افسانه های افزایش قد

بيافزایش قد

((بيافزایش قد مقاله قبل تر))

افراد زیادی وجود دارند که از کوتاه بودن متنفرند و از شدت ناامیدی برای افزایش قد خود در امان هستند. آنها در جستجوی اسرار پنهان هستند که در نهایت به آنها کمک می کند تا رویای بلند قد خود را بیشتر کنند. خوب ، خدا را شکر زیرا 6 کار ساده وجود دارد که می توانید انجام دهید تا چند اینچ دیگر به قد خود اضافه کنید.

1. یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید تمرینات مناسب است. تمرینات حرکات کششی برخی از قدرتمندترین کارهایی است که می توانید انجام دهید تا سرعت به سرعت بلند شود. برخی از بهترین تمریناتی که می توانید انجام دهید ، دوچرخه سواری ، بازی بسکتبال ، و پرش به بالاترین حد ممکن است. به یاد داشته باشید وقتی سوار دوچرخه می شوید باید صندلی را تا حد امکان بالا بکشید.

یکی دیگر از تمرینات خوب و ساده ای که شما در خانه خود می توانستید خم عمودی نامیده می شود. آیا پاها را از عرض شانه از هم جدا کرده و خم می شوید و سعی کنید مچ پا را بگیرید. همانطور که سعی می کنید مچ پا را بگیرید ، زانوهایتان را خم نکنید. این تمرین باعث کشیدگی ستون فقرات شده و باعث رشد آن می شود. این تمرین را هر روز حداقل 15 دقیقه انجام دهید.

2. نکته مهم بعدی که باید انجام شود داشتن وضعیت خوب در طول روز است. هنگام راه رفتن ، ایستادن یا نشستن ، باید اطمینان حاصل کنید که وضعیت خوبی دارید. وضعیت بد ممکن است باعث شود که در طولانی مدت قد خ ((بيافزایش قد مقاله قبل تر)) ود را از دست ندهید زیرا فشارهای مداوم روی ستون فقرات می گذارید. عقب نگه داشتن شانه ها و چانه زدن در طول روز کمک شگرفی خواهد کرد.

3. رسیدن به خواب مناسب هنگام افزایش قد بالقوه شما بسیار مهم است. استراحت مناسب ساعت 10 شب به رختخواب می رود و از 6 صبح بلند می شوید. سعی کنید خیلی دیر از خواب خودداری کنید زیرا این کار باعث می شود کل هدف استراحت مناسب از بین برود. همچنین سعی کنید حداقل هر ساعت هشت ساعت بخوابید.

4- خوردن غذاهای مناسب نیز بسیار مهم است. اگر نمی توانید رژیم خود را برای مدت زمانی کوتاه تغییر دهید ، باید قد بلندتر را فراموش کنید. بدن برای رسیدن به نتیجه طولانی تر در سفر شما به پروتئین ها ، کربوهیدرات ها ، ویتامین ها و مواد معدنی احتیاج دارد.

کلسیم مهمترین ماده معدنی مورد نیاز شما در رژیم غذایی است زیرا استخوان ها را تقویت می کند و باعث سلامتی آنها می شود. کلسیم خود را در محصولات لبنی و سبزیجات سبز پیدا خواهی ((بيافزایش قد مقاله قبل تر)) د کرد.

5- در هنگام تمركز كردن قد بلندتر ، غفلت از كافي بودن آب غفلت مي شود. در صورت عدم آبرسانی کامل بدن از مزایای آن بهره مند نخواهد شد. اگر 10٪ هیدراته باشید ، 10٪ از برنامه خود بهره مند می شوید. از طرف دیگر اگر 100٪ هیدراتاسیون داشته باشید ، 100٪ از برنامه شما بهره مند می شوید. بنابراین بدن را پر از آب نگه دارید.

6. اگر می خواهید نتایج به سرعت مشاهده شود ، باید همه این موارد را با هم جمع و انجام دهید. همانطور که تمام این نکات را با هم ترکیب می کنید و متمرکز می شوید ، نتایج تقریباً شگفت انگیزی را در تقریباً سرعت ضبط خواهید دید!

آیا می توانم قد بلندتر کنم [http://growingright.com/can-i-grow-taller.html] سوالی است که بسیاری از مردم دارند ، و اکنون که می دانید ممکن است برای ANYO

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7086098

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد