افسانه های افزایش قد

بهترین داروی افزایش قد

((بهترین داروی افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا کمبود قد شما در زندگی حرفه ای یا عشق برای شما مشکلی ایجاد کرده است؟ چند مرتبه احساس کردید که کوتاهترین فرد گروه هستید؟ جای تعجب نیست که چه تعداد از مردان و زنان بالغ در سراسر جهان اقدامات جدی برای افزایش قد از طریق جراحی ها انجام می دهند.

اما سلام … شما برای رسیدن به قد بلندتر ، واقعاً نیازی به جراحی ندارید! راهی وجود دارد که فقط با انجام تمرینات کششی ساده روزانه ، به راحتی و به طور طبیعی قد خود را افزایش دهید. میدونی چیه؟ این فوق العاده نیز کار می کند!

بلندتر شدن از طریق تمرینات آخرین “شوق” این روزها است. و برخلاف بسیاری از لکه های کاهش چربی ، تمرینات افزایش قد به صورت علمی پایه گذاری شده و اثبات شده است که حتی به بزرگسالان نیز در افزایش قد کمک می کند.

ایده ساده است: انجام حرکاتی که به اصلاح تراز و شکل ستون فقرات شما کمک می کند تا به حداکثر طول ممکن خود برسید. چرا ستون فقرات؟ زیرا حدود 40٪ از کل قد شما را تشکیل می دهد … بنابراین افزایش طول ستون فقرات شما نیز تا چه اندازه بلندتر رشد شما را تحت تأثیر قرار می دهد! ((بهترین داروی افزایش قد مقاله قبل تر)) 

هرچه از یک کودک نو پا به یک بزرگسال بالغ می شوید ، ستون فقرات شما با افزایش وزن سر و تنه شما که باید از آن پشتیبانی کند ، بیشتر و بیشتر می شود. این باعث می شود دیسک های بی مهره ای که در ستون ستون فقرات قرار دارند فشرده شوند و همچنین فرم ستون فقرات شما در انحنای آن افزایش یابد.

این در واقع شما را از این حداکثر ارتفاع بالقوه شما چند سانتی متر دور می کند …

بنابراین با انجام یک مجموعه خاص از تمرین های کششی ، می توانید تراز را به آرامی اصلاح کنید و انحنای ستون فقرات خود را کاهش دهید تا به طور طبیعی آن را طولانی تر کنید. نه تنها این ، حرکات کششی نیز در تسکین فشرده سازی در بسیاری از دیسک های مهره ای که ضخامت آنها افزایش می یابد ، کمک می کند.

این افزایش کمی در کل می تواند به شما کمک ک ((بهترین داروی افزایش قد مقاله قبل تر)) ند ، باور کنید یا نه ، قد خود را تا 4 اینچ افزایش دهید! درست است … همه از طریق طبیعی. و اگر از یک برنامه افزایش صحیح ارتفاع پیروی می کنید ، رسیدن به هدف خود فقط در مدت چند هفته غیرممکن نیست!

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

سپس آنچه را توصیه می کنم در اینجا آورده شده است: یک برنامه افزایش قد خوب [http://www.getnaturallytaller.info] امروز وارد کنید تا سریعتر رشد خود را از طریق یک برنامه ورزشی مناسب و رژیم غذایی سریعتر کنید.

با داشتن یک برنامه افزایش صحیح [http://www.getnaturallytaller.info] و مجموعه اراده و عزم خود را ، شما قطعاً می توانید بار دیگر بلند شوید. در حال حاضر آغاز شده است!

PS ، من تمام راه برای شما ریشه دار هستم 🙂

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2873335

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد