افسانه های افزایش قد

بارفیکس باعث افزایش قد میشود

((بارفیکس باعث افزایش قد میشود مقاله قبل تر))

این یک واقعیت غیرقابل انکار است که هر روز صبح بلندتر از شب هستید. به من اعتقاد نداری؟ هر زمان که از خواب بیدار می شوید خود را اندازه بگیرید و بعد از آن خود را قبل از خواب بخوانید. خواهید دید که در واقع ممکن است هر صبح یک اینچ قد بلندتر از شب باشید. چطور ممکنه؟ خوب ، ما در جهانی زندگی می کنیم که جاذبه به طور مداوم روی همه ما اعمال می شود و به همان اندازه پایه و اساس می شود. هر زمان که می خوابیم ، ستون فقرات ما تحت فشار قرار نمی گیرد. بنابراین وقتی بیدار ستون فقرات می شوید طولانی تر است زیرا هنوز تحت قانون گرانش فشرده نشده است. جاذبه در نهایت نقش خود را در طول روز بازی خواهد کرد و ستون فقرات واقعی را تا حدی فشرده می کند.

اینجاست که کشش می تواند به ما کمک کند. کشش می تواند تا حدودی در تقویت عضلات ستون فقرات کمک کند ، به همان اندازه که ستون فقرات واقعی را طولانی تر می کند. کشش هر روز به شما کمک می کند تا بیشتر از این “ارتفاع صبح” حفظ شود و در نتیجه باعث بلندتر شدن فرد در طول روز شود. اگر وضعیت بدی برای شروع دارید ، کشش می تواند به طولانی تر شدن ستون فقرات کمک کند ، به طور بالقوه باعث افزایش تا 2-3 اینچ ارتفاع می شود. ((بارفیکس باعث افزایش قد میشود مقاله قبل تر)) 

دقیقا چه کشش هایی که قادر به انجام آن هستید چیست؟

1. حلق آویز

نوار کشش یا نوار میمون را پیدا کنید و تقریباً برای یک دقیقه تا یک دقیقه و نیم روی آن آویزان کنید. این تمرین از نیروی جاذبه برای کشش بدن و طولانی کردن ستون فقرات استفاده می کند ، بنابراین شما را بلندتر می کند.

2. کبرا

روی شکم خود دراز بکشید و خود را از روی زمین فشار دهید و باعث خم شدن در قسمت عقب شوید. این به افزایش انعطاف پذیری و همچنین صاف کردن ستون فقرات کمک خواهد کرد. قبل از استراحت حدود 30 ثانیه این تمرین را انجام دهید. سپس چندین بار دیگر این کار را انجام دهید.

3. کشش فوق العاده ((بارفیکس باعث افزایش قد میشود مقاله قبل تر)) 

راست بایستید و پاهای خود را به هم نزدیک کنید و تا جایی که می توانید دست خود را بالا ببرید و حتی روی انگشتان پای خود بپیچید. این تمرین را برای یک دقیقه انجام دهید.

نکته: اگر چیزی دارید که به سختی می توانید بالای سر خود لمس کنید ، کمک می کند.

4- سوپرمن

در قسمت جلوی خود دراز بکشید و بدن کاملاً دراز شود. سپس پا و بازوها را در هوا بلند کنید ، و فقط روی معده خود تعادل برقرار کنید. این تمرین باعث تقویت هسته شما می شود و برای افزایش قد مفید است. این کار را چند بار برای 15-20 ثانیه انجام دهید.

همه

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6119221

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد