افسانه های افزایش قد

تجربه دوستان در افزایش قد

((تجربه دوستان در افزایش قد مقاله قبل تر))

1. باغهای گیاه شناسی دالاس و باغ گیاه شناسی

این باغ در وسعت 66 هکتار از اراضی واقع شده و مکانهای جالبی از جمله باغ تفریحی 8 جریب روری مایرز و همچنین کافه باغ کودکان را در اختیار شما قرار می دهد. این باغ دارای مکانهای پیک نیک فراوانی با چمنزارهای مرتب شده است. با این وجود هیچ ورزش فعال در این باغ مجاز نیست.

2. موزه طبیعت و علوم پروت

موزه طبیعت و علوم پرو یک مکان خوب برای بازدید است و یک خانه در پنج طبقه از 11 سالن نمایشگاه دائمی است که شامل ویدئوهای هنری و انیمیشن های سه بعدی رایانه ای و شبیه سازی های زمان واقعی است. همچنین این هتل دارای یک موزه کودک ، یک زمین بازی و محوطه های دیواری برای تفریح ​​و فعالیت است

3. مرکز هواپیمایی آمریكا

این یک عرصه چند کاره است که به عنوان خانه دالاس استارز و دالاس ماوریکس فعالیت می کند. این عرصه تا به امروز در نمایش های زنده و سرگرمی ها مورد استفاده مداوم بوده است. امکانات فوق العاده تمیز را ارائه می دهد و با 21،000 صندلی راحت مبله.

4. تئاتر تگزاس

این مانند اوج تاریخ دالاس است که دوباره به زندگی احیا شد زیرا این شهرت تاریخی را بدست آورد که محل مخفیگاه لی Oswald در هنگام ترور رئیس جمهور جان اف کندی و قتل افسر پلیس J.D Tippit بود. این اولین تئاتر با تهویه مطبوع دالاس است و مجهز به صندلی راحت ، امکانات عالی و فضای بسیار آرام است.

5- برج مجدد

این مکان مهیج برای دیدن منظره ای کاملاً از دالاس به همراه زیبایی آن از بالا است. این برج مشهور است و به همین ترتیب یکی از برج های دیدنی دالاس مورد احترام است که به ارتفاع 561 پا می رسد. برج Reunion پانزدهمین ساختمان بلند در دالاس است و رستوران مشهور ولفگانگ پن ، شصت و سرآشپز مشهور ، واقع در بالای برج را دارد.

6. Landing Adventure

این مکان برقی است که سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان است. Adventure Landing شامل سه دوره مینی گلف ، هیولا ویدئو ، کارتهای سریع ، مجله بازی Redemption Gaming Arcade و یک اتاق برچسب لیزری است. این مکان طیف گسترده ای از سرویس های غذا در محل را به همراه تعدادی میله میان وعده ارائه می دهد.

7. باغ وحش دالاس ((تجربه دوستان در افزایش قد مقاله قبل تر)) 

ادعا می شود این باغ وحش یکی از تنها 10 باغ وحش برای داشتن کوالا در ایالات متحده است. این پارک در سال 1888 فقط با دو گوزن و دو شیر کوه آغاز شد و امروزه یکی از بزرگترین باغ وحش های تگزاس یکی از بزرگترین باغ وحش های تگزاس است.

8. پارک White Lake Lake

White Rock Lake Park در 5 مایلی شمال شرقی مرکز شهر واقع شده است و مکان خوبی برای کار کردن کفش ورزشی خود در مسیر 9.33 مایلی است که شما را در زیبایی های این پارک به ارمغان می آورد. پارک White Lake Lake مکانی با طراوت برای لذت بردن و احساس طبیعت در بهترین شکل است.

9. گالریا دالاس

گالریا دالاس یک استثناء در هر مکانی است که ب ((تجربه دوستان در افزایش قد مقاله قبل تر)) ه عنوان کسل کننده توصیف می شود ، زیرا این یک مرکز بزرگ است که با چندین نقطه سرگرمی و سرگرمی روبرو شده است. این یکی از پر زرق و برق ترین مرکز شهر است که با چهار طبقه بوتیک ، فروشگاه شیرینی فروشی ، رستوران و بسیاری موارد دیگر مجهز شده است.

10. موزه طبقه ششم

موزه ششم طبقه دارای عکس ، فیلمبرداری و آثار باستانی است که میراث رئیس جمهور جان اف کندی را به عنوان یک آیکون مشهور و با نفوذ در ایالات متحده نشان می دهد. این موزه راهنمایی جامعی از زندگی کندی ارائه می دهد. این مجموعه همچنین مجموعه گسترده ای از کتاب ها ، آثار باستانی و منابع سمعی و بصری را در خود جای داده است.

سفر از طریق دالاس با

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9913997

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد