افسانه های افزایش قد

باشگاه برای افزایش قد

((باشگاه برای افزایش قد مقاله قبل تر))

كوتاه بودن مطمئناً برای بزرگسالان مضر نیست ، مگر اینكه در یك دایره نمایشی خاص قرار داشته باشید. زنان و مردان بلندتر معمولاً وقتی صحبت از دستمزد و ترقی می شود ، گره می زنند. آمار نشان می دهد که چگونه هر اینچ ارتفاع بالاتر از میانگین می تواند یک شخص 1000 دلار اضافی در سال کسب کند.

اگرچه ممکن است بسیاری تصور کنند افزایش قد دیگر برای بزرگسالان غیرممکن است ، اما از نظر علمی ثابت می شود که در غیر این صورت است. در حقیقت ، با انجام تمرینات ویژه افزایش قد روزانه ، به راحتی می توانید تا 4 اینچ به قد فعلی خود برسید!

هسته اصلی تمرین برای افزایش قد شما در حداکثر رساندن طول ستون فقرات نهفته است ، زیرا حدود 40٪ از کل قد بدن شما را تشکیل می دهد. بنابراین افزایش طول ستون فقرات به طور مؤثر باعث بلندتر شدن شما می شود. ((باشگاه برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

اما چگونه می توان ستون فقرات شما دیگر رشد کرد؟ ساده. هرچه پیرتر می شوید ، ستون فقرات از افزایش وزن سر و نیم تنه شما فشرده تر می شود. و بدون مراقبت مناسب ، ستون فقرات شما همچنان فشرده می شود بدون اینکه بدانید چه پتانسیل بیشتری باید طولانی تر باشد.

تمرینات افزایش قد ، ناحیه پشت شما را در راستای کشش ستون فقرات و تقویت آن ، برای حفظ طول اضافی جدید یافته آن ، هدف قرار می دهد. با انجام تمرینات روزانه ، ستون فقرات شما به تدریج از خمیدگی کم می شود و فشار از بسیاری دیسک های غضروفی که به دیسک های مهره شما در ستون فقرات منتقل می شوند ، تسکین می یابد.

حرکات کششی اجازه می دهد تا جریان بیشتری در دیسک های غضروف جریان یابد تا آن را تقویت و ضخیم کند. و اگرچه هر دیسک فقط می تواند ضخامت را کمی افزایش دهد ، اما بیش از 20 دیسک کشش در مجموع باعث افزایش مناسب در طول ستون فقرات شما می شوند.

تمرینات افزایش قد به ویژه در صورت همراه بودن ب ((باشگاه برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ا یک تغذیه سالم و مشاهده وضعیت استقرار مناسب در هر کاری انجام می شود. با کمک یک برنامه افزایش قد خوب ، دیگر نمی توانید بگویید که چقدر قد بلندتر از خواب بیدار خواهید شد که از چند هفته دیگر بمانید.

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

اینجا کاری است که امروز می توانید برای خود انجام دهید:

1) با افزایش این تمرینات کششی ساده به منظور افزایش قد [http://www.heightincreaseexercises.info] به طور طبیعی ، یا

2) با یک برنامه افزایش قد خوب ، رویاهای خود را در مورد بلندتر شدن طی چند هفته سریعاً دنبال کنید [http://www.getnaturallytaller.info].

اگر تصمیم دارید چنین کاری را انجام دهید قطعاً می توانید قد بلندتر کنید. در حال حاضر آغاز شده است!

PS ، من تمام راه برای شما ریشه دار هستم 🙂

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2894030

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد