افسانه های افزایش قد

تزریق برای افزایش قد

((تزریق برای افزایش قد مقاله قبل تر))

مکمل های قبل از تمرین کراتین در بین آقایان و خانم هایی که می خواهند به بهترین شکل زندگی خود را بدست آورند بسیار محبوب است. این مخلوط کراتین با سایر مواد تشکیل دهنده از اواسط دهه 90 به عنوان راهی برای بارگیری بیشتر کراتین در سلول های ماهیچه ای موجود است. فرمولهای اولیه از دوزهای بالای دکستروز برای ترشح انسولین استفاده کرده و از عملکرد آن برای مجبور کردن کراتین به عضله استفاده می کردند. اخیراً سیستم های زایمان مختلفی معرفی شده اند که به فشار بیشتر کراتین به سلول کمک می کند. به عنوان مثال آزمایشگاههای USP Jacked از فرمول کربوهیدرات صفر استفاده می کنند و در عوض به عبور سریع معده برای تقویت کراتین متکی هستند. Anadraulic State GT ، یکی دیگر از مکمل های کراتین محبوب برای پیش از تمرین ، استفاده از اسیدهای آمینه و مقدار کمی از دکستروز به همراه عصاره دارچین را با استفاده از عصاره دارچین ، مجبور می کند تا کراتین بیشتری را وارد سلول های عضلانی کند. دارچین از آنجایی که واقعاً تأثیری دارد که فوراً احساس خواهید کرد بسیار جالب است. مردم در مورد ترکیبی از دارچین و کراتین هستند و خوشبختانه Anadraulic State GT طعم دارچین را ماسک می کند و همه قدرت را به شما می دهد. چیزهای اضافی اغلب به کراتین مانند نشاسته ذرت مومی اضافه می شود ، نوعی کربوهیدرات است که قرار است آب بیشتری را به همراه کراتین به درون سلول بکشاند. جک این عنصر را از دست می دهد و به جای آن آرژنین دارد ، احساس می کند که یک فرمول کربوهیدرات صفر برتر است ، در حالی که حالت Anadraulic حاوی مقداری ذرت مومی برای کمک به تقویت دارچین و دکستروز است. به نظر می رسد که هر کدام از روشها باعث می شوند افراد در ورزشگاه قدم بزنند و پمپ ها و تمرکزهای واقعی دیوانه کنند ، بنابراین نمی توانید انتخاب بدی انجام دهید.

کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود و در سلول های ماهیچه ای برای حفظ انرژی برای فعالیت های بدنی شدید مانند اسپرینت یا وزنه برداری استفاده می شود. اگرچه کراتین به طور طبیعی در بدن یافت می شود ، اما می توان مکمل های کراتین را نیز برای افزایش قدرت بدن استفاده کرد. بسیاری از ورزشکاران به منظور بهبود استقامت و قدرت خود از مکمل ها استفاده می کنند و همچنین می تواند باعث افزایش اندازه عضلات شود. در افراد مسن ، کراتین به عملکرد مغز ، توده عضلانی کمک می کند و در واقع می تواند برخی از مزایای ضد سرطان را به همراه داشته باشد.

کراتین در بعضی از غذاها مانند گوشت قرمز و ماهی یافت می شود اما این مقدار کمی معمولاً در طی فرایند پخت و پز از بین می رود. کراتین برای همه ورزشکاران ایده آل نیست ، در واقع برای کسانی که به دنبال بهبود پشت سر هم از تمرینات شدید مانند اسپرینتر یا بالابر هستند ، بهتر کار می کند. تحقیقات کم و یا هیچ اثری صورت نگرفته است که نشان دهد ایجاد برای این ورزشکارانی که در فعالیت های طولانی مدت مانند دویدن ماراتن شرکت می کنند ، مزایایی دارد ، اما مطمئناً اطلاعات حکایات از این نظر جالب است.

كراتین با شارژ مجدد و دوباره پر كردن فروشگاه های ATP كه یكی از روش های اصلی طبیعت برای ذخیره و استفاده از انرژی در بدن است ، كار می كند. ATP در هر نوع فعالیت بدنی یا ورزش استفاده می شود اما به ویژه در دوره های پر انرژی بسیار مفید است. کراتین اطمینان می دهد که فروشگاه های ATP همانطور که به طور معمول در هنگام ورزش انجام می شوند ، تخل ((تزریق برای افزایش قد مقاله قبل تر)) یه نشوند تا یک ورزشکار بتواند برای مدت طولانی تری در سطح بالاتری انجام دهد. مخلوط کردن کراتین با دکستروز بهترین روش برای بالا رفتن سطح انسولین است که کراتین را به درون سلول ها می کشد. این روزها ، تقلید انسولین مانند دارچین ، هیدروکسی-ایزولوسین و خربزه تلخ بسیاری از آن کارها را برای شما انجام می دهد ، بنابراین نیازی به مصرف کراتین با 75 گرم دکستروز (شکر) یا آب انگور همانطور که قبلاً تصور می شد نیست.

مانند همه مکمل ها ، آگاهی از جوانب مثبت و منفی این ماده نیز حائز اهمیت است. هدف و مزیت اصلی کراتین این است که بدنسازان از آن برای ساخت ماهیچه های بزرگتر استفاده می کنند و ورزشکاران از آن برای بهبود سطح عملکرد استفاده می کنند. با این حال ، استفاده از یک مکمل کراتین جدا از موارد آشکار ، مزایای دیگری نیز دارد. یکی از این مواردی است که کراتین به انتقال تستوسترون بیشتر به سلولهای بدن کمک می کند و به این ترتیب منجر به توده عضلانی بزرگتر می شود. مکمل های کراتین همچنین با کشیدن مایع بیشتری به عضلات کار می کنند که می تواند منجر به افزایش 3 تا 10 درصد ((تزریق برای افزایش قد مقاله قبل تر))  در حجم عضلات شود. به طور گسترده ای شناخته شده است که مکمل های کراتین می توانند به یک ورزشکار کمک کنند تا برای مدت زمان طولانی تری کار کند و در نتیجه سطح تناسب اندام را افزایش می دهد. این مکمل ها همچنین به کاهش زمان ریکاوری عضلات و ایجاد عضلات در تحمل تمرینات شدیدتر نسبت داده شده است.

اگر به دنبال افزایش توده عضلانی هستید ، کراتین مکمل شما است. افزایش مقدار کراتین در بدن شما می تواند قدرت عضلات را هنگام ورزش هوازی افزایش دهد و همچنین با افزایش توده عضلانی ارتباط دارد. ممکن است مشکل وزن کردن طبیعی باشد اما با افزایش وزن کراتین آسان تر می شوید.

مکمل کراتین موضوعی بحث برانگیز است ، اما در نظر گرفته نمی شود که دوپینگ باشد و توسط اکثر اعضای بدن ورزش ممنوع نیست. کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود اما مفاهیم اخلاقی مبنی بر اینکه آیا می توان عملکرد مکمل ها را افزایش داد ، چیزی است که در بحث و جدال باقی مانده است. س

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد