افسانه های افزایش قد

تاثیر پریدن در افزایش قد

((تاثیر پریدن در افزایش قد مقاله قبل تر))

با تنوع چشم انداز سان فرانسیسکو ، می توانید قبل از ناهار کوهی را صعود کنید ، بعد از ظهر را در یک موزه درجه یک بگذرانید و عصرانه در Wharf ماهیگیر مشهور جهان شام بخورید. توانایی لذت بردن از خیلی چیزهای مختلف در یک شهر ، سانفرانسیسکو را به یکی از محبوب ترین مقصد گردشگری جهان تبدیل کرده است.

در اینجا موارد برتر ما باید هنگام بازدید از سان فرانسیسکو مشاهده کنید:

پل گلدن گیت

این پل یکی از دیدنی ترین نقاط دیدنی جهان است. این پل دروازه که از ارتفاع یک آسمان خراش 65 طبقه بلند است و با 4200 فوت قابل ملاحظه ای روبرو است ، از بازدیدکنندگان سان فرانسیسکو استقبال می کند.

چیناتون

این محله جذاب از جمعیت تقریبی 100000 نفر پشتیبانی می کند ، و این شهر چیناتون سانفرانسیسکو را بزرگترین کشور خارج از آسیا می کند.

آلکاتاز

هر بازدید کننده باید جزیره آلکاتراس ، واقع در خلیج سان فرانسیسکو را ببیند و تاریخچه این زندان ، فانوس دریایی و محل سابق فدرال سابق فدرال و محل اشغال بومیان آمریکا در سالهای 1969 تا 1972 را بیاموزد.

اسکله ماهیگیری

به عنوان محبوب ترین جاذبه گردشگری سانفرانسیسکو (و “تله توریستی”) ، این اسکله فعا ((تاثیر پریدن در افزایش قد مقاله قبل تر)) لیت های زیادی را در خود جای می دهد. این مکان شلوغی برای گذراندن چند ساعت در یک قایق سواری خنک ، خوردن مقداری آبغوره یا خرچنگ گرم و یا دیدن بسیاری از شیرهای دریایی است. با این حال ، کیف پول خود را نزدیک نگه دارید زیرا این اسکله نیز در رده بالایی از هنرمندان کلاهبرداری و توریستی قرار دارد.

کابل های سان فرانسیسکو

سیستم کابلی نمادین این شهر آخرین جهان است که هنوز به طور دائمی اداره می شود. با هزینه ای در حدود 5 دلار برای یک سفر یک طرفه ، می توانید از طریق برخی از جالب ترین خیابان های شهر سوار دلتنگی شوید. برای اصیل ترین تجربه ، روی صفحه اجرا باشید و یکی از قطب های بیرونی را نگه دارید. این چیزی است که شما هرگز فراموش نخواهید کرد.

هایت-اشبری

این ولسوالی غیرمتعارف (که توسط تقاطع خیابان ((تاثیر پریدن در افزایش قد مقاله قبل تر))  های هایت و اشبری) مشخص شده است) شهرت خود را به عنوان مرکز مرکز خرده فروشی های هیپی در اواخر دهه 1960 بدست آورد. امروزه این منطقه به یک منطقه منحصر به فرد و جالب شهر پر از مشاغل و رستوران های مستقل تبدیل شده است.

نتیجه

معدودی از شهرهای جهان با ترکیبی از فعالیت های مختلف ، تنوع معماری و تغییرات جغرافیایی که سان فرانسیسکو ارائه می دهد ، به خود می بالند. این شهر با موفقیت توانسته است گذشته غنی و تاریخی گذشته خود را با حال و هوای امروزی در هم آمیزد – و آن را تبدیل به سان فرانسیسکو به یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری کشور کرد.

لورا

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/1307182

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد