افسانه های افزایش قد

ترامپولین برای افزایش قد

((ترامپولین برای افزایش قد مقاله قبل تر))

پیر می شد ، اما هرگز روح خود را از دست نمی داد. او در کمیته ای در دهه 70 “گروه خاکستری” نام داشت که در حدود دو بیوه با هر 4 فرزند بود. خانواده گروه خاکستری به یک نام خانوادگی تبدیل شده بودند که مجدداً پس از سال 2000 در کانال های کابل Oldie در حال اجرا بودند. به اندازه جزیره گیلیگان ، روزهای مبارک ، MASH و لورن و شرلی معروف بود. بانوی دوست داشتنی گروه خاکستری توسط شخصیت Flow Heston بازی کرد. کارول آن گری او هرگز در سالهای بالاتر ، یعنی اواسط دهه 80 ، از سبک و یا عشق بازیگری خود دست نکشید. او به یک فراخوان بازیگران برای بخش سیاسی در یک فیلم اشاره کرد ، بنابراین او با استماع “چه جهنمی” استیضاح کرد و این قسمت را دریافت کرد.

به نظر می رسد که بخش سیاسی “زندگی واقعی” بوده است و او به عنوان یک کاندیدای واقعی سیاسی در حال دو برابر شدن بود ، و این را بدست آورد که نامزد در انتخابات ریاست جمهوری بود. جریان به نظر می رسید ، بخشی از آنچه که بعضی ها ممکن است از آن به عنوان افراطی استفاده کنند ، گرچه نامزد و او چیزهای زیادی با هم در میان داشتند. او در عرض دو اینچ یا دو قد قد ، همان چهره ، خطوط و چروک های چروک سن مشابه بود. با کمی آرایش مو و برخی از لوازم آرایش حتی دوستان نزدیک به نامزد هم نمی توانند اختلاف نزدیک را نشان دهند. بهتر از همه ، جلا جلا ، بازیگری خوب و حتی بهتر از کاندیدای واقعی در سخنرانی بود.

این نامزد تحت تحقیقات بود و از ترس از خدمت قبل از انتخابات می ترسید ، می دانست كه اگر او فقط 90 روز قبل از انتخابات بتواند آن را به شماره جادویی تبدیل كند ، FBI به دلیل پروتكل فصل سیاسی به او خدمت نمی كند ، تا آن زمان نامزد به هیچ رویدادی عمومی نمی رود یا سخنرانی های اصلی می کند و هیچ مصاحبه ای با تلویزیون انجام نمی دهد ، در واقع محل زندگی وی کاملاً مشخص نبود. حتی شوهرش ، رئیس جمهور سابق ، از دست خارج شد ، اما با دادستان فدرال ملاقات کرد که سعی در انجام کارگزاری برای توقیف همسر خود داشت.

جریان با اهدا کنندگان بزرگ ملاقات کرد ، سخنرانی در شهر کوچک انجام داد اما هرگز مصاحبه های نزدیک انجام نشد زیرا نامزد ترس از این طرح را پیدا کرد. این طرح بسیار خوب عمل می کرد تا اینکه یک روز جریان به عنوان کاندیدای خاکسپاری در مراسم خاکسپاری شرکت کند ، او عینک آفتابی بزرگی را پوشید تا کسی نتواند بگوید کاندید نیست. سپس Flow توسط سلاح حمله قلبی مورد اصابت قرار گرفت ، که ابتدا توسط سیا طراحی شده بود ، اما توسط نمایندگان روسی که فکر می کردند نامزد واقعی آن است ، از وی استفاده شد. جریان نتوانسته است آنچه را که اتفاق می افتد بفهمد ، اما توانست قبل از سقوط به ون نامزد پیاده کند.

پس از پایان انتخابات ، نامزد از دست داده بود ، اما هنوز هم تحت بررسی بود ، متأسفانه  ((ترامپولین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) حتی اگر جریان به طور کامل بهبود یافته بود ، او بیش از حد می دانست ، او می شود “پایان شل” ماشین سیاسی کاندیداتوری ، او نخواهد بود. اولین کسی که در پی رسوایی های بسیاری که در طول دهه ها در جریان سیاست های خانوادگی کاندیدای آمریکا است ، درگذشت. جریان ، گرچه قسم به پنهان کاری ، برای زندگی خود نگران بود ، و او به چند نفر از دوستان خود راجع به هیاهو به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری در زندگی واقعی گفته بود. او به دوست و بازیگر خود دبرا رینولد گفت ، که پس از آن به دخترش نیز گفت: کری فاستر بازیگر سریال محبوب فیلم علمی تخیلی که توسط جورج لوکاس معروف شد.

آنها سست تر بودند ، آنها بیش از حد می دانستند ، و در واقع کل داستان – تلفن های آنها نیز ضبط شده بود و حتی قبل از افتتاح انتخابات برنده انتخابات ریاست جمهوری از بین می رفتند. هرچه سرنوشت آن را بدست می آورد ، ضرر نامزدی بیشتر از آن بود که بتواند مسئولیت رسیدگی را داشته باشد ، و او و همسرش فاسد سیاسی در حال حاضر از سلامت برخوردار نبودند. با این وجود ، سلامتی ، خاطرات محو آنها ممکن است برای دور نگه داشتن آنها از زندان کافی نباشد. ((ترامپولین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

رئیس جمهور جدید و دادستان کل وی در تلاشند تا بفهمند چگونه می توانند یک شورای ویژه را که مایل به تحقیق است ، بگیرند ، زیرا همه در واشنگتن دی سی می دانند که نامزد و همسر رئیس جمهور سابق وی با هم ارتباط دارند و هرکسی که با آنها مخالف باشد ، بطور مرموز می میرد. البته ، سیاست در این سطح یک بازی بی رحمانه است و آنها برای حفظ بازی می کنند … عاقبت ادامه دارد …

-توجه داشته باشید- اگر هر یک از شخصیت های این داستان به هیچ وجه شبیه زندگی افراد واقعی است – سلام ، این فقط تصادفی است و باید ذهنی بسیار فعال داشته باشید – پس با آن برخورد کنید.

لنس وینسلو نویسنده آنلاین است ، آخرین کتابهای الکترونیکی وی مجموعه ای از داستانهای کوتاه علمی تخیلی است. لنس وینسلو نیمه بازنشسته و بنیانگذار فکر آنلاین است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9618540

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد