افسانه های افزایش قد

بضافزایش قد

((بضافزایش قد مقاله قبل تر))

شما خودتان را یک شخص کوتاه می دانید ، احتمالاً سالها پیش بود که رشد چشمگیری داشتید. اگر بتوان آنرا نامید. معمولاً ، مردم در زمان بلوغ دچار اختلافات رشد هستند. سپس ، فرد تا رسیدن به بزرگسالی جایی که رشد آنها متوقف می شود ، به رشد خود ادامه می دهد. برای افراد کوتاه مدت ، رشد آنها بسیار کوتاه یا وجود نداشت. آنها معمولاً خود را در همان دبیرستان و حتی گاهی در مقطع دبیرستان به همان قد می یابند. این باعث می شود بسیاری از افراد کوتاه مدت احساس کنند زندگی عادلانه نیست. با این حال ، اگر کوتاه هستید ، نیازی به زندگی در این روش نیست. با یادگیری برخی از تمرینات افزایش قد می توانید قد بلندتر کنید.

فقط با انجام این تمرینات به طور منظم ، در واقع می توانید تنها در چند هفته اول ((بضافزایش قد مقاله قبل تر))  2 تا 4 اینچ رشد کنید. این تمرینات افزایش قد توسط هزاران نفر در نزدیک به دویست کشور انجام شده است تا قد لازم را کسب کنند تا اعتماد به نفس خود را به دست آورند. و این فقط کاری است که شما با انجام این تمرینات می کنید: اعتماد به نفس. و بسیاری از مردم اعتماد به نفس خود را ترمیم کرده اند. این میلیون ها نفر در خارج از کشور هستند که فقط به پتانسیل واقعی خود نرسیده اند. دقیقاً مثل شما ، آنها یک بار به خودشان گفتند که اگر فقط مانند همه دیگران بتوانند قد خود را افزایش دهند ، می توانند خیلی موفق باشند. این دقیقاً به همین دلیل است که این تمرینات برای کمک به همه افرادی که احساس می کنند فقط در زندگی دست و پا چلفتی قرار گرفته اند ، ساخته شده است.

چه عواملی باعث می شود تا فرد خیلی کوتاه بماند؟ خوب ، این می تواند به دلیل عوامل مختلفی باشد. این ممکن است که فرد آن ژن “بلند” نداشته باشد. این می تواند ناشی از عوامل محیطی باشد ، یا این می تواند ناشی از رژیم غذایی ضعیف باشد. علل و علل هرچه باشد ، این تمرینات با تمام عواملی که شما را در اوج فعلی  ((بضافزایش قد مقاله قبل تر)) شما نگه داشته است ، مبارزه خواهد کرد. لازم نیست فقط به این دلیل بمانید که ظاهراً همان روشی است که طبیعت در نظر داشته است. اگر می خواهید قد بلند تر شوید ، باید در مورد آن کاری انجام دهید و باید یاد بگیرید که چگونه این تمرینات افزایش قد را انجام دهید.

این تمرینات و راهنمایی ها و ترفندهای بیشتری برای افزایش قد [http://www.growingtall4idiots.info] را می توان در سیستم جدیدی به نام Grow Taller For Idiots یافت. سرانجام این سیستم قدری را که بسیار ناامید شده به شما می دهد. این سیستم حتی دارای ضمانت برگشت پول است. اما در اینجا چیز جالبی وجود دارد. از بین آن میلیون ها نفر ، در تمام آن کشورها ، این محصول از کمترین نرخ بازپرداخت در صنعت برخوردار است. این خیلی از مشتریان راضی است. در حقیقت 2/96 درصد از این افراد مشتری راضی هستند. آنها قد گرفتند ، بنابراین شما و شما می توانید ج

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4301862

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد