افسانه های افزایش قد

بسکتبال و افزایش قد

((بسکتبال و افزایش قد مقاله قبل تر))

شما باید بیست سال پیش بگویید که امکان افزایش قد شخص به طور طبیعی ممکن است ، شما می توانستید از اتاق بخندیدید. به تازگی ، علم دریافته است که در حقیقت روش های خاصی برای افزایش سطح هورمون وجود دارد که وظیفه رشد انسان را بر عهده دارد و می تواند باعث شود قد شما بلندتر شود ، صرف نظر از سن شما.

روش شماره 1: تمرینات کوتاه تر و شدید – هنگامی که با شدت زیاد ورزش می کنید ، سطح هورمون رشد در بدن از پشت بام عبور می کند. تمریناتی که شما انتخاب می کنید به اندازه سطح شدت با آنها انجام نمی شود مهم است. به عنوان مثال ، اگر شما دویدن دارید ، با سرعت کوتاه از هم پاشیده شوید ، از وزنه های سنگین تری با تکرارهای کمتری استفاده کنید و استراحت کمتری بین مجموعه ها داشته باشید ، هنگام استفاده از تردمیل و غیره سطح شیب را افزایش دهید. اگر سطح شدت شما زیاد است ، تمرینات شما فقط باید حدود 30 دقیقه طول بکشد.

روش شماره 2: تغذیه – غذاهای سرشار از کلسیم ، روی ، کروم و منیزیم بخورید. غذاهای ((بسکتبال و افزایش قد مقاله قبل تر)) ی که دارای کلسیم و روی هستند شامل شیر ، ماست و تخم مرغ هستند. گوشت منبع خوبی از کروم است و بهتر است اگر می توانید مکمل منیزیم را به صورت قرص بخرید. غذاهایی که در صورت تمایل به بلندتر شدن از آن ها باید اجتناب کنید شامل قندهای تصفیه شده ، کربوهیدرات های ساده ، نمک و الکل هستند زیرا باعث کاهش تولید هورمون رشد انسان در بدن می شوند.

روش شماره 3: تمرینات تقویت کننده ستون فقرات – فعالیتهای خاص تقویت کننده ستون فقرات وجود دارد که ثابت شده است برای افزودن اینچ به قد فرد بسیار مفید است. آنها شامل کشش ، حلق آویز و شنا هستند. تمرین های حرکاتی را که می توانید امتحان کنید عبارتند از: کبرا ، شیب بالا و پایین بدن و کشش آسمان.

روش شماره 4: خواب – سطح هورمون رشد انسان هنگام خواب زیاد می شود ، بنابراین بسیار ضروری است که هر شب 7-8 ساعت بخوابید. همچنین کشش و رفع فشار بیش از حد ستون ف ((بسکتبال و افزایش قد مقاله قبل تر)) قرات در این مدت بسیار مهم است. برای این کار باید روی پشت خود بخوابید و باید کشیده شوید. روی تشک محکم بخوابید و از یک بالش کوچک استفاده کنید زیرا بالش های بزرگ تمایل دارند در تراز صحیح بین گردن و ستون فقرات اختلال ایجاد کنند.

لطفاً اینجا دقت کنید ،

استراتژی هایی که در بالا توضیح داده شد ، تنها برخی از موضوعاتی هستند که اگر می خواهید قد بلندتر شوید ، باید در نظر بگیرید. یک برنامه کامل را ببینید که همه آنها را در یک سیستم ساده و دارای اثبات علمی قرار می دهد و اینکه چگونه می توانید بدون توجه به سن ، قد فعلی یا جنسیت از آن استفاده کنید تا قد بلندتر شوید.

برو

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2400377

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد