افسانه های افزایش قد

بهترین معجون برای افزایش قد

((بهترین معجون برای افزایش قد مقاله قبل تر))

هنوز از نظر علمی ثابت شده است که شما می توانید با انجام طب سوزنی ، ریکی یا طب سوزنی سریعتر قد بلندتر کنید ، اگرچه بسیاری از نشاط علمی وجود دارد که سعی می کند با داشتن طب سوزنی یا طب سوزنی قد بلندتر را توضیح دهد.

آنچه با طب سوزنی و طب سوزنی حاصل می شود ، وضعیت بهتری است (روشی که شما ایستاده اید) زیرا به تراز کردن ستون فقرات کمک کرده و شکل بهتری پیدا می کند. هنگامی که ایستاده اید ، ممکن است از بین برید ، زیرا نمی خواهید مورد توجه واقع شوید و این باعث می شود کوتاه تر از آنچه در واقع هستید ظاهر شوید.

ویدیوهایی به صورت آنلاین وجود دارد که نشان می دهد افرادی که قد بلندتر به نظر می رسند ، تبلیغ می شوند که به سرعت بلند می شوند و بعد از طب سوزنی و طب سوزنی ، سریع رشد می کنند ، اما سایت های معتبر ادعا نمی کنند که رشد دائمی است. اگر لازم است برای یک بار یک نگاه بلندتر به نظر برسید ، پس می تواند برای شما موثر باشد ، اما اثرات ماندگار نیستند.

کتاب ها ، فیلم ها و demonstrations.can به صورت آنلاین یافت می شود ، اما از ادعاهای دروغین بر حذر باشید. همانطور که با طب سوزنی Aqua ، که در زیر شرح داده شده است ، این روش درمانی عضلات را شل می کند و می تواند در بروز مشکلات استقامت کمک کند ، اما این تنها چیزی است که می تواند به طور علمی اثبات شود. ((بهترین معجون برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

نوعی طب سوزنی طب سوزنی که نشان می دهد چطور سریعتر قد بلند شود ، طب سوزنی Aqua نامیده می شود و پزشک پیشگام این درمان با قاطعیت اظهار می دارد که درمان وی مؤثر است. با این حال ، فیلم هایی که برای نشان دادن تکنیک او استفاده می شود ، دور از قانع کننده بودن هستند. درمان طب سوزنی Aqua شامل آب استریلیزه شده است که در قسمت خاصی از بدن دقیقاً زیر سطح پوست تزریق می شود. آب در نقاطی مانند گوش ، پشت گردن ، بالای سر و زانوها معرفی می شود. ادعا می شود که این روش درمانی بطور دائم قد فرد را از نیم سانتی متر به طول شگفت انگیز افزایش می دهد.

اگر تردید دارید ، چه کسی می تواند شما را سرزنش کند؟ این روش درمانی البته گران است و کتابی به نام “طب سوزنی بالینی” نوشته شده توسط یک دکتر آنتون جیاسوریا وجود دارد که توضیح می دهد که چگونه سریع تر قد بلند شوید ، از جمله موارد دیگر.

با این وجود تمرینات رایگان است و اگرچه زمان زیا ((بهترین معجون برای افزایش قد مقاله قبل تر)) دی می برد اما می توانند در کنار یک رژیم غذایی مغذی سالم و میزان بهینه خواب کار کنند. اگر می خواهید طب سوزنی یا طب فشاری را امتحان کنید ، به هر وسیله سعی کنید آنها را امتحان کنید ، اما انتظار نداشته باشید که افزایش احتمالی در ارتفاع دائمی باشد.

اگر وضعیت بدی دارید ، این امکان وجود دارد که از طریق یک دوره طب سوزنی اصلاح شود و قد بلندتر به نظر برسید ، اما این قد واقعی شما است و نه معجزه. به یاد داشته باشید که اگر شما را بکشید ، در حالت ایستاده نیستید و قد خود را به تمام توان خود نشان می دهید. ضرب و شتم همچنین باعث می شود ظاهراً ناامن به نظر برسید ، که جذابیتی ندارد. لباسی که می پوشید و روشی که ایستاده اید می تواند اینچ به قد شما اضافه کند.

پرداخت می کند قد بلندتر! با این حال ، n

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6418886

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد