افسانه های افزایش قد

ترامپولین افزایش قد

((ترامپولین افزایش قد مقاله قبل تر))

بلوط سیسیل که به عنوان (Quercus petraea) نیز شناخته می شود ، درختی پهن است و بومی انگلستان و بیشتر اروپا است.

در مقایسه با انگلیسی و بلوط بلوط تنها تفاوت های کمی وجود دارد. هر دو گونه از نظر ظاهری مشابه هستند و معمولاً ترکیبی با یکدیگر هستند. این درخت اغلب در خارج از زیستگاه طبیعی خود کاشته می شود.

شناسایی یک درخت بلوط سیسیل

این یک درخت برگریز بزرگ است و می تواند تا ارتفاع 40 متر رشد کند. بر خلاف انگلیسی و بلوط پایه ، بلوط بی پایه است. تنه به حالت ایستاده بیشتر قرار دارد و شاخه ها نیز با ساقه های برگ بلندتر از شاخه های بلوط انگلیسی تنگ تر هستند.

در سن بلوط ، تاج گسترده ای ایجاد می شود که درست در اطراف گسترش می یابد و شاخه های ضخیم در قسمت تحتانی تنه ایجاد می شود. از آنجایی که درخت دارای سایبان سبک یا باز است ، به گلهای وحشی مانند پرایمرها و گلهای آبی اجازه می دهد تا در کف جنگل زیر رشد کنند. قبل از بلوغ ، پوست با یک رنگ قهوه ای روغنی بسیار صاف است ، پس از بلوغ ، با شکاف های عمیق خشن می شود.

آنها یک سیستم تولید مثل یکنواخت دارند ، به این معنی که هر دو بخش نر و ماده در یک درخت قرار دارند. گلهای نر سبز گربه (Catkins) هستند ، در حالی که گلهای ماده (براکت) جوانه های قرمز هستند و به صورت دسته ای آویزان می شوند. پس از گرده افشانی در اثر باد ، جوانه های ماده قرمز به یک دانه درخشان بزرگ تبدیل می شوند که پوسته چوبی در پایه قرار دارد. بلوط جوان سبز است اما قبل از سقوط قهوه ای می شود.

حقیقت جالب:

دلیل آن به بلوط بی پروا گفته می شود زیرا بلوط شاخساره بر روی ساقه هایی مانند انگلیسی و بلوط پایه دار (peduncles) تولید نمی شود و در عوض روی شاخه های بیرونی (سیسیل) رشد می کند.

اهمیت به حیات وحش

به خصوص اهمیتی ندارد که حیوانات بلوط و حشرات ساکن هستند ، زیرا همه از وجود حیوانات وحشی حمایت می کنند. بیش از 280 حشره در این درخت ساکن هستند که بسیاری از شکارچیان خود مانند پرندگان را نیز به خود جلب می کند. غالباً گلسنگ ها را مشاهده خواهید کرد ، خزه ها و جگر های کبدی که روی پوست درخت رشد می کنند و ترک های چوب درختان مرده عادت مناسبی برای کباب کردن بوقلمون ها و پرندگان لانه دار است. پستانداران کوچک مانند سنجاب های قرمز ، مدالها و جی ها نیز بلوط ها را می خورند.

با پوسیدگی برگهای پاییز در پاییز ، آنها به یک قالب ضخیم در کف جنگل تبدیل می شوند و به نوبه خود زیستگاه خوبی برای سوسک ها و قارچ ها فراهم می کنند.

نحوه استفاده از بلوط

یکی از سخت ترین و سخت ترین الوارهای شناخته شده برای انسان ، سالهاست که از آن استفاده می شد ، در درجه اول برای ساخت کشتی تا اواسط قرن 19 و هنوز هم یک انتخاب عالی برای تیرهای سازه باقی مانده است. از نظر تاریخی ، تصور می شد که تمام عناصر اصلی (برگ ، بلوط و پوست درخت) برای درمان بسیاری از مش ((ترامپولین افزایش قد مقاله قبل تر)) کلات پزشکی مانند التهاب ، سنگ کلیه و اسهال استفاده می شود. امروز ما از آن برای مواردی مانند بشکه های شراب ، هیزم و کف سازی استفاده می کنیم.

چندی پیش ، بلوط ها توسط انسان جمع آوری و برای تهیه نان به آرد تبدیل شدند. این تکنیکی است که از 10،000 سال پیش درگذشت ، عمدتا به دلیل تولید گندم خانگی. اکنون ما فقط بلوط را برای پستانداران و پرندگان می گذاریم.

تهدیدها ، آفات و بیماریها

تعداد زیادی درخت بلوط در انگلیس وجود دارد و از برداشت آنها محافظت می شود. با این حال ، هنوز هم آفات و بیماری های بی شماری وجود دارد که بر روی آنها تأثیر می گذارد. شاخ و برگ پروسرنر بلوط می تواند به شدت آسیب دیده باشد که باعث افزایش تغییرات عفونت از بیماری های بیشتر می شود. پروانه نیز برای سلامتی انسان خطرناک است و می تواند باعث ایجاد تنفس و همچنین خارش پوست از موهای ریز روی بدن شود. ((ترامپولین افزایش قد مقاله قبل تر)) 

سایر بیماریهای مؤثر بر درخت شامل کاهش مزمن بلوط و کاهش حاد بلوط است. این شرایط تهدیدهای جدی برای سلامتی درختان است و می تواند در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. اولین بار در دهه 1920 مورد توجه واقع شد که تعداد زیادی از بلوط بالغ رو به افول گذاشتند. بیشترین آسیب دیده امروزه مناطق مرکزی و جنوبی انگلیس است. معمولاً می توانید این کار را با سایبان نازک و شاخه های شکسته و همچنین خونریزی بر روی تنه مشاهده کنید.

GraftinGardeners آربوریست های حرفه ای ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه هستند که در فولام ، چلسی و جنوب غربی لندن فعالیت می کنند. ما متخصص مراقبت از درخت هستیم و تعدادی از خدمات جراحی درخت را ارائه می دهیم از جمله: قطع درخت / برداشتن درخت ، هرس درخت و برداشتن زبانه درخت ، برداشت پیچک و موارد دیگر. اگر به جراحی درخت احتیاج دارید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8672093

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد