افسانه های افزایش قد

تغذیه مناسب افزایش قد

((تغذیه مناسب افزایش قد مقاله قبل تر))

چه حوضچه ای از پیش ساخته و چه یک حوضچه آستر داشته باشید ، یک پمپ استخر یکی از مهمترین ویژگی های آب است. به دلیل شیوع اخیر ویروس غرب نیل ، بدنهای راکد آب آلوده به پشه ها هستند که یک مزاحمت و همچنین نامطلوب هستند. بنابراین ، این مهم است که شما از پمپ حوضچه ای استفاده می کنید که بدن شما را به گردش در می آورد.

پمپ ها در هر دو مدل زیر آب و خارجی (خارج از حوضچه) موجود هستند. برای حوضچه کوچکتر (حداکثر 1000 گالن آب) ، یک پمپ غوطه وری گزینه اقتصادی و کاربردی تر است. پمپ های زیر آب را می توان مستقیم در حوضچه قرار داد و به نصب نسبتاً کمی احتیاج داشت. آنها عاری از حواس پرتی نیستند ، و برای حوضچه های کوچکتر به راحتی می توانید برای تخلیه حوضچه خود استفاده کنید (اگر شیلنگ را به جریان خروجی وصل کنید).

در قدیم ، اصلی ترین عیب پمپ های غوطه وری این بود که مهر و موم پمپ می تواند پارگی کرده و مایع خنک کننده روغن را درون آب آزاد کند. با این حال ، امروزه چنین نیست ، زیرا پمپ های جدید تر مغناطیسی هستند و دیگر نیازی به خنک کننده ندارند. پمپ های “مگ محور” کمی گران تر هستند ، اما این مزیت را دارند که مصرف برق کمتری دارند.

پمپ ها با اندازه گالن در ساعت (GPH) در یک پا از بالابر یا ارتفاع تولید می شوند. سازندگان معمولاً نمودارهایی را ارائه می دهند که قدرت هر پمپ اندازه را با توجه به ارتفاعات یک پا قطع می کند. توصیه می شود حداقل هر 2 ساعت یک بار بدن آب خود را گردش کنید. بنابراین شما نیاز به اندازه گیری پمپ خود دارید تا از نیمی از امتیاز GPH به عنوان حجم حوضچه خود در گالن ها اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال ، در صورت داشتن ویژگی آب 1000 گالن ، حداقل به پمپ 500 گیگابایتی نیاز خواهید داشت.

محاسبه پمپ مناسب آبشارها کمی دشوار است ، زیرا باید ارتفاع آبشار خود را تخمین بزنید. برای این کار باید ارتفاع عمودی را از بالای پمپ خود تا بالای آبشار خود اندازه‌گیری کنید. علاوه بر این ، باید برای هر 10 فوت شیلنگ مورد استفاده ، پا دیگری را به ارتفاع یا بالابر خود اضافه کنید (این کار باعث می شود از بین رفتن مقاومت در برابر شلنگ حجم کم شود). برای محاسبه GPH پمپ مورد نیاز ، یک قاعده کلی این است که هر اینچ از عرض کانال به 100 GPH اضافی احتیاج دارد. به عنوان مثال ، اگر جریان آبشار یا آبشار شما 10 اینچ باشد ، به پمپ نیاز خواهید داشت که در ارتفاع آبشار خود جریان اضافی 1000 GPH تولید کند. ((تغذیه مناسب افزایش قد مقاله قبل تر)) 

اگر می خواهید ماهی بخورید ، میزان گردش خون شما به شدت افزایش می یابد. ماهی برای زنده ماندن به اکسیژن موجود در آب تکیه می کند ، از این رو یک پمپ مناسب برای استخر ماهی باید اطمینان حاصل کند که اکسیژن اضافی هم در حوضچه وارد شده و هم در حوضچه توزیع می شود. قاعده کلی این است که اگر قصد افزایش ماهی دارید باید پمپ GPH خود را دو برابر کنید. نمونه ای از پمپ های مناسب برای ماهی ، خط پمپ های GardenSuperMart است. این پمپ ها دارای دریچه های ورودی اکسیژن و سیستم ترکیبی هوا / آب منحصر به فرد هستند که به طور موثر غلظت اکسیژن را در حوضچه شما افزایش می دهد.

مزیت کیت های پمپ UltraFlo با قدرت پایین و نگهدارنده مغناطیسی GardenSuperMart این است که آنها حاوی یک واحد بسته شده با محفظه بزرگی هستند که مانع از احتراق مواد زاید در جذب آب می شود. خط پمپ های UltraFlo از 200 GPH شروع می شود و تا 660 GPH افزایش می یابد. تمام کیت های پمپ UltraFlo با یک آسان ((تغذیه مناسب افزایش قد مقاله قبل تر)) سور تلسکوپی و دیویدر و 3 سر چشمه تکمیل می شوند.

اگر به پمپ قدرتمندتری نیاز دارید ، GardenSuperMart همچنین دارای کیت پمپ SuperFlo است که می تواند تا 1585 GPH را تأمین کند. تمام کیت های SuperFlo با یک دستگاه آسانسور و حرکت دهنده تلسکوپی ، 4 سر چشمه و یک پیش فیلتر اسفنجی کامل شده است. یک فیلتر مکانیکی و بیولوژیکی SuperFlo اختیاری نیز می تواند به پمپ اضافه شود تا تصفیه آب اضافی برای ماهی شما فراهم شود.

هر دو پمپ SuperFlo و UltraFlo را می توان بصورت آنلاین در فروشگاه GardenSuperMart ، http://www.buypond.com خریداری کرد. در اواخر ماه مه 2005 ، GardenSuperMart خط جدیدی از پمپ های آبشار MaxFlo را معرفی می کند که می تواند تا حداکثر 2780 GPH قدرت پمپاژ را تأمین کند. لطفا برای اخبار و جزئیات بیشتر در ارتباط باشید.

جری فو

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/25497

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد