افسانه های افزایش قد

تزریق تستوسترون برای افزایش قد

((تزریق تستوسترون برای افزایش قد مقاله قبل تر))

خانواده: Asteraceae Taxon: Ayapana triplinervis

مترادف: Eupatorium ayapana ، Eupatorium triplinerve

نامهای متداول: aypana، aiapana، aiapaina، aipana، cagueña، curia، daun panahan، daun perasman، diapalma iapana، diarana-guaco، japana، japana-branca، sekrepatoe wiwir، ریشه استخر، snakeroot سفید، yapana

توضیحات کلی: ایاپانا یک گیاه کوچک زینتی با برگهای معطر است که دارای خواص دارویی جالبی است. این عضو با یک جنس با بیش از 14 گونه است. همه آنها گیاهان گرمسیری و چند ساله هستند و پسرعموهایی از جنس Eupatorium هستند که با آنها گاه گیج می شوند. همه آنها در خانواده بزرگ گیاه Asteraceae قرار دارند که شامل گل آفتابگر ((تزریق تستوسترون برای افزایش قد مقاله قبل تر)) دان و گلهای مروارید است. جنگلهای بارانی آمازون برزیل ، اکوادور ، پرو و ​​گویان ها محل نگهداری این گیاهان هستند. آیاپانا در مناطق دیگر برای اهداف دارویی کاشته می شود.

موارد استفاده: در جامعه تحقیقاتی تصور می شود كه ایپانا ممكن است دارای خواصی باشد كه مانع از رشد تومور می شود. این گیاه برای درمان تومورهای بدخیم در پرو و ​​آرژانتین استفاده می شود. از دیگر کاربردهای دارویی آمازونیایی برای این گیاه می توان به آنژین ، زخم معده ، وبا ، مشکلات چشم و گوش اشاره کرد. شفا دهنده های سورینام ، گویان و گویان فرانسوی از این گیاه برای کاهش تب ، مبارزه با عفونت ها و به عنوان کمک هضم استفاده می کنند.

این گیاه سالهاست که از نظر دارویی استفاده می شود. مجله آمریکایی داروسازی اطلاعات مربوط به این گیاه را در اوایل سال 1887 چاپ کرد: “برگها در برابر سوء هاضمه ، شکایت های پکتوراتی و وبا توصیه می شود و در اوایل قرن حاضر نیز در اروپا برای اهداف مشابه مورد استفاده قرار گرفتند.” ((تزریق تستوسترون برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

آیاپانا همچنین در داروهای گیاهی جایگزین فراتر از جنگلهای بارانی آمازون استفاده می شود. عصاره ایاپانا در صنایع آرایشی برای محافظت از پوست و احیای پوست استفاده می شود. با این حال ، بخشی از مشکل استفاده از این گیاه در این واقعیت نهفته است که مطالعات بالینی کمی وجود دارد که خواص دارویی آن را اثبات می کند. آزمایشات آزمایشگاهی ، آنالیزهای شیمیایی و مطالعات سمیت در مورد آریپانا تریپلینروویس گزارش نشده است. تحقیقات بالینی در مورد ارزش بالقوه این گیاه در علوم پزشکی باید انجام شود.

سلب مسئولیت: اظهارات مندرج در اینجا توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است. هرگونه مراجعه به داروهای پزشکی برای معالجه ، درمان ، کاهش یا جلوگیری از بیماری نیست.

علاوه بر نوشتن مقالات آنلاین ، T

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/988422

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد