افسانه های افزایش قد

تال پلاس افزایش قد

((تال پلاس افزایش قد مقاله قبل تر))

گیلاس پرنده ، که در غیر این صورت با عنوان (Prunus padus) شناخته می شود ، گونه ای برگریز و بومی انگلیس و مناطق بزرگ اروپا است.

اغلب می توانید درختی را ببینید که در جنگلهای مرطوب ، جریانها و کنار رودخانه ها رشد می کند. این ارتباط نزدیکی با Prunus avium (گیلاس وحشی) دارد ، اما به راحتی می توان بین این دو تمایز قائل شد.

شناسایی یک درخت گیلاس پرنده

یک درخت کاملاً رشد یافته به ارتفاع حدود 25 متر می رسد. پوست از رنگ خاکستری تا قهوه ای است و با افزایش سن احساس صافی می کند اما سطح آن زبر است. همچنین بوی خنده دار ایجاد می کند ، که بسیار ناخوشایند تلخ است. شاخه های قهوه ای به رنگ قهوه ای تیره هستند اما بر روی آنها نشان های سبک وجود دارد. شاخه ها روی آنها موهای كوچكی دارند اما با افزایش سن از بین می روند.

برگها به شکل تخم مرغ هستند و روی موهای کوچک در زیر رگه ها موهای کوچکی دارند. از نظر گیلاس وحشی متمایز نیست ، لبه های برگ دارای شیارهای تیز هستند و به نوک ها اشاره می شوند ، همچنین چند غده در نزدیکی لانه پایه برگ تا ساقه دارند.

درختان گیلاس دارای سیستم تولید مثل هرمافرودیت هستند. این بدان معنی است که همتایان زن و مرد در یک گل یافت می شوند. گلها به رنگ پنج گلبرگ سفید و دارای رایحه ای قوی هستند ، حدود 8-15 سانتی متر عرض دارند و در ماه آوریل ظاهر می شوند.

حشرات گلها را گرده افشانی می کنند و به گیلاس قرمز تیره تبدیل می شوند. متفاوت از گیلاس وحشی ، گیلاس پرنده هیچ مکنده ای از پایه تولید نمی کند.

واقعیت جالب: بعضی از مردم در بخش هایی از یورکشایر به دلیل خوشه های آن از گل  ((تال پلاس افزایش قد مقاله قبل تر)) های سفید رنگ که در بهار ظاهر می شود ، گیلاس پرنده را “یاس وحشی” می نامند.

پرنده گیلاس درخت حیات وحش

حیات وحش مرتبط با گیلاس پرنده شبیه به گیلاس وحشی است ، گلها منبع خوبی برای گرده و شهد برای حشرات و زنبورهای کوچک هستند ، گیلاس توسط پرندگان گونه های زیادی از جمله برفک آهنگ و همچنین پستانداران مانند موس چوب ، بدجنس و خوابگاه.

کاترپیلارها از بسیاری ادویه جات ترشی جات ، شاخ و برگ گیاهان را از جمله سنگ آهک ، پروانه کوتاه پنهان و باغچه ارمین می خورند. برعکس ، برگها برای دامها خصوصاً بزها سمی هستند.

نحوه استفاده ما از گیلاس پرنده

از نظر تاریخی ، گیلاس برای تولید میوه و چوب بر ((تال پلاس افزایش قد مقاله قبل تر)) ای ساخت قطب های تاک و حلقه های پوسته پرورش داده می شد.

چوب بسیار سبکتر از بافت گیلاس وحشی است.

تهدیدها ، آفات و بیماریها

مانند اکثر درختان بومی انگلیس ، گیلاس پرنده در برابر خراشانی آسیب پذیر است که می تواند یک درخت را خراب کند و معمولاً آن را بکشد. اگر درخت را در زمان اشتباه سال هرس کنید ، می تواند باعث بیماری نقره ای برگ شود ، که برگها را نقره می کند و در صورت عدم درمان نیز می تواند درخت را بکشد. پرواز سیاه آلبالو یکی دیگر از آفات است که می تواند باعث ریزش شود.

شرکت ما متشکل از متخصصان درخت و زمینی است که سالها تجربه کار با درختان را دارند. تیم های ما انواع جراحی درخت را انجام می دهند. می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه پیدا کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8629552

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد