افسانه های افزایش قد

بسکتبال برای افزایش قد

((بسکتبال برای افزایش قد مقاله قبل تر))

خوب ، کوتاه ، قطعاً ظاهری نیست که اکثر افراد برای آن تلاش می کنند و اگر شما را پایین بیاورد ، و سپس ادامه دهید ، شما در تلاش نیستید که یاد بگیرید چگونه سریع قد بلند شوید. بنابراین ، اگر راز وجود دارد راز چیست؟ آنچه باعث می شود رژیم بسیار ویژه باشد ، و آنچه بر روی زمین باعث می شود پس از تمام خرد سنتی کار کند ، می گوید که شما تا سن خاصی رشد می کنید و بعد متوقف می شوید و دیگر بلند و پایان داستان نمی شوید. خوب ، دقیقاً نیست و مواردی وجود دارد که می توانید انجام دهید ، ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه سریع قد بلند شوید.

بخشی از نحوه بلندتر شدن سرعت ، کشش است – بله ، تمرینات کششی. تصور نکنید که برای به دست آوردن اینچ نیاز به دستگاه شکنجه دارید و بعضاً مفاصل را در هم جدا کنید. دیگر نیازی به رفتن به آن حالت افراطی برای کشش  ((بسکتبال برای افزایش قد مقاله قبل تر)) و ورزش به روشی نیست که بخشی از راز نحوه بلند شدن سریع شما باشد. ستون فقرات بخش عمده ای از طول بدن (قد) ما را تشکیل می دهد. این امر ما را به صورت قائم نگه می دارد ، و کلید تقریبا همه چیز در بدن ما است. با این حال در روند نگه داشتن سرمان به سمت راست و حرکت ما و حتی نشستن ، ستون فقرات نیز فشرده می شود.

این امر لزوماً به معنای دردناک بودن نیست ، به این معنی است که عادات ضعیف وضعیتی که حتی از آن آگاه نیستیم ممکن است از قد ما نیز اینچ بخورد. همچنین این بدان معنی است که اگر چندین اینچ از ستون فقرات آنها فشرده شود ، فرد نمی تواند بلند باشد.

البته این تمام کلید چگونگی بلندتر شدن سرعت نیست ، بلکه فقط بخشی از راز است. پس از یادگیری تمرینات صحیح ، باید یاد بگیرید که بدن خود را به درستی سوخت دهید. از این گذشته ، بدون سوخت مناسب بدن شما نمی تواند استخوان هایی بسازد و به پتانسیل خود نرسد. حتی اگر شما یک رژیم غذایی کاملاً متعادل را بخورید ، ((بسکتبال برای افزایش قد مقاله قبل تر))  ممکن است به بعضی از مواد حیاتی توجه داشته باشید و به رشد آنها کمک می کند.

بخش اعظم ترمیم بدن و رشد آن در هنگام خواب انجام می شود. نه تنها ما به عنوان فرهنگی که خود را کم کم خواب می بینیم بلکه عادتهای بسیار بد و بلندی از خواب داریم (تقریباً همه). رفع آن و خواب کافی بخش مهمی از چگونگی سریعتر قد گرفتن است.

آیا در اینجا شروع به گرفتن تصویری در مورد چگونگی بلندتر شدن سریع [http://www.growingtall4idiots.info] می کنید؟ این یک تلاش چند متمرکز است با گامهای دقیق و علمی اثبات شده برای کمک به شما در رسیدن به پتانسیل قد خود و بلندتر شدن سرعت. مواردی وجود دارد که برای تقویت رشد ، رسیدن به قد و تقویت بدن شما کار می کند ، عادات خلقی وجود دارد که باعث کاهش قد می شود و کار بر روی همه این موارد در همان زمان راز واقعی پشت سر گذاشتن سریع قد است.

برای اینکه

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4301865

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد