افسانه های افزایش قد

تجربه افزایش قد در بزرگسالی

((تجربه افزایش قد در بزرگسالی مقاله قبل تر))

جالب است که چگونه به نظر می رسد برخی از خانمها نسبت به دیگران در هیجان مردان خود مزیت آشکاری دارند. جالب تر است که توجه داشته باشید كه بعضی از خانمهایی كه در این بازی بهترین هستند ، معمولاً زیباتر نیستند. بیشتر اوقات ، اینها خانمهایی با ظاهری معمولی هستند که بدیهی است که ما اعتقاد داریم که مقداری از آنها در پیش داریم. چه چیزی باعث می شود که آنها در رابطه با مردان خود از همه رهبری کنند؟ این خانمهایی که قادر هستند مردان خود را به چرخش تبدیل کنند ، یک چیز مشترک دارند – جذاب هستند. مترادف های جذاب شامل جذاب ، جذاب ، جذاب ، مسحور کننده ، جذاب ، جالب ، جذاب و جذاب است.

یک خانم اگر بتواند جذابیت عاطفی در مرد ایجاد کند ، می تواند این وضعیت را در قلب یک مرد کسب کند. در رابطه بین جنس ها دو عامل اصلی جذب وجود دارد. اینها جسمی و احساسی هستند. جذابیت جسمی برای یک هدف محدود خدمت می کند – این که مرد را به در خود کوبید. اگر پس از ورود ، مردی از نظر عاطفی جذب شما نشود ، هیچ عشقی نخواهد بود. به همین دلیل است که علی رغم تحریک روابط جنسی ، مردان روابط را ترک می کنند.

جذابیت جسمی شامل چهره ای زیبا ، قد ، جذابیت جنسی و غیره است. جذابیت عاطفی شامل احساس ارتباط ، دوستی ، عشق و غیره است در حالی که شما با عناصر جذابیت جسمی متولد می شوید ، خصوصیاتی که باعث ایجاد جذابیت عاطفی می شوند هم ذاتی هستند و هم در طی یک دوره زمانی افزایش یافته است.

در اینجا چند کار برای ایجاد جذابیت عاطفی و جذاب نگه داشتن مرد در طول رابطه می توانید انجام دهید:

• زندگی خود را داشته باشید – معمولاً دیدن خانم ها در یک رابطه از دست می دهند تا حدی که تمام آرامش و شادی آنها به نحوه عملکرد این رابطه بستگی دارد. این بیشتر اتفاق می افتد وقتی یک خانم احساس می کند که یک مرد بزرگ در اطراف خود دارد. این ضدیت با خواسته های ذاتی قلب های ما برای شاد بودن است. این ممکن است طبیعی به نظر برسد با توجه به اینکه مرد در واقع ممکن است شما را خوشحال کند. حضور اعتیاد آور یک پسر بزرگ بسیار خطرناک است زیرا به سرعت باعث می شود یک خانم شروع به فکر کند که بدون مرد نمی تواند از پس آن برآید. این منجر به حرکات اشتباه دیگری نیز می شود از جمله تلاش برای رفع مشکل مرد که متناسب با آنچه واقعاً می خواهید باشد. به جای اینکه به مرد خوشبختی خود بستگی داشته باشید یا سعی کنید او را در قالب حل کنید ، روی پیشرفت شخصی خود متمرکز شوید – بخوانید ، یاد بگیرید ، از روندهای مربوط به سلامتی ، شغلی ، روابط اجتماعی و بهبود خود آگاه باشید.

خودتان باشید – بهتر است که در درجه اول شما باشید از اینکه کسی با توجه به قد و موقعیت آنها ، درجه یک باشد. از آنجا که به نظر می رسد شخصی از شما جذاب تر است ، دلیل خوبی برای شروع به جوش زدن فرد نیست. این بدان دلیل است که آنچه برای شخصی که شما از آن تقلید می کنید ممکن است برای شما مؤثر نباشد. همه ما هدایای ویژه ای داریم که فقط شما یا من می توانیم از این مزیت استفاده کنیم. آنچه در زیبایی جسمی فاقد آن هستید معمولاً بیشتر از جبران عقل ، هوشمندی یا استعدادهای دیگر است که شما را متمایز می کند. برای جذاب بودن ، باید کشف کنید که هدایای طبیعی شما چه هستند که می توانید برای به دست آوردن بیشتر آنها را توسعه دهید.

• شنونده باشید – همه می خواهند شنیده شوند. شما در ذهن و قلب یک مرد جذاب تر خواهید ب ((تجربه افزایش قد در بزرگسالی مقاله قبل تر)) ود وقتی که متوجه می شود با دقت به صحبت های او گوش می کنید و در حقیقت فقط برای ترغیب او دخالت می کنید. بهترین گفتگوها بهترین شنوندگان هستند. بهترین افرادی که می خواهیم با آنها وقت بگذاریم معمولاً افرادی هستند که مشتاقانه به آنچه می خواهیم بگوییم گوش می دهند. اگر او می داند ، احساس می کند و می بیند که به او توجه می کنی ، گرمای بیشتری را در قلب انسان بوجود می آوری.

• خلاق باشید – حتماً از مواردی مانند ایده های دوست یابی خلاق شنیده اید. شما می توانید این امر را به عقد خلاق و ایده های ازدواج گسترش دهید. در مورد رابطه خود بیاندیشید و از آنچه می خواهید از آن استفاده کنید ، روشن باشید و از خلق آن هدف ، راههای رسیدن به آن ، فعالیتهایی که امکان دستیابی به هدف شما را تقویت می کند ، شروع کنید.

• با هم بودن سرگرم کننده باشید – مردان با این پیش بینی که سرگرم کننده باشد به رابطه می روند. آنها عمل و هیجان تعقیب را دوست دارند. آنها آن را دوست دارند وقتی زن به آسانی حاصل ((تجربه افزایش قد در بزرگسالی مقاله قبل تر))  نشود ، آن را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. رمز و راز طبیعی که زنان را احاطه کرده است یکی از عناصر جذاب در آرایش مرد است. اگر قابل پیش بینی ، آسان برای رمزگشایی باشید ، در این حالت بیشتر از این ، در بازی از دست می دهید.

Francis Nmeribe به افرادی که در روابط دوستانه ، مهمانی و ازدواج خود آرزو می کنند ، کمک می کند. او نویسنده مقالات و كتابهای كامل در رابطه با روابط عالی و شخصی است كه از جمله آنها می توان به “بنیاد روابط شادی” ، “دلایل اشتباه ازدواج” ، “رشد از تجربیات شما” ، “نقل قول های عمل” اشاره كرد. اگر در رابطه با قدمت ، روابط دوستانه و ازدواج خود به کمک نیاز دارید ، با [Francis Nmeribe] در [http://www.successpublishers.com.ng] تماس بگیرید. در RSS RSS مشترک شوید و یک نسخه رایگان از نسخه Ebook با عنوان “Reas Reas” دریافت کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5224423

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد