افسانه های افزایش قد

تزریق آمپول برای افزایش قد

((تزریق آمپول برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ((تزریق آمپول برای افزایش قد مقاله قبل تر)) http://greennoor.ir/?p=2855&preview=true

آلن دوکاس ، یک پیروز مشهور فرانسوی و دارنده 14 ستاره میشلن – که رتبه برتر رستوران در جهان است ، باید رستوران نوسازی شده “ژول ورن” را در برج ایفل افتتاح کند.

معمار پاتریک یوئن ، نویسنده پروژه ، سالن رستوران را با یک لیوان خاص “پیچیده” کرده است و به مهمانان خود اجازه می دهد حتی در غروب هنگام روشن شدن چراغهای داخل خانه ، منظره شهر را تحسین کنند. این رستوران که در ارتفاع 125 متری واقع شده است ، چهار ماه است که برای بازسازی بسته شده است.

یک “آزمایشگاه آشپزی زیرزمینی” ویژه برای پخت و پز “کالاهای نیمه تمام” و قرار دادن یک انبار بزرگ شراب ایجاد شده است ، زیرا آشپزخانه 45 متری در برج برای سرویس دهی به 120 میهمان خیلی کوچک بود. در همین زمان ، وعده های غذایی که به میهمانان ارائه می شود ، توسط 17 آشپز به سرپرستی پاسکال فرود به طور مستقی ((تزریق آمپول برای افزایش قد مقاله قبل تر)) م در برج پخته می شوند.

آنها قصد دارند “ژول ورن” “ویترین غذاهای فرانسوی” شوند. با این حال ، این یک رستوران غیرقابل دسترسی به سبک لوکس مانند “Plaza Athenee” در پاریس یا “Louis XV” در موناکو نخواهد بود. یک ناهار در “ژول ورن” 75 یورو برای شما هزینه می کند ، و میانگین هزینه منوی عصرانه بدون نوشیدنی بین 155 تا 170 یورو متغیر است.

اگرچه ، به رغم دسترسی برنامه ریزی شده این رستوران ، واقعاً محبوب است و این محبوبیت به معنی رزرو جدول مشکل ساز است. بدیهی است که برای شما و خانمتان مثلاً میز نخواهید یافت – اگر تازه به برج آمده اید ، آسانسور اول را بگیرید و در را بزنید. شما بهتر است در آنجا تماس بگیرید و نه روز قبل از بازدید خود – اما من می گویم – حداقل یک ماه – و این مربوط به زمان معمولی سال است. به عنوان مثال ، رزرو یک جدول برای عید نوروز از قبل دو سال پیش رزرو می شود.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/925702

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد