افسانه های افزایش قد

تستوسترون باعث افزایش قد میشود

((تستوسترون باعث افزایش قد میشود مقاله قبل تر))

اعلامیه نینتندو در E3 2007 برای تولید Wii Fit به عنوان افزون بر خانواده رو به رشد Nintendo Wii با شوک و تردید روبرو شد. این یک چیز است که بدن خود را به طور منظم با یک کنترلر برای بازی Wii Tennis حرکت دهید ، اما در کل چیز دیگری است که از یک تخته تعادل برای مطالعه تغییرات توده بدنتان استفاده کنید.

بسیاری از آنها تردید داشتند ، اما این کار می کند. این موجودی تعرفه تخت و حساس است و می تواند شاخص توده بدنی یا BMI شما را بر اساس قد و سن ورودی محاسبه کند. با این کار ، می توانید از طریق بازی هایی که شامل ورزش یا انجام یوگا است ، شروع کنید. یکی از بازی هایی که Wii Fit ارائه می دهد ، بازی متعادل سازی Hoola Hoop است که شما را با شخصی بازی می کند که از حلقه هولا استفاده می کند که واقعاً به سمت شما پرت می شود. این یک روش عالی برای از دست دادن چند پوند است و تمرین واق ((تستوسترون باعث افزایش قد میشود مقاله قبل تر)) عی را تضمین می کند. به علاوه ، حتی گیمرهای گاه به گاه نیز می توانند از آن لذت ببرند ، در کنار گیمرهای جدی.

هنوز محدودیت هایی وجود دارد. برخلاف PS3 یا Xbox 360 ، Wii Fit در حال حاضر از به روزرسانی های بارگیری شده پشتیبانی نمی کند ، به این معنی که نمی توانید تمرینات جدیدی را برای خود انجام دهید. شما با آنچه که بازی ها ارائه می دهند گیر کرده اید. همچنین ، محاسبه BMI بیشتر بر اساس قد و سن شما انجام می شود ، اما نه بر حجم عضلات شما. بنابراین اگر توده عضلانی بیشتری دارید ، به احتمال زیاد به جای اضافه وزن ، برچسب خورده می شوید.

Wii Fit برای جایگزین کردن ورزش آماده نیست. اگر Nintendo DS قابل حمل خود را بدست آورید و هر شب پیاده روی و یا پیاده روی طولانی داشته باشید ، احتمالاً وزن بیشتری از دست خواهید داد. با این حال ، Wii Fit یک محیط جانبی بی نظیر علاوه بر Wii ، و یک رقابت متفاوت برای Xbox 360 و PS3 است. اگر به دنبال بازی های م ((تستوسترون باعث افزایش قد میشود مقاله قبل تر)) بتنی بر گرافیک هستید ، به دنبال Xbox یا PS3 باشید ، اما اگر به دنبال سرگرمی تعاملی هستید که باعث می شود همزمان وزن خود را کاهش دهید ، سعی کنید با Wii Fit کار کنید.

[http://www.theaffiliatewarehouse.com]

پاول کالینز یک تاجر بسیار موفق است و در طول حرفه خود چیزهای مختلفی دارد ، به عنوان مدیر توسعه و بازاریابی کسب و کار ، پاول تمام جنبه های کنترل بیش از 100 واحد خرده فروشی در انگلستان را کنترل کرده و بسیار درگیر فرصت های Franchising و تجارت است ، همیشه مایل به کمک و توصیه ، پول به بسیاری از افراد در این راه کمک کرده است تا مشاغل خود را آغاز کنند. پل دارای واحد های موفقیت آمیز خرده فروشی ، حق رای دادن و چاپ شرکت ها است ، جدیدترین پروژه نظارت و مشاوره در زمینه گسترش یک مجله محلی بود.

پل همچنین یک متخصص بازاریابی اینترنتی است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/1454194

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد