افسانه های افزایش قد

تجربه افزایش قد بعد از بلوغ

((تجربه افزایش قد بعد از بلوغ مقاله قبل تر))

ماربلا در جنوب اسپانیا در Costa del Sol این شعار بسیار معروف و بسیار مناسب “راهی برای زندگی” را دارد و بدون شک این امر از بسیاری جهات روح پرتحرک این تفرجگاه ساحلی برجسته و لوکس را منتقل می کند.

در اینجا می توان سرگرمی و هنرها را برای همه سلیقه های متنوع پیدا کرد.

نمایش های هنری و مد بسیاری برای مارک های پیشرو و اختصاصی برگزار می شود.

اسپانیا جنوبی هنوز هم برای بسیاری از مناطق مورد علاقه قرار گرفته است و چیزهای زیادی را برای آن در نظر گرفته است.

با این وجود ، این بخش انتخابی از Costa del Sol و مناطق اطراف آن در حال تبدیل شدن به یک مکان مورد نظر با افراد مشهور و کسانی است که از بهترین زندگی لذت می برند.

در شهر قدیمی میدان معروف نارنجی یا “La Plaza de los Naranjos” وجود دارد که یک میدان قدیمی زیبا و واقعاً ارزش بازدید است. در اینجا می توان به ساختمانها ، بارها ، رستورانها ، مغازه ها و انواع مختلفی از جمله گالری های هنری برجسته ، انسان جالب توجه داد. بسیاری از مغازه های برجسته مد و خانه های مد نیز می توانید در اینجا پیدا کنید. رستوران های جدید در حال افتتاح هستند و در میدان نارنجی رستوران های معروف زیادی دارند. یکی از رستوران های جدید که دارای آمریکای جنوبی است ، La Musa است. ارزش بازدید از آن در 4 سپتامبر 2009 افتتاح شد و مکان بسیار خوبی برای بازدید است.

باید دور و بر آن نگاه بسیار خوبی داشته باشید و زمان بازدید از کلیه خیابانهای باریک اطراف را که در آن خانه ها و مغازه ها فقط به نظر می رسد ادغام می شوند برای ایجاد یک فضای کوچک روستایی که یادآور خط های معروف برایتون در انگلستان به جای یک شهر بسیار شلوغ است ، ایجاد کنید. ((تجربه افزایش قد بعد از بلوغ مقاله قبل تر)) 

از این میدان یک قدم زدن بسیار کوتاه به جبهه دریا است که در آنجا بسیاری از رستوران های دلپذیر نیز وجود دارند.

در حال حاضر مارینا و بندر اغلب میزبان بسیاری از کشتی های مسافرتی با خط بالا هستند.

نماهایی که می توانید در اینجا بیابید ، از این نظر برجسته است که می توانید منظره کوه (کوه کوه La Concha) داشته باشید و بتوانید کوههای اطلس را در موروکو و البته جبل الطارق ببینید.

La Concha همان کوه بسیار شگفت انگیزی است که در پشت شهر قرار دارد و بسته به مکانی که در آن مشاهده می کنید ، تصویر آن کاملاً چشمگیر تغییر می کند. از ارتفاع بیش از 1200 متر ارتفاع می یابد ، بنابراین از نظر استاندارد هیچ بلندی برابر نیست.

La Concha به زبان اسپانیایی ترجمه می شود که “Shell” La Concha در انتهای محدوده سیرا بلانکا کاملاً محکم و کاملاً نشسته است.

تفریحگاه و مارینای پورتو بانوس به همان اندازه بس ((تجربه افزایش قد بعد از بلوغ مقاله قبل تر)) یار دور نیست یا نام اصلی خود را به نام Puerto Jose Banus می گذارد. یکی دیگر از مکان های خیره کننده پر از بارها و رستوران های جالب.

مثل همیشه رستوران های جدیدی افتتاح می شوند و اکنون ما نولیس را در هتل Lorcimar (به زودی برای تغییر نام خود به هتل Sisu Boutique) در Banus داریم.

من با ژان کریستوپ نوولی آشنا شده ام و لذت فوق العاده ای از حضور در یکی از کارگاه های او در اسپانیا داشته ام.

او یک سرآشپز برجسته و استاد واقعی هنر خود است.

چندان دور در Benahavis La Cocina اخیراً افتتاح نشده است و ارزش دیدن دارد.

بنابراین این است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2775814

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد