچ ارتباطی با آن نداشته باشد ، یک مخروطی همیشه سبز ، گسترده در زیستگاه ، با یک تاج مخروطی باریک و یک شاخه اصلی فرورفته است.

با معرفی در پادشاهی انگلستان ، در اوایل دهه 1800 ، از شمال بومی آمریکای شمالی ، به سرعت برای چوب های آن کاشته شد و با تحمل بسیار سایه ای ، این گیاه را برای کاشت زیر درختان دیگر در مزارع جنگلی ایده آل کرد.

این نمونه چشمگیر قادر به رسیدن به ارتفاعی تا 250 پا در منطقه مادری خود است اما در بریتانیا ، عموماً به ارتفاعات بیش از 130 پا نمی رسد ، با بلندترین نمونه ثبت شده به ارتفاع بزرگ 151 فوت رسیده است.

درخت بسیار پرتحرک و پر رشد با شاخه های ظریف و گسترده که هملر غربی باعث ایجاد یک نمونه نمونه معماری عالی می شود.

توضیحات یک Hemlock غربی

پوست رنگ خاکستری تیره است و با بلوغ درخت به یک قهوه ای تیره تبدیل می شود. درختان بالغ دارای پوست شکاف و تا حدودی پوسته پوسته هستند اگرچه درختان جوان و بالاتر از درختان بالغ پوست آن صاف است.

برگها سوزن های بلندی هستند که اندکی به سمت انتها کمرنگ هستند و رنگ سبز تیره در بالا دارند در حالی که قسمت زیرین دارای دو باند سفید است که به آنها اجازه تنفس می دهد.

مخروط های نر و ماده هر دو در یک درخت با مخروط های نر قرمز روشن در بهار ظاهر می شوند که در هنگام شروع به انتشار گرده خود به رنگ زرد کم رنگ تبدیل می شوند ، در حالی که مخروط های ماده وقتی برای اولین بار ظاهر می شوند یک رنگ بنفش آلو هستند. پس از رسیدن ، سبز و سرانجام قهوه ای. مخروط های هملک غربی اندازه کوچک دارند و مخروط های ماده دارای مقیاس بسیار کمی هستند. بذرها توسط باد پراکنده می شوند.

کشت یک درخت هملو غربی

سوزن غربی نیاز به خاک مرطوب اما خوبی دارد که قادر به رشد در خاکهای اسیدی و ماسه ای ضعیف است. تحمل بسیار سایه زنی اما همچنین مناسب برای رشد در آفتاب ، شلنگ غربی نیز نسبتاً یخ زده است اما به باد پناه می برد.

این درخت با نگهداری کم است و نمونه ای از معماری عالی را در پارک ها و باغ ها ایجاد می کند. همچنین این درخت را می توان درون پرچین هرس کرد و یک درخت زیبا و زیبا از عناصر تزئینی را به وجود آورد.

اگرچه برای تأسیس نیاز به آب بیشتری دارید و یک سال یا دو سال بیشتر طول می کشد ، این درخت یک محافظ بسیار قابل کنترل تر از سرو های لاسون است.

تکثیر بذر است.

آفات و بیماریهای درخت Hemlock Western

به نظر نمی رسد که هملک غربی در انگلستان از هیچ گونه آفات یا بیماری خاصی رنج نمی برد ، اگرچه مستعد قارچ پوسیدگی ریشه و باسن هستند ، اما باعث می شود که این بیماری از نظر آماری چاودار باشد.

هرس یک درخت هملو غربی

اگر آن را به عنوان پرچین در حال رشد قرار دهید ، پس از آنكه سالانه نرده به ارتفاع و ضخامت مورد نیاز شما برسد ، سالیانه قطع شدن لازم خواهد بود ، پس از آن پرچین برای حفظ فرم ، ارتفاع و عرض به هرس نیاز دارد تا سه بار در سال.

به همین ترتیب ، مانند یک درخت توپچی ، لگن غربی نیز برای حفظ شکل و اندازه به هرس منظم نیاز دارد.

کاربردهای دارویی درخت

اگرچه امروزه در واقع مورد استفاده قرار نگرفته است ، اما همالاک غربی معمولاً توسط بومیان آمریکای شمالی مورد استفاده قرار می گرفت. از جمله کاربردهای بسیار زیاد آن به عنوان یک داروی ادرارآور ، برای درمان سل ، مشکلات کلیوی و مثانه ، برای بو کردن پا ، خلاص شدن از شر زگیل و درمان بریدگی استفاده می شود.

سایر موارد استفاده از درخت Hemlock Western

چوب تولید شده توسط درخت از کیفیت متوسطی برخوردار است و بدون ((تلقین افزایش قد مقاله قبل تر))  شکافت ناخن ها را می گیرد. چوب برای خمیر ، ساخت جعبه ، سقف و برای قسمت بیرونی ساختمانها استفاده می شود. به عنوان سوخت ، سوزش آهسته است و همین امر باعث می شود تا آتش سوزی در یك شب بماند.

روغن صنوبر از برگها و شاخه هایی که از آن برای تجارت عطر و طعم بستنی ، آدامس و نوشابه استفاده می شود از جمله موارد دیگر به دست می آید.

علاوه بر تهیه دارو و در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد ، خراش غربی نیز منبع مهمی از مواد غذایی (پوست داخلی) به ویژه در زمان های بسیار سخت و لاغر بوده است.

فولکلور و اسطوره شناسی

در جزیره ونکوور ، مبارزان زن قوم Kw ((تلقین افزایش قد مقاله قبل تر)) akwaka’wakwa هنگام اجرای رقص های تشریفاتی از کلاه غربی استفاده می کردند.

حقایق جالب

Tsuga نام علمی است و به معنای مادر درختان است. این از کلمات ژاپنی (tsu) درخت و (ga) مادر است.

اگرچه دیگر بومی بریتانیا نیست ، اما در واقع سوابق فسیلی نشان می دهد که درختان بلوک هزاران سال پیش در اینجا رشد می کردند ، در آخرین عصر یخبندان منقرض می شدند و هرگز برنگشتند.

این الوار توسط ملکه ویکتوریا بسیار مورد توجه قرار گرفت و به احترام به همسرش ، شاهزاده آلبرت ، خواستار تغییر نام علمی به Tsuga albertiana شد. اگرچه این کار به درستی انجام شد و فقط یک اقدام موقت بود و نام اصلی درختان ، Tster heterophylla Tsuga بازگردانده شد.

این مقاله توسط Con برای شما آورده شده است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9355902

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد