افسانه های افزایش قد

بطافزایش قد

((بطافزایش قد مقاله قبل تر))

آسانسور کفش در اصل به دو شکل ارائه می شود:

نوع اول یک درج است که به کفش های موجود در شما می چرخد. اینها چیزی بیش از یک آسانسور شیب دار نیست که می تواند در ظاهر قد شما از نیم اینچ تا دو اینچ به هر جایی برسد.

نوع دوم بالابر کفش ، یک کفش سفارشی واقعی است که بالابر آن درست در آن ساخته شده است. این نوع دوم از بالابر کفش قادر است تا چهار اینچ در ارتفاع اضافی بدهد ، زیرا این امر محدود به محدوده های منطقه باز  ((بطافزایش قد مقاله قبل تر)) نیست. کفش

در انتخاب بین هر دو نوع ، باید نکات مثبت را در برابر منافع در نظر بگیرید. لیست جوانب مثبت در مورد بالابر کفش درج این است که می توانید تقریباً در مورد هر یک از کفش های فعلی خود ، ارزانتر آن را استفاده کنید ، و محدود به سبک هایی نیستید که سازندگان بالابر کفش سفارشی در آن قرار داده اند. بزرگترین نتیجه این است که شما در حدود دو اینچ یا کمتر از ظاهر ارتفاع اضافه محدود می شوید. کفش های سفارشی از پتانسیل لازم برای افزایش اینچ برخوردار هستند ، اما قیمت آنها بسیار گران تر است و انتخاب کفش شما بستگی به سبکی دارد که سازنده آن ایجاد می کند. این بدان معناست که شما دیگر نمی توانید کفش های معمولی را که می بینید و دوست دارید بخرید و بپوشید ، زیرا اکنون محدود به پوشیدن کفش آسانسور به طور نامحدود هستید زیرا به طور عمومی به جهانیان نشان داده اید که به طور دروغین دو تا چهار اینچ قد بلندتر از واقعی خود هستید.

و در آنجا مسئله نهفته است. پوشیدن این لباس  ((بطافزایش قد مقاله قبل تر)) های پشیمانی شبیه به پوشیدن لباس گرم است. به جای پرداختن به مشکل با تمرکز تلاش های خود برای افزایش قد طبیعی خود از طریق تمرین های افزایش قد ، تغذیه و کشش ، شما فقط از یک راه حل کمکی باند استفاده می کنید.

شما اکنون برده های کفش خود هستید ، به ویژه در اطراف افرادی که از “راز کوچک” شما اطلاع ندارند. همیشه باید همیشه کفش آسانسور خود را روشن کنید تا مبادا کسی متوجه کمبود قد شما شود از وقتی که قبلاً شما را با آنها دید.

بدون شک این می تواند به موقعات صحیح و ناخوشایند منجر شود که زمان رسیدن به صمیمیت با یک شریک بالقوه فرا رسید. چطور توضیح می دهید که ناگهان فقط چهار سانتیمتر کوتاه بودید زیرا کفشهایتان را برداشته بودید؟

اگر از ارتفاع فعلی خود ناراحت هستید ، بالابر کفش جواب نمی دهد. فقط افزایش واقعی ، حقیقتاً می تواند قد شما را بلندتر کند.

بیاموزید که چگونه Taller رشد کنیم [http: // رشد کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4049303

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد