افسانه های افزایش قد

بسته افزایش قد رشدینو

((بسته افزایش قد رشدینو مقاله قبل تر))

چندین اختلال یا شرایط می تواند منجر به رشد یا کاهش قد شود. برخی از آنها ژنتیکی هستند ، در حالی که بیشتر آنها چنین نیستند. در مورد برخی از شایع ترین اختلالات تأثیر گذار بر قد ، در زیر بحث شده است. تشخیص زودرس و داروهای درمانی می توانند به وخیم تر شدن این شرایط کمک کنند.

Knock زانوها: در صورت عدم صحیح بهبودی صدمه ، این حالت معمولاً اتفاق می افتد. یا ممکن است به دلیل ضعف رباط ها و ماهیچه ها اتفاق بیفتد. موارد جزئی را می توان با قدم زدن در قسمت بیرونی کف پا ، به منظور جدا کردن زانوها به طور طبیعی از بین برد.

ساق کمان: این شرایطی است که زانوها از یکدیگر دور می شوند. از آنجایی که کسانی که از پاهای تعظیم رنج می برند بیشتر وزن خود را بر روی لبه کف پا می گذارند ، درمان طبیعی برای موارد جزئی راه رفتن در داخل کف پا است. کفش های ویژه نیز می توانند در این شرایط کمک کنند.

لگن کج: اگر لگن خیلی جلوتر نگه داشته شود ، وضعیت به عنوان لگن کج نامیده می شود و باعث می شود قد شما چقدر ایستاده باشد. معمولاً به دلیل ضعف عضلات معده اتفاق می افتد. Grow Taller 4 Idiots چندین تمرین ویژه را برای تقویت این عضلات توصیف می کند.

زانو های بیش از حد طولانی: این شرایطی است که زانوها به عقب رانده می شوند و قفل می شوند. موارد جزئی با تقویت عضلات ران و پا از طریق ورزش قابل درمان است. باید تلاش کرد هر وقت یادآوری شرایط از بین برود ، زانوها شل شوند.

اسکولیوز: اسکولیوز یک انحنای بیش از حد در کنار ستون فقرات است. با تمرینات کششی و تقویتی می توان درجات پایین اسکولیوز را درمان کرد. این تمرینات باعث بهبود وضعیت استقرار و ک ((بسته افزایش قد رشدینو مقاله قبل تر))

بسته افزایش قد رشدینو مقاله قبل تر)) 

اهش انحنای ستون فقرات می شود.

تمرینات اصلی و پیشرفته ای که حالت ایستاده را اصلاح می کند ، ستون فقرات را راست می کند ، هسته را تقویت می کند و خواب عمیق را تحریک می کند را می توان در کتاب های الکترونیکی eBook Grow Taller 4 یافت. چندین وضعیت جسمی که بر رشد قد تأثیر می گذارند ، می توان به راحتی از طریق تمرین های خاص که مناطق آسیب دیده را هدف قرار می دهند ، برطرف شد.

استرس روانی: رشد انسان نیز به عوامل روانشناختی بستگی زیادی دارد. استرس بیش از حد از کودکی شروع به رشد شیرین می کند. کودکانی که در یک محیط استرس زا در حال رشد هستند باید به پزشک مراجعه کنند تا از مشکلات رشد و افزایش قد جلوگیری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزایش قد بعد از بلوغ ، اینجا را کلیک کنید: رشد بلندتر بعد از بلوغ [http://growtaller.11bestsellers.com/Pages/grow-taller-after-puberty.aspx] – می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2919012

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد