افسانه های افزایش قد

تایبو برای افزایش قد

((تایبو برای افزایش قد مقاله قبل تر))

هر وقت از یک تشک هوا صحبت می کنیم ، اولین و مهمترین چیزی که ذهن ما را به خود جلب می کند عامل قابلیت استفاده آن است. حتی قبل از فاکتور قابلیت استفاده ، ما به فاکتور راحتی فکر می کنیم. درست قبل از آن ، ما تمایل داریم که ابتدا بفهمیم که یک تشک هوایی چیست؟

در اصطلاح یک شخص غیر روحانی ، یک تشک هوا یک تشک ساده است که باعث می  ((تایبو برای افزایش قد مقاله قبل تر)) شود از هوا استفاده شود تا بتواند پشتیبانی لازم را برای یک قطعه بوم بی جان انجام دهد.

بنابراین به جای استفاده از کف و فنرهای استاندارد ، یک مسیر طبیعی به نام هوا مورد توجه قرار گرفته و درون یک محفظه محصور پر می شود. باید مراقب باشید که هوا بیش از حد پر نشود ، زیرا ، دقیقاً مانند لوله ، این احتمال وجود دارد که تشک منفجر شود. ما نمی خواهیم که تشک ما منفجر شود؟ البته ما نمی خواهیم. بنابراین مطمئناً ما این موارد را مورد توجه قرار می دهیم.

اصول اولیه از هم ، اگر صحبت از مکانیک های درگیر در یک تشک هوایی باشد ، توضیح ساده و قابل ذکر است. از پمپ هوا استفاده می شود که اتفاقاً همراه با تشک می باشد تا هوا را درون یک محفظه بسته شده پر کند و سپس تشک آماده استفاده شود. جالب است که توجه داشته باشید که در یک تشک هوا ، شما می توانید به اندازه نیاز بدن خود هوا را پر کنید ، و به این ترتیب ، می توانید با توجه به نیاز خود ، سختی و نرمی را به صورت دستی تنظیم کنید. به اعتقاد م ((تایبو برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ن ، این برای کسانی که در رابطه با ارتفاع قد یک تشک مشکلی دارند بسیار مناسب است.

برای توضیح بیشتر این نکته ، می خواهم یک مثال ساده را بیان کنم. روزی یک نفر ، همکار دیگری وجود داشت که تمایل به خرید تشک داشت که نه تنها به او اجازه می داد که بالشتک را سقوط کند بلکه اجازه می دهد که زخم خود را از ارتفاع لازم بازگرداند. بنابراین او به خرید رفت و یک تشک بهاری ساده خریداری کرد. حال مشکلی با تشک وجود ندارد ، جز اینکه وقتی سرانجام تصمیم به دراز کشیدن گرفت ، فهمید که چشمه ها به همان اندازه که او تصور می کرد چابک نیستند و زخم او بدتر می شود. ناامید ، او دوباره به همان فروشگاه رفت و آن را با یک تشک پر از هوا رد و بدل کرد. هنگامی که او دراز کشید ، نه تنها می توانست جریان هوا را کنترل کند ، بلکه به او امکان می داد که مطابق فشار هوا ، پشت خود را شکل دهد.

درس

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/1334119

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد