افسانه های افزایش قد

تغییر ژنتیک برای افزایش قد

((تغییر ژنتیک برای افزایش قد مقاله قبل تر))

هنگامی که از بالای دیوار بزرگ دیوار دیده می شود ، به نظر می رسد مانند یک اژدها با قلاب زاغه ای بر فراز کوهستان. چینی ها آن را “وان لی چانگ چنگ” می خوانند که به معنی “دیوار 10،000 لی” است. (10،000 لی = 5000 کیلومت ((تغییر ژنتیک برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ر)

در واقع ، دیوار بزرگ 7200 کیلومتر طول دارد. از نظر ارتفاع ، 4.5 تا 9 متر است. عمق عاقلانه ، از 4.5 تا 8 متر است. کل سازه با استفاده از سنگ ، آجر ، خاک ، ماسه ، نی ، چوب ، خاک رس یا هر چیز دیگری که بسته به زمین موجود باشد با دست ساخته شده است.

سه سلسله اصلی چینی – Qin (B.C 221-207) ، هان (B.C 206- A.D 220) و مینگ (A.D 1368-1644) – دیوار بزرگ چین را ساختند. همه یک هدف داشتند – برای جلوگیری از شکارچیان “وحشی” در شمال که اغلب به مناطق مرزی چین حمله می کردند. در کل ، ده ها میلیون نفر در دیوار بزرگ کار کردند. بسیاری مردند.

شین شی هوانگ ، نخستین امپراتور چین ، با شروع این پروژه عظیم از 2،200 سال پیش ، اعتبار دارد. سلسله شین با اتصال بخش های قدیمی با قطعات جدید ساخته شده ، در طی 10 سال 4 هزار و 800 کیلومتر کیلومتر دیوار احداث کرد – بیش از یک کیلومتر در روز!

پس از شین ، سلسله هان دیوار بزرگ را از طر ((تغییر ژنتیک برای افزایش قد مقاله قبل تر)) یق صحرای گبی گسترش داد. برجهای نگهبانی به دیوارها اضافه شدند. مارپیچ های دودی تولید شده توسط سوزاندن چوب و کاه مخلوط با گرگ گرگ به عنوان یک سیستم زنگ خطر عمل می کردند. یک ستون دود به معنی نیرویی بود که 100 مرد حمله می کردند. دو ستون نشانگر نزدیکی بیش از 500 مرد و غیره بود.

دیوار بزرگ چین که امروز می شناسیم توسط سلسله مینگ 600 سال پیش ساخته شده است. در آن زمان دیوار باستانی در حال ویرانه بود. حاکمان مینگ بخش اعظم آن را طی یک دوره 200 ساله بازسازی کردند. اینکه این دیوار امروز هنوز در وضعیت مطلوبی نیست ، ناشی از اختراع آن دوران است ، اضافه کردن آرد برنج برای ساختن آجر و ملات فوق العاده قوی!

Kah Joon Liow نویسنده کتاب کودکان “یک سفر موسیقی: از دیوار بزرگ چین تا شهرهای آب جیانگنان” است. این کتاب به کودکان امکان تجربه می دهد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/90640

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد