افسانه های افزایش قد

تاثیر سوماتروپین در افزایش قد

((تاثیر سوماتروپین در افزایش قد مقاله قبل تر))

سخنرانی عمومی را چگونه تعریف می کنید؟ بگذارید برخی از تعاریف در مورد صحبت های عمومی را بررسی کنیم:

سخنرانی عمومی در یک وضعیت رسمی که در آن شما ، گوینده ، استعدادهای خود را برای فصاحت و سخنرانی نشان می دهید ، سخنرانی است.

صحبت کردن عمومی ارتباط برقرار کردن ایده ها با استفاده از کلمات و اعمال برای اطلاع دیگران است که در ذهن شما اتفاق می افتد.

سخنرانی عمومی هنری است برای مواجهه با گروهی از افراد و برقراری ارتباط با آنها افکار و احساسات خود را از طریق گفتار مؤثر.

صحبت کردن عمومی ارتباط مستقیمی با مخاطب است – ایجاد ایده در ذهن دیگر از طریق محرک ((تاثیر سوماتروپین در افزایش قد مقاله قبل تر))  کلمات ، بیان صورت و حرکات.

شخصیت یکی از عواملی است که باعث ایجاد گفتار عمومی می شود. شخصیتی – ساختن سخنرانان جالب از افراد بی علاقه غیرممکن است. فقط افراد با شخصیت جالب سخنرانان خوبی می کنند. به همین دلیل شخصیتی عاملی است که نمی توان از آن در آموزش شخص به عنوان بلندگو عمومی برای شخصیت خود غافل شد و گفتار او را تعیین کرد.

اگر بخواهیم شخصیت را تعریف کنیم ، ممکن است بگوییم که این جمع از کلیه خصوصیات جسمی ، روحی و عاطفی ماست. شخصیت ، موضوعی از قد ، رنگ ، شکل و غیره نیست ، بلکه تکامل کلیه صفات فرد است.

از طریق گفتار ، شخصیت فردی خودمان ، کلیت خودمان را بیان می کنیم. وقتی صحبت می کنیم ، دیگران شخصیت ما را می بینند ، می شنوند ، حس می کنند و احساس می کنند. آنچه می گوییم نشانگر همدردی ها ، تعصبات ، اشتیاق ، ترس و آرزوهای ما است ، همانطور که از طریق درون درونی ما در راه بیان فیلتر می شود. گفتار  ((تاثیر سوماتروپین در افزایش قد مقاله قبل تر)) خودجوش ما حالات ذهنی و نگرشهای عاطفی ما ، تربیت و سطح تحصیلات ما را آشکار می کند. از این رو ، گفتار شخصیت ما را آشکار می کند.

برای اینکه بتوانید شخصیتی جالب و جذاب باشید ، فاکتور PERSONALITY را در پرورش خصوصیات یا صفات لازم یک بلندگو موفق ضروری بدانید:

نظافت شخصی. ظاهر گوینده ارتباط زیادی با چگونگی استقبال مخاطبانش دارد. حتی در مکالمات ساده ، ظاهر خارجی شما روی مکالمات ساده شما تأثیر می گذارد ، ظاهر بیرونی شما روی شنوندگان شما تأثیر می گذارد. به همین دلیل ، هنگام درگیر شدن با صحبت های عمومی باید به ظاهر شخصی خود توجه کنید. این سؤالات را به عنوان راهنمایی برای نظافت مناسب در نظر بگیرید:

به عنوان بلندگو ، آیا لباس شما مناسب مناسبت است؟

آیا شما منظم و راحت هستید؟

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7088919

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد