افسانه های افزایش قد

ترفند های افزایش قد

((ترفند های افزایش قد مقاله قبل تر))

تنیس Paddle ، همچنین به عنوان تنیس سکو معروف است و از دهه 1920 آغاز شد. دو دوست به دنبال راهی برای تمرین کوله های خود در تنیس در فصل زمستان بودند. آنها برای ساختن یک دادگاه غیرمعمول که برای زمستان طراحی شده بود ، به این ایده رسیدند. ابعاد این دادگاه 30 فوت 60 فوت ، حدود یک چهارم یک زمین تنیس بود که توسط پرده هایی با ارتفاع 12 فوت محصور شده بود. گذشته از اینکه توپها را از محوطه بیرون نکشید ، هدف از صفحه نمایش این بود که بازیکنان اجازه دهید توپ ها را از روی آنها مانند در راکتبال یا اسکواش پرش کنند.

سازندگان کمی می دانند که این ورزش به اندازه کافی محبوب خواهد شد که توسط مردان و زنان از نظر تخصص و سطح سنی بازی شود. یا این که از سراسر ایالات متحده و کانادا لذت می برد ، و کشورهای مختلف جهان را ذکر نمی ک ((ترفند های افزایش قد مقاله قبل تر)) ند.

تنیس دست و پا زدن بازی بسیار آسان است. هرکسی فقط می تواند یک سرمه ای را انتخاب کرده و ضمن داشتن تفریح ​​، یاد بگیرد. این همان تنیس نیست که در آن شما به پیروزی و قدرت خام نیاز دارید. در تنیس دست و پا زدن ، باید صبر و استراتژی یک بازیکن شطرنج را داشته باشید. به همین دلیل است که می تواند یک بازی اعتیاد آور باشد.

قابلیت خاموش کردن صفحه نمایش بازی را جالب تر می کند. بخشی از جذابیت آن این است که بتواند جداول مسابقه آقایان و زنان را روشن کند. اگر زن بتواند درست کارتهای خود را بازی کند ، زن نمی تواند به تنهایی با قدرت خام یک مرد بهتر شود. به دلیل نمایشگرها ، پیش بینی حرکت حریف کار دشواری است. اما این بخشی از استراتژی است.

در حال حاضر ، دادگاه ها از جنس آلومینیوم با گرمایش در زیر هستند به طوری که برف در حال سقوط نمی تواند جمع شود زیرا هنگام فرود روی سطح ذوب می شود. همچنین کلبه های گرم کن ((ترفند های افزایش قد مقاله قبل تر)) نده در مجاورت کامل با شومینه و امکانات مدرن وجود دارد. دادگاه همچنین برای بازی در شب مجهز به چراغ است. از سپتامبر تا آوریل ، فصل این ورزش بیشتر از بازی های تابستانی است.

این ورزش مهارت های شما در تنیس مانند سربار و والیبال را تعریف می کند. بنابراین ، لازم نیست که به طور کلی بازی تنیس را متوقف کنید. نکته خوب در مورد این ورزش این است که زنان می توانند در مسابقات در برابر مردان بازی کنند. برخلاف تنیس که در آن جنسها باید از هم جدا شوند زیرا قدرت خام یک مرد معمولاً هیچ تفاوتی با زن ندارد.

یکی دیگر از ایده های روشن در مورد این ورزش این است که پارک هایی که هیچ وقت در زمستان مورد استفاده قرار نمی گیرند می توانند برای استفاده مفید از دادگاهها به دادگاهها مجهز شوند.

شما هستید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5334113

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد