افسانه های افزایش قد

تستوسترون افزایش قد

((تستوسترون افزایش قد مقاله قبل تر))

بعضی اوقات هنگامی که ما در حال شلیک اشیاء هستیم ، خیلی خوب است اگر بتوانیم مدتی را با موضوع خود بگذرانیم بنابراین باید روند را کند کنیم و لازم است که بیشتر به موضوع فکر کنیم. برای رعایت این امر ، باید سه پایه داشته باشیم ، زیرا اکثراً موارد خاصی وجود دارد که بدون سه پایه نمی توانیم انجام دهیم.

با سرعت آهسته شاتر عکس را کلیک کنید

با این کار می توانید کارهای جالب بسیاری مانند کلیک کردن روی قطعات متحرک ، غیر متحرک و تار انجام دهید. به عنوان مثال با اتومبیل ، چون در حال حرکت است ، بنابراین با سه پایه می توانید به راحتی کلیک کنید. استفاده از سرعت شاتر آهسته ، موضوع را تیز کرده و زمینه را مبهم می کند. ((تستوسترون افزایش قد مقاله قبل تر)) 

از دیافراگم های کوچکتر استفاده کنید

همانطور که از سرعت های کمتری استفاده می کنید ، بنابراین می توانید بر روی هر دیافراگم مورد نظر خود کلیک کنید.

نحوه استفاده از سه پایه

ابتدا پاها را پخش کنید. اگر در ابتدا پاها را کاملاً پهن کنید ، باعث می شود که با دوربین پایدار تر شوید.

بالاتر حرکت نکنید. هر چه سه پایه ایستاده باشید ، ناپایدارتر خواهد بود. بنابراین لازم نیست خیلی بالاتر بروید قبل از پخش پاها ، آن را مطابق با ارتفاع خم کنید.

بنابراین تنها راه اطمینان از این مسئله است که پاها همه با یک اندازه هستند. بنابراین این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید آن را در سطح دوربین خود قرار دهید. اما هنوز هم باید آن ((تستوسترون افزایش قد مقاله قبل تر))  را با توجه به سطح روح یا چشم مطمئن کنید.

پاها را ترجیحاً از ستون مرکزی باز کنید. ستون مرکزی نسبت به پاها جامد نیست. بنابراین باید از آن برای اصلاحات و تنظیمات ساده و ریز استفاده شود.

خرید سه پایه

یک کالای کوچک را خریداری نکنید ، فقط فکر کنید که بیشتر اوقات شما را بی فایده در کیف خود قرار می دهید. ایده اصلی این است که تعادل خوب و درست بین قدرت و وزن حاصل شود. بنابراین حتی اگر سنگین باشد ، خوب نخواهد بود زیرا شما از ادامه آن دریغ می کنید و همچنین فایده ای ندارد ، اگر اصلاً از دوربین شما پشتیبانی نکند.

نویسنده هستم

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3615308

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد