افسانه های افزایش قد

بهترین قرص افزایش قد

((بهترین قرص افزایش قد مقاله قبل تر))

امروزه قد در جامعه ما یک مسئله کاملاً حساس است و افراد کوتاهتر از حد متوسط ​​اغلب احساس ناامیدی ، ناامیدی و انزجار می کنند. آنها از بسیاری از فرصتهای شغلی محروم می شوند ، به دوستان خود بی احترامی می کنند و از نظر قد بسیاری توسط بسیاری از آنها اظهار نظر منفی می کنند. در اینجا نکاتی عالی وجود دارد که می توانید دنبال کنید تا قد 6 سانتی متر قد بلند شوید.

نکته شماره 1: قرص های افزایش قد

یکی از بهترین راه های افزایش قد ، استفاده از آن قرص های افزایش قد ، مانند ابزار افزایش قد Pro است. تولید کنندگان می گویند که این نوع قرص ها به شما کمک می کنند بدون انجام هرگونه کشش ، تمرین ، عمل جراحی یا تزریق ، سه تا شش اینچ قد به دست آورید. از آنجا که این قرص ها می توانند به افراد بین 13 تا 35 سال کمک کنند قد بیشتری داشته باشند ، همچنین می تواند ستون فقرات را بهبود ببخشد و باعث انعطاف پذیری ، قوی تر و طولانی تر شدن آن شود. این امر می تواند وضعیت بدن و تعادل را بهبود ببخشد ، توسعه آگاهی بدن را کاهش دهد ، خطر آسیب دیدگی عضلانی ، کاهش درد عضلات و زمان ریکاوری ، افزایش میزان متابولیسم ، افزایش توانایی های یادگیری ، کاهش صدمات تاندون ها و مفاصل و موارد دیگر . همچنین گفته می شود که توانایی پرش فرد را افزایش می دهد.

نکته شماره 2: استفاده از هورمون های رشد

استفاده از هورمون های رشد روش دیگری برای افزایش قد شما به میزان 6 اینچ است. این هورمون های رشد محصولاتی مانند گلوتامین ، نیاسین ، آگرینین ، گلیسین و انواع دیگر اسیدهای آمینه را آزاد می کنند. این اسیدها به تولید هورمونهای رشد بیشتر کمک می کنند. آنها همچنین از کبد محافظت می کنند ، با سرطان مبارزه می کنند ، بافت های بدن را بازسازی کرده و سطح ایمنی بدن را تقویت می کنند.

نکته شماره 3: خوردن انواع مناسب غذاها

همچنین توصیه می شود انواع غذاهای مناسب را میل کنید. آنهایی که سرشار از پروتئین مانند ماهی ، شیر ، تخم مرغ و گوشت بدون چربی هستند را انتخاب کنید. آنهایی که سرشار از ویتامین ها و اسیدهای آمینه هستند را بخورید ((بهترین قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) . از خوردن غذاهای آشغال ، کافئین و قند تصفیه شده خودداری کنید.

نکته شماره 4: انجام تمرین های درست

نوع صحیح تمرینات همچنین می تواند به شما در افزایش قد کمک کند. شنا یکی از راه های عالی برای ورزش است ، زیرا برای بدن شما سبک است ، و همچنین استرس را رها می کند ، که برای پتانسیل رشد بهترین گزینه است. انجام این کار سه تا چهار بار در هفته می تواند برای شما بسیار مفید باشد. تمرینات کششی کامل بدن و چرخیدن روی نوار نیز می تواند به شما در افزایش قد بیشتر کمک کند.

نکته شماره 5: خواب

خواب یکی دیگر از راه های عالی برای افزایش قد شما است. دریافت هشت ساعت خواب کامل و بی وقفه برای شما بسیار مهم است ، زیرا این امر به آزادسازی هورمون رشد از غده هیپوفیز ((بهترین قرص افزایش قد مقاله قبل تر))  به بدن کمک می کند (اگر به اندازه کافی نرسید ، مقدار این هورمون رشد که در بدن آزاد می شود) کاهش می یابد. خواب).

بنابراین ، این کارهایی است که می توانید برای رشد قد 6 اینچ انجام دهید. اگر هیچ یک از این نکات برای شما کار نمی کند ، همیشه می توانید کفش آسانسور بپوشید تا فوراً ارتفاع خود را افزایش دهید. به یاد داشته باشید که استفاده زیاد از داروها خیلی توصیه نمی شود ، و بیشتر مردم متوجه می شوند که این فقط اتلاف وقت و هزینه آنها است!

برای اینکه شما بتوانید به طور موثر قد بلند تری داشته باشید ، آنچه شما نیاز دارید نکات و راهکارهای خوبی برای دستیابی به اهداف افزایش قد شما است.

همه را بیاموزید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2978946

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد