افسانه های افزایش قد

تجسم خلاق برای افزایش قد

((تجسم خلاق برای افزایش قد مقاله قبل تر))

بز نوبیایی یکی از جالب ترین بزهای جهان است. این نژاد بز بومی شمال آفریقا و خاورمیانه است. همچنین یک نژاد انگلو-نوبی وجود دارد که برای اولین بار در انگلستان توسعه یافته است. برخی از خصوصیات متمایز بز نوبیان شامل گوش های بزرگ فلاپی و بینی آبزی است. اگر به دنبال پرورش بز یا به عنوان حیوان خانگی یا منبع سود هستید ، این مقاله مزایایی را که می توانید در صورت پرورش بزهای نوبیایی داشته باشید ارائه می دهد.

در مقایسه با بیشتر نژادهای بز بز ، این نوع نسبتاً بزرگ است. شاید این یکی از اصلی ترین دلایلی است که بسیاری از پرورش دهندگان حرفه ای پرورش بزهای نوبی را در نظر می گیرند. نبی نر معمولاً قد 35 اینچ دارد. در ضمن ، زن نبیان به طور معمول دارای ارتفاع 30 اینچ است. به بدن آنها ظاهری براق از طریق کت کوتاه ، براق و ظریف آنها داده می شود که می تواند از هر رنگی برخوردار باشد.

طول عمر

به دلیل اندازه آنها ، این نژاد نیز به طرز باورنکردنی مقاوم است. برای یک ، آنها توانایی تحمل دمای شدید را دارند- آنها می توانند آب و هوای بسیار گرم و بسیار سرد را تحمل کنند. هنگامی که درجه حرارت از زیر صفر درجه سانتیگراد پایین ((تجسم خلاق برای افزایش قد مقاله قبل تر))  می آید ، سایر نژادهای بز نیز از بیماری های مختلف رنج می برند.

بیشتر گوشت و شیر

همچنین به دلیل اندازه آنها ، انواع نوبیان گوشت بیشتری از گوشت را ارائه می دهند. به طور کلی بزها نسبت به گاوها و خوک ها گوشت کمتری دارند. علاوه بر این ، با گوشت بیشتر ، بزهای نوبیایی نیز قادر به تولید شیر بیشتری هستند. شیر بز به دلیل خامه و لطافت آن بسیار مورد علاقه است. برای تهیه پنیر و کره نیز از آن استفاده می شود. در واقع ، بر اساس تولید آنها به تنهایی گوشت و شیر ، پرورش بزهای نوبیایی می تواند ROI بالاتری به شما بدهد. البته برای اینکه از این همه لذت ببرید ، باید به آنچه که بز شما می خورد و می نوشید ، توجه کنید.

خانواده بزرگتر

این نژاد از یک فصل پرورش طولانی تر لذت می بر ((تجسم خلاق برای افزایش قد مقاله قبل تر)) د ، بنابراین به احتمال زیاد شما فقط در مدت زمان کوتاهی تعداد بیشتری بز خواهید داشت. این بدان معنی است که سهام بیشتری برای تکیه بر گوشت و شیر خواهید داشت و به شما این امکان را می دهد که اگر سود همان چیزی است که پس از آن هستید سود بیشتری از آنها کسب کنید. اگر برای اهداف داخلی در آن هستید ، پس از آن حیوانات خانگی بیشتری برای بازی خواهید داشت. در هر صورت ، شما برنده شوید.

پرورش بز نوبیان می تواند تصمیمی باشد که رضایت واقعی شما را به همراه خواهد داشت. این مهم است که به منظور استفاده از روشهای صحیح پرورش و پرورش حیوانات شاد و سالم ، در این مقاله به حقایقی که در مورد نژاد نوبیایی آموخته اید توجه کنید.

آیا به دنبال نکات بیشتری درباره پرورش بزهای نوبی هستید؟ خود را از صاحبان بز معمولی که مستعد اشتباهات رایج هستند جدا کنید. اگر دوست دارید یاد بگیرید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6060391

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد