افسانه های افزایش قد

تلاش برای افزایش قد

((تلاش برای افزایش قد مقاله قبل تر))

عرض تایر

3 رقم اول عرض کلی تایر را در میلی متر نشان می دهد.

نمادی که قبل از عرض در انواع خاصی مشخص شده است ، نشان می دهد که این تایر برای یک وسیله نقلیه مسافری است که گاه به عنوان بارهای نوع P متریک مشخص می شود. اهمیت این امر در این است که رتبه بندی های سرعت (لاستیک زیر) را برای لاستیک های P و لاستیک های غیر P تغییر می دهد.

نسبت ابعاد

نسبت ابعاد رابطه بین ارتفاع تایر و عرض تایر را نشان می دهد. در این مثال خاص ، ارتفاع تایر به عنوان 60٪ از عرض کلی تایر داده می شود.

در موارد خاص “/” با “X” جایگزین می شود

شعاعی

این نوع تایر را نشان می دهد (در این حالت R مخفف لاستیک های Radial است).

داشتن لاستیک های شعاعی از نظر فنی باعث می شود انرژی سوخت بهتری در خودرو شما ایجاد شود در حالی که تأثیر برآمدگی کمتری نیز نسبت به لاستیک های تعصب (که قبل از معرفی لاستیک های شعاعی بود) داشت.

* این واقعیت جالب نیز وجود دارد که سیم های فولادی در لاستیک های شعاعی با استفاده از مغناطیس می شوند و یک میدان مغناطیسی متناوب قابل توجهی ایجاد می شود.

قطر چرخ

این نشان می دهد قطر چرخ که تایر در آن جای می گیرد (در این مثال تایر با یک لبه به قطر 16 اینچ متناسب است)

فهرست را بارگزاری کنید

شاخص بار حداکثر بار را که یک لاستیک برای تأمین فشار حداکثر فشار تورمی نشان داده است نشان می دهد. خرید لاستیک با شاخص بار برابر یا بالاتر نسبت به لاستیک های اصلی وسایل نقلیه به شدت توصیه می شود. بسته به میزان باربری که قصد حمل آن را در وسیله نقلیه خود دارید ، می توانید با مراجعه به نمودار شاخص بار ، شاخص بار تایرهای مورد نیاز خود را تعیین کنید.

رتبه بندی سرعت

رتبه بندی سرعت نشانگر حداکثر سرعت کار تایر است. این یک عامل مهم است که باید در نظر گرفته شود که لاستیک هایی که دارای سرعت کمتری در اتومبیل خوب هستند ، قطعاً عملکرد آن را کاهش می دهد و همچنین باعث ایجاد خطر تصادف می شود.

گل و برف

نامه های آخر اطلاعات بیشتری در مورد تایر ارائه می دهد. در مورد این مثال ، M و S نشا ((تلاش برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ن می دهد که تایر از استاندارد لازم برای لاستیک و لاستیک برفی برخوردار است. این ترکیب گاهی به صورت M، S، M / S و M&S بیان می شود.

به غیر از M&S ، مارک های اضافی دیگری نیز وجود دارد که بر اساس کاربردهای آنها ، می توانید در لاستیک های مختلف پیدا کنید. برخی از این نشان ها هستند ،

BSW: Black Sidewall

WSW: Sidewall White

OWL: رئوس مطالب سفید

TL: لوله کمتر

TT: نوع لوله (لاستیک ها باید با یک لوله داخلی  ((تلاش برای افزایش قد مقاله قبل تر)) استفاده شوند)

LL: بار سبک

SL: بار استاندارد

XL: eXtra Load

ج: تجاری (لاستیک برای کامیون های سبک)

B: کمربند تعصب (لاستیک موتور سیکلت)

* نمودارهای بارگذاری شاخص و سرعت رتبه بندی را می توان به اینجا اشاره کرد.

انبار یوماتا در قلب کلانشهر جهان وطنی دبی واقع شده است که به عنوان یک تامین کننده و تولید کننده پیشرو لاستیک و آلیاژ ظاهر شده است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7526830

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد