افسانه های افزایش قد

برنامه ورزشی برای افزایش قد

((برنامه ورزشی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

((برنامه ورزشی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

افزایش قد یک رویا صرف برای بزرگسالان؟ علم ژنتیک به ما می گوید قد انسان توسط ژنتیک تعیین می شود. بنابراین ، حتی نوعی فرمول برای پیش بینی قد فرد هنگام بزرگ شدن اختراع شد. با این حال ، علم تکامل به ما می گوید که انسان از هر جنبه از جمله قد بر اساس میراث در حال رشد است. انسان هرگز به اصطلاح از پیش تعیین شده را تصدیق نمی کند. با توجه به تلاشهای مداوم از طرف کسانی که محکم اعتقاد دارند که افراد بالغ می توانند قد شما را از طریق روشهای اثبات شده علمی افزایش دهند.

چگونه قد خود را افزایش دهیم؟

مشخص شده است که تمرینات می توانند هورمون رشد انسانی را تولید کنند که مهمترین عامل در رشد انسان است. به عنوان یکی از تمرینات موثر موجود ، شنا در رفع فشار استخوان ها و کل ((برنامه ورزشی برای افزایش قد مقاله قبل تر))  بدن به خوبی عمل می کند. اگر غالباً شنا کنید ، نه تنها قد بلند خواهید شد بلکه شانه پهن نیز خواهید داشت. ورزش ها همچنین می توانند متابولیسم را تسریع کنند. همانطور که همه ما می دانیم ، متابولیسم زباله ها را به خارج از بدن منتقل می کند و به ورود مواد غذایی به بافت های بدن کمک می کند. بنابراین ، سرعت سوخت و ساز بدن به هورمون رشد انسان کمک می کند تا در بدن گردش کند و به طور مؤثر جذب شود.

علاوه بر این ، متخصصان تغذیه به ما می گویند که بدون تأمین مواد غذایی مناسب به بدن ، بلندتر می شود. درست است. همراه با تغذیه ، می توان تمرینات را به صورت کامل انجام داد. با فکر کردن که مواد غذایی در بعضی از غذاهای اسرار آمیز مخلوط شده است ، خود را دلسرد نکنید. در مقابل ، ما می توانیم آنها را در بیشتر سبزیجات برگ ، میوه و غلات که هر روز می خوریم ، پیدا کنیم.

اگزوز

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2492051

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد